Biuro prasowe

Żywienie LIFESTYLE 2019-12-07

Co mogę zrobić dla planety: Święta zero waste

Jak zorganizować Święta w duchu zero waste? Opowiedzą przedstawiciele Stowarzyszenia Wolna Herbata 11 grudnia o godzinie 18:00 w Empiku Silesia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-06

Mówimy jak jest, czyli FRoSTA pod lupą!

O produktach mrożonych na przestrzeni lat mówiono wiele. Ich reputacja była jednak zachwiana – utarła się opinia, że mrożonki są niezdrowe lub po prostu mniej wartościowe niż żywność świeża. Jak jest naprawdę? Głos zabrali sportowcy i dietetycy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-06

Nowy skład ulubionej marki dzieci

Produkty z linii dedykowanej dzieciom Sokoliki mają nowe, krótkie składy – bez substancji dodatkowych i konserwantów. „Czystą etykietę” mają wszystkie produkty z serii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-05

Największa restauracja MAX Premium Burgers w Polsce wkrótce w Forum Gdańsk

Już 6 listopada br. o godzinie 9:00 zostanie otwarta kolejna restauracja szwedzkiej sieci MAX Premium Burgers. Będzie to już druga restauracja MAX-a w Gdańsku i jednocześnie pierwsza dwupiętrowa oraz największa w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-05

Śniadanie mistrzów - przepis kulinarny marki Eisberg

Na dobry początek dnia idealnie sprawdzi się efektowne jajko w koszulce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-04

3 pomysły na urozmaicenie świątecznego stołu

Do Bożego Narodzenia został już niecały miesiąc! Wszyscy czekają na ten magiczny czas wielu wzruszeń i radości. W tradycję świątecznych spotkań z najbliższymi bez wątpienia wpisują się przepyszne potrawy przygotowane specjalne na tę wyjątkową okazję.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

5 rzeczy za które kochamy lody BOLERO. Tajemnica ponadczasowych lodów

Lody BOLERO to smak dzieciństwa wielu z nas. Kojarzą się z beztroskimi latami, przywołują wspomnienia, wzbudzają sentyment. Co świadczy o ich wysokiej jakości? Dlaczego to niezapomniany smak i wielu z nas kojarzy je z wczesnym dzieciństwem?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-30

Nie daj się jesiennej chandrze! Co jeść, by tryskać humorem i energią?

Jesień kojarzy się wielu z nas z długimi, ponurymi wieczorami i przygnębiającą aurą. W tym okresie często czujemy się zmęczeni, podatni na stres i zwyczajnie przygnębieni. Receptą na poprawę humoru i zastrzyk energii może być odpowiednio dobrana do tej pory roku dieta.
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2019-11-29

JAK MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE TO, CO JEMY, JEST BEZPIECZNE?

Wybór tego, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie – to oczywiste. Czy możemy zaufać temu, co jest na sklepowych półkach i jakie zagrożenia „czyhają” w produktach spożywczych rozmawiamy z Małgorzatą Krzepkowską – ekspertką firmy J.S. Hamilton.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

Masa świątecznych inspiracji HELIO!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wrzuć na luz, z HELIO wszystko Ci się uda!
czytaj więcej