Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-18

20 stycznia czyli… Światowy Dzień Bigosu!

Bigos to jedna z tradycyjnych potraw o kilkusetletniej tradycji, która przyrządzana jest w większości polskich domów niezależnie od regionu czy pory roku. Aromatyczny kociołek zajmuje czołowe miejsce na naszych stołach, a dzisiaj ma nawet swoje święto.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Rusza loteria „Milion Grześków do wygrania”

Od lutego do końca marca potrwa loteria „Milion Grześków do wygrania”. Każdy, kto w promocyjnym opakowaniu wafelków Grześki znajdzie hasło „Wygrałeś Grześki kakaowe 36 g”, otrzyma taki sam wafelek gratis. W puli produktów do rozdania znalazł się okrągły milion Grześków!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-16

Świętuj z HELIO na ostro Dzień Pikantnych Potraw

Dla wszystkich wielbicieli pikantnych potraw, poszukujących prawdziwie ekstremalnych doznań smakowych, mamy… pikantną wiadomość! Do naszej bogatej gamy popcornów HELIO dołączyły nowe rozgrzewające HOT! przekąski: Popcorn PIKANTNY i MEGA OSTRY!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Jarmark Produktów Regionalnych 16 – 19 stycznia

Od środy 16 stycznia Port Łódź zaprasza na noworoczny Jarmark Produktów Regionalnych, który funkcjonować będzie w Centrum do soboty 19 stycznia. Stoiska wystawców zlokalizowane będą obok sklepu Media Markt.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Okazjonalna oferta Solidarności na nadchodzące święta pełne miłości

Z myślą o Dniu Babci, Dniu Dziadka, Walentynkach i Dniu Kobiet, marka Solidarność przygotowała ofertę słodyczy okazjonalnych. Bomboniery w opakowaniach z emocjonalnym przekazem „Dziękuję!” oraz w standardowej szacie graficznej, zostaną wyeksponowane na dedykowanych standach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Cebulka marynowana srebrna OLE! - niebanalny dodatek w karnawałowym menu

Nadszedł czas karnawału! Czas radości i szampańskiej zabawy do samego rana. To także pretekst to celebrowania wspólnych chwil z najbliższymi i przyjaciółmi na domówkach i kameralnych imprezach, na których za pewne nie zabraknie apetycznych dań i smakowitych przekąsek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-14

Nowy rok rozpoczynamy karnawałem! Zobacz nasze pomysły na imprezowe menu

Karnawał to idealny moment na spotkania towarzyskie i huczne przyjęcia. Tym bardziej, że trwa on aż do początku marca. Aby zabawa była udana musisz zadbać o dobrą muzykę, efektowne dekoracje, ale i ciekawe menu. Jakie potrawy przyrządzić?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-11

Wolność Wyboru – rusza nowa kampania marki Wawel

Wawel – niekwestionowany lider sprzedaży słodyczy na wagę – rusza z największą do tej pory kampanią reklamową w swojej historii, promując unikalne moduły sprzedażowe Wolność Wyboru.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-10

Aktywna zima z FreeYu – energetyczne przekąski na zimowe dni!

Zbliża się czas zimowych ferii, szaleństw na stoku czy sankach w parku! Ale przy wzmożonym wysiłku na zimnie, bardzo szybko tracimy energię, dlatego warto pamiętać o dostarczaniu organizmowi energetycznych przekąsek, takich jak batony FreeYu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-10

Zacznij zdrowo rok!

Zacznij zdrowo rok!
czytaj więcej