Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-18

Magia Świąt z Oranżadą Hellena

Podczas przygotowań do Bożego Narodzenia, myśli krążą przede wszystkim wokół tradycyjnych potraw. Planując świąteczne zakupy, warto pamiętać również o… orzeźwiających napojach! Idealnym towarzyszem rodzinnego świętowania jest Oranżada Hellena w familijnej butelce 1,25l
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-17

W poszukiwaniu prawdziwego smaku – odkrywamy potencjał polskich win!

Winiarstwo w Polsce wciąż się rozwija. Dekadę temu producentów wina było jedynie 26, obecnie ich liczba wynosi 294 (dane KOWR na dzień 26.03.2020 r. za rok gospodarczy 2019/2020), a Polskie wina stają się towarem coraz częściej poszukiwanym przez miłośników tego trunku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Smaki, które pamiętasz z dzieciństwa

Każdy ma smaki, zapachy, dźwięki czy przedmioty, które kojarzą mu się z dzieciństwem i przywołują wspomnienia beztroskich lat. Dzisiaj w sklepach wybór jest ogromny, a dzieci mogą do woli przebierać w słodkościach, rodzajach deserów czy smakach serków i jogurtów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Zyskaj czas i zadbaj o formę – mieszanka sałat Fitness mix marki Eisberg

W lekkim i zdrowym menu perfekcyjnie sprawdzi się propozycja od marki Eisberg – bogata w składniki odżywcze mieszanka sałat Fitness mix.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Marka Delicje dołącza do programu zrównoważonego pozyskiwania pszenicy Harmony

Od września na opakowaniach ciastek Delicje znajdzie się logo Harmony. To wiodąca inicjatywa firmy Mondelēz International, której głównym celem jest wspieranie bioróżnorodności i dobrych praktyk związanych z ochroną środowiska w zakresie bardziej zrównoważonej produkcji pszenicy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Pomidorowe szaleństwo na talerzu

Kto jest najbardziej wymagającym krytykiem kulinarnym? Oczywiście najmłodsi! „Nie chcę”, „nie lubię” i „wolę frytki” to najczęściej pojawiające się recenzje. Nie da się ukryć – do serca malucha trudno jest trafić przez żołądek. Ale nie jest to niemożliwe!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-09

KFC świętuje 130. rocznicę urodzin swojego założyciela

Dziś mija 130. rocznica urodzin Harlanda Sandersa, założyciela marki KFC. Dla przyjaciół Harland, dla milionów ludzi na całym świecie po prostu Pułkownik, czyli Colonel.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-08

Czy naprawdę warto rozkochać się w zielonych warzywach liściastych?

Wprowadź na stałe do menu zielone dary natury, a w podzięce wzmocnisz swoją odporność, będziesz cieszyć się ładniejszą skórę i talią o jakiej nawet nie śniłaś.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-08

PRZEPIS: Sałatka Gyros z Party Mix OLE!

PRZEPIS: Sałatka Gyros z Party Mix OLE!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-08

Wachlarz smaków i kolorów w słoiczku Party Mix od OLE!

Wachlarz smaków i kolorów w słoiczku Party Mix od OLE! – gwarancja pysznej i udanej zabawy!
czytaj więcej