Biuro prasowe

Hobby LIFESTYLE 2020-03-19

5 technologicznych rozwiązań dla miłośników majsterkowania

Przedstawiamy 5 technologicznych rozwiązań, które przydadzą się każdemu miłośnikowi majsterkowania i pozwolą poczuć się jak profesjonalny stolarz. 19 marca obchodzony jest Dzień Stolarza.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-16

Bądź złotą rączką w swoim domu

Smykałka do majsterkowania to nie wszystko. Talentowi i chęciom trzeba pomóc. Podpowiadamy, jak skompletować zestaw do prac domowych i warsztatowych, by skręcić biurko lub krzesła, zmienić kolor ścian lub naprawić zlew.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-06

ZETPETY #6: BUDUJEMY HOTEL DLA OWADÓW - EMPIK MANUFAKTURA

ZETPETY #6: Budujemy hotel dla owadów 14 marca, godz. 13:00 – 15:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-04

Jak nie połamać wiertła

Wiercenie w metalu wiertłem do drewna nigdy nie jest dobrym pomysłem. Niewłaściwy dobór do materiału to błaha, lecz częsta przyczyna uszkodzenia narzędzia. Jakie są inne? Dlaczego warto czyścić i chłodzić? O czym jeszcze pamiętać?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-04

Olympus prezentuje zestawy rejestratorów dźwięku do zadań specjalnych

Marka Olympus wprowadza nowe zestawy z rejestratorami dźwięków serii LS. Produkty powstały z myślą o dziennikarzach, influencerach, filmowcach oraz osobach nagrywających podcasty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-03

ODWOŁANE - DR HAB. MACIEJ ZIUŁKIEWICZ - "JAK WYKORZYSTAĆ ŁÓDZKIE RZECZKI?"

Projekt wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku Dr hab. Maciej Ziułkiewicz– „Co obmywa naszą „Łajbę”, czyli jak wykorzystać łódzkie rzeczki?” 11 marca, godz. 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-28

Warszawiacy fotografują na czas. Czy w tym roku pobiją rekord?

Choć to maraton, nie wymaga biegu. Przyda się za to aparat fotograficzny. Zasada jest prosta – dobra zabawa połączona z odkrywaniem miasta i realizacją pasji do fotografii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-26

O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi

Budowa domu, remont mieszkania lub praca w stolarni to rodzaje prac wykonywanych w warunkach, w których pełno jest kurzu, wilgoci i wody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-07

Walentynkowe DIY

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami! To wyjątkowa okazja, żeby sprawić radość naszym bliskim oryginalnym upominkiem. Świetnym pomysłem są własnoręcznie przygotowane prezenty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-03

Z okazji 100 rocznicy Zaślubin Polski z Morzem, będą ustanawiać Rekord Polski

Celem ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób jedzących zupę rybną podczas morsowania jest pokazanie, jak w ciekawy i nietuzinkowy sposób można wykorzystać morze bałtyckie, które Polska odzyskała dokładnie 100 lat temu.
czytaj więcej