Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-01-26

Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! – śródziemnomorski smak i aromat w Twoim

Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! przyniosą do Twojego domu wyjątkowy, śródziemnomorski smak i aromat. Niepowtarzalny klimat Morza Śródziemnego, który budzi same pozytywne skojarzenia, zamknięty jest w słoiczku OLE!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-25

Czas na owoce morza! Zasmakuj krewetek w wariancie wytrawnym i na ostro

Krewetki to rarytas, który przywodzi na myśl wakacyjny czas. Nie oznacza to jednak, że zimą nie może smakować pysznie! prezentuje dwa wyjątkowe przepisy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-24

Chiński Nowy Rok na... talerzu! Wypróbuj te przepisy.

W tym roku Chiński Nowy Rok rozpoczyna się 22 stycznia. To świetna okazja do tego, aby bliżej przyjrzeć się nie tylko kuchni chińskiej, ale kuchniom całej Azji, które są tak bardzo cenione przez Polaków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-23

Rozpoczyna się tydzień BIO w sklepach Lidl Polska - dla każdego coś zdrowego!

Od 23 stycznia w sklepach Lidl Polska trwa tydzień BIO. Klienci znajdą w ofercie całą gamę ekologicznych artykułów spożywczych: nabiał, produkty zbożowe, napoje, słodycze, przekąski i gotowe dania, z których duża część jest odpowiednia dla wegan.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-20

Rusza intensywna kampania promująca Serki Wiejskie z Piątnicy

Od 21 stycznia do 17 lutego 2023 roku OSM Piątnica prowadzić będzie kampanię Serków Wiejskich – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach promujących produkty podkreślone zostały ich wyjątkowe zalety – smakowe oraz funkcjonalne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-20

Majonez Kielecki z oliwkami – śródziemnomorski twist

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem, producent legendarnego Majonezu Kieleckiego, rozpoczyna rok z nowym wyrobem – Majonezem Kieleckim z oliwkami. To niepowtarzalna kompozycja, w której śródziemnomorskie smaki grają pierwszą rolę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-18

Dobre Działania ponownie rozdane. Nagrodzono m.in. projekt robotyki dla dzieci

Cóż to była za edycja! Zgłosiło się do niej ponad 100 inicjatyw, które potrzebowały wsparcia w ramach rozwoju działań lokalnych, promowanych przez markę Diamant od 2021 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-17

Ze smakiem przez pokolenia

Przed nami oczekiwany Dzień Babci i Dzień Dziadka. To święto pełne miłości, szacunku, a jednocześnie wyjątkowe ponieważ zbliżające pokolenia. Warto te Dni spędzić razem, serwując coś pysznego - łączącego smaki, znane zarówno Dziadkom, jak i bliskie Wnukom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-13

Marka WINIARY otwiera jadłodzielnię w Warszawie

W ramach programu „Pomagamy w gotowaniu i niemarnowaniu”, marka WINIARY otworzyła nowy punkt sąsiedzkiego dzielenia się żywnością. Jadłodzielnia stworzona we współpracy z Fundacją CHOPS stanęła obok budynku Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, przy ul. Wileńskiej 55/57 w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-13

Oliwki z pastą paprykową OLE! – zdrowa i smaczna przekąska warzywna

Zielone oliwki z pastą paprykową OLE! to wspaniały dodatek do wielu dań. Charakteryzuje je apetyczna barwa i niepowtarzalne walory smakowe.
czytaj więcej