Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-11-28

Domowy „fastfood” pełen jesiennych aromatów

Czy „fastfood”, aby smakował, musi być wypełniony pustymi węglowodanami, pozbawionymi składników odżywczych wypełniaczami i ociekać niezdrowym tłuszczem?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-28

Listopadowy „comfort food” – czyli co?

Gdy za oknem listopadowa plucha, aż chce się wziąć do ręki miseczkę gorącej, gęstej, aromatycznej zupy i zaszyć pod kocem przy akompaniamencie deszczu, stukającego o szyby.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-28

Listopad pod hasłem placków ziemniaczanych?

W listopadzie obchodzimy święto placka ziemniaczanego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-27

VEGE NOW - nowa tabliczka z Wawelu dla wegan i… nie tylko!

Delikatny aksamitny smak i receptura oparta jedynie na składnikach roślinnych - to wszystko znajduje się w nowej wegańskiej tabliczce VEGE NOW marki Wawel z międzynarodowym certyfikatem V-Label.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-27

Naleśniki po tajsku w 5 odsłonach. Jak je zrobić, i co do nich dodać?

Można powiedzieć, że w Polsce naleśniki na stałe wpisały się w narodowe menu. Ale nie tylko w naszym kraju cieszą się popularnością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-24

Światowy Dzień Buraka: zdrowie i smak na Twoim talerzu!

24 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Buraka. Przy okazji tego święta warto docenić warzywo, które charakteryzuje się nieocenionymi korzyściami dla naszego zdrowia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-24

Oranżada Hellena Party: Nowy smak dziecięcej radości i karnawałowej magii!

W grudniu br. marka Hellena wprowadza do oferty nową gwiazdę każdej dziecięcej imprezy – Oranżadę Hellena Party o smaku waty cukrowej. Z sokiem owocowym i mnóstwem musujących bąbelków, doskonale podkreśli magiczny nastrój podczas karnawałowych szaleństw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-24

Maczfit wspiera Bank Żywności

Polacy wciąż wyrzucają do kosza ok 4,8 miliona ton produktów spożywczych rocznie . A jak z tym problemem radzi sobie branża cateringów spożywczych? Przykład prawdziwej sztuki pomagania, daje Maczfit, który nawiązał współpracę z Bankiem Żywności SOS w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-23

Co Szwajcarzy robili na Podlasiu i co ma to wspólnego z Blue City?

Przy okazji kolejnego Jarmarku Produktów Regionalnych w Blue City przybliżamy niezwykły produkt, jakim jest ser koryciński
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-22

Raport Tetra Pak Index 2023: konsumenci chcą dbać o zdrowie swoje i planety

Zdrowe produkty żywnościowe nie powinny szkodzić środowisku – tak twierdzi prawie 3 na 4 respondentów 15. edycji raportu Tetra Pak Index, który skupia się na identyfikowaniu trendów konsumenckich i technologicznych w obszarze żywienia i zdrowia.
czytaj więcej