Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-27

Przepis na szparagi z jajkiem i sosem holenderskim

Sezon na szparagi trwa stosunkowo krótko, dlatego jeśli jeszcze nie skosztowaliście w tym roku tego warzywa, najwyższa pora, żeby to zrobić. Idealnym towarzystwem są dla nich jajka i sos holenderski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

Zdrowe lato z Helio!

Dłuższe dni, ciepłe poranki, podróże, aktywność na świeżym powietrzu, pyszne koktajle, grille z przyjaciółmi, zachody słońca na plaży… To wszystko kojarzy nam się z wakacjami, na które czekamy cały rok. A one już tuż, tuż! Oczywiście - to również czas kulinarnych inspiracji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

Przepis na wieniec bezowy z owocami

Zachwyca zarówno wyglądem, jak i smakiem. Niezwykle efektowny, lekki jak piórko wieniec bezowy uświetni każdą uroczystość. To wariacja na temat słynnej bezy Pavlovej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

Galaretki Fresh & Fruity Exotic w letniej odsłonie!

Przenieś się myślami na rajską plażę, gdzie tropikalne słońce przyjemnie muska Twoją twarz, a zapach morskiej bryzy idealnie dopełnia tę błogą chwilę relaksu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

Ile kalorii ma sernik? Oto prosty trik na „odchudzenie" ciasta!

Tradycyjny, z dodatkami, ze spodem, bez – przepisów na sernik jest tyle, ile kucharzy i cukierników. Spróbujmy jednak wziąć pod lupę klasyczny sernik z rodzynkami, który znany jest w każdym domu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-24

„Ten z sernikiem” – czyli parę słów o „Przyjaciołach” i serniku nowojorskim

„Przyjaciele” to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Śledząc perypetie szóstki nowojorczyków, trafiamy na wiele doskonałych momentów, a jeden z nich dotyczył… sernika.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-24

Mrożenie mięsa – czy to dobry pomysł?

Wybór w sklepie pomiędzy mięsem mrożonym a chłodzonym jest przecież oczywisty…, ale czy na pewno?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-23

O Tatuśku! Co za smak.

Są wyjątkowi ludzie, którzy zasługują na wyjątkowe smaki. Stanęliśmy na wysokości zadania i dla nich stworzyliśmy Mieszankę tatusia: Słona granola z pieczonym serem – brzmi, jakby to było coś, co tatusiowie lubią najbardziej? I słusznie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-23

Lekkie i roślinne połączenia smakowe

Późna wiosna oraz lato to czas największej obfitości świeżych warzyw i owoców. Chętniej ruszamy wtedy po zakupy do najbliższego warzywniaka i zaopatrujemy się w sezonowe dodatki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-23

Podwójne odświeżenie z gumami Airwaves®

Monotonia i znużenie potrafią odebrać przyjemność z każdej sytuacji. W takich momentach z pomocą przyjdzie guma Airwaves® o smaku mentolowym.
czytaj więcej