Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-02-15

Gdzie oglądać NASCAR Cup Series 2023 na żywo?

75. sezon NASCAR Cup Series to wielkie wydarzenie w świecie wyścigów samochodowych. Odświeżony kalendarz, udoskonalone pojazdy nowej generacji i stawka, która jest zacięta i wyrównana jak nigdy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-10

Polscy kierowcy kochają swoje auta bardziej niż Niemcy, Włosi czy Francuzi

53% polskich kierowców postrzega swój samochód jako powód do dumy i radości. Dla porównania, we Francji i w Niemczech istotna większość badanych, czyli ponad 80% procent, deklaruje, że samochód jest dla nich głównie narzędziem do przemieszczania się z punktu A do B.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-09

Osprzęt rowerowy – dlaczego jest ważny w trakcie jazdy?

Zakup nowego jednośladu, wymiana części w sprawdzonym czy wielokrotnie używanym rowerze to sytuacja, kiedy warto dokładnie przyjrzeć się poszczególnym elementom osprzętu. To właśnie od niego w znacznym stopniu będzie zależało bezpieczeństwo jazdy oraz płynąca z niej przyjemność.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-08

Czy hak holowniczy musi przechodzić regularne przeglądy i być zarejestrowany?

W Polsce badanie techniczne samochodu wykonuje się najczęściej co roku. Diagnosta w Stacji Kontroli Pojazdów wyznacza następny termin wizyty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-08

Rajdówkami po zaśnieżonej krainie - zapowiedź WRC Rajdu Szwecji

Od ponad siedemdziesięciu lat Rajd Szwecji jest jedną z najważniejszych imprez w rajdowym kalendarzu. Tegoroczną edycję rywalizacji na śniegu i lodzie będącej rundą Rajdowych Mistrzostw Świata będzie można oglądać w całości na żywo i z polskim komentarzem na antenie Motowizji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-03

Światowe gwiazdy w show pod patronatem Motowizji

Widowiskowe akrobacje, muzyka zespołu Queen, gra ogni i efektów specjalnych a to wszystko w kultowym, katowickim Spodku. Takie połączenie to gwarancja show na najwyższym poziomie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-01

3 cechy wideorejestratora, które cię zaskoczą

Wideorejestratory coraz częściej okazują się użytecznym narzędziem podczas podróży autem. Oto 3 niezwykłe funkcje tych urządzeń, które zaskakują wielu kierowców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-02-01

Ponad 165 tysięcy widzów śledziło Rajd Monte Carlo w Motowizji!

Wystartował sezon Rajdowych Mistrzostw Świata, które po raz pierwszy w historii telewizji będą w pełni pokazywane na żywo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-25

Tablice rejestracyjne widoczne w nocy? To możliwe!

Kierowca zakupił wideorejestrator. Po kilku dniach obejrzał nagrania. Te nagrane za dnia były wyraźne. Na nocnych nagraniach jakość obrazu okazała się wyraźnie słabsza, co uniemożliwiało odczytanie numerów z tablic rejestracyjnych. Dlaczego? Kamera nie posiadała funkcji HDR.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-25

Filtr paliwa w silniku wysokoprężnym - dlaczego warto go wymienić?

Zima w Polsce coraz częściej ma charakter incydentalny, mimo tego należy dbać o regularne serwisowanie auta.
czytaj więcej