Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-17

MAXymalnie czekoladowy Shake Premium

Szwedzka sieć restauracji, MAX Premium Burgers, zwyciężyła w kolejnym teście smaku przeprowadzonym przez niezależną agencję badawczą Kantar Polska. Czekoladowy Shake Premium z MAX-a został wybrany przez aż połowę respondentów!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-17

„One Day. One World. One Trail”: Merrell prezentuje jednoczącą moc natury

17 państw, 23 zapierające dech w piersiach szlaki i kilkudziesięciu fotografów z całego świata, którzy jednego dnia uchwycili w je w swoich obiektywach. Efekty kampanii „One Day. One World. One Trail” oglądać można już od 12 czerwca na stronie onetrail.merrell.com.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-15

Wiosenno-letnie przepisy z Ketchupem Kotlin

Dlaczego ketchupy Kotlin charakteryzują się najlepszym smakiem oraz wysoką jakością? Ponieważ nikt tak nie podchodzi do ich produkcji jak Kotlin!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Smak wakacji - Sałatka brazylijska - przepis kulinarny

Latem, podczas wakacyjnych wojaży, chętnie poddajemy się kulinarnym ekspertom i z ochotą próbujemy nowych smaków.
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2019-06-14

Nowe trendy w gastronomii - smart & quality cooking

Branża gastronomiczna po przyjęciu trendu zero waste, zmierza w kierunku „inteligentnego gotowania”. Jest to zwiększenie efektywności procesu przygotowywania posiłków przy jednoczesnym zachowaniu wartości odżywczych używanych produktów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-13

Deli Catering ponownie z Plejadą

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2019 za nami. Również i w tym roku o oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-13

Kwaśna przygoda od Chupa Chups Sour Infernals

Słodycze muszą być słodkie – to nie podlega dyskusji. Ale co się stanie, gdy słodki smak połączymy z inną wyrazistą i orzeźwiającą nutą? Nowość od Perfetti Van Melle – seria Chupa Chups Sour Infernals to bomba intensywnie kwaśnej radości, którą warto dzielić się z najbliższymi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-13

SZALEŃSTWO SMAKU

Zieleń, słońce i błękitne niebo za oknem. Właśnie dlatego warto rozpocząć kiełkowanie tej radości dzięki uczcie dla podniebienia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-12

NOWOŚĆ: RADLER 0,0% POLSKIE SMAKI

Do portfolio piw bezalkoholowych marki Łomża dołącza edycja limitowana Łomża Radler 0,0% „Polskie Smaki” obejmująca trzy orzeźwiające połączenia piwa Łomża z owocowymi lemoniadami: Pigwy z Miętą, Maliny z Rozmarynem i Mirabelki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-12

Lekka sałatka z bobem i Kabanosami Premium marki Berger

W upalne dni wszyscy stronimy od gorących i ciężkich dań, stawiając na lekkie propozycje.
czytaj więcej