Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-16

Olympus informuje o prowadzonych pracach nad nowym oprogramowaniem

Nowe oprogramowanie, które umożliwia rejestrację i podgląd obrazu wideo z aparatów Olympus OM-D na monitorach i rekorderach Atomos Ninja V HDR
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Festiwal Marek w Szczecinie - czy będzie nowy Rekord Polski?

W ramach Festiwalu Marek, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 19-20 września 2020 roku, będzie miała miejsce wyjątkowa próba ustanowienia Rekordu Polski przez znanego, polskiego satyryka i ilustratora - Henryka Sawkę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu zrobią największą pastę słoniową!

Już 25 września 2020 roku w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu odbędzie się nie lada wydarzenie! Przed nami oficjalna próba ustanowienia pierwszego w Polsce oficjalnego Rekordu Polski na największą pastę słoniową.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-04

Silna reprezentacja polskich twórców w finale konkursu Huawei Next-Image Awards

Aż 41 fotografii wykonanych przez polskich autorów znalazło się w globalnym, finałowym etapie konkursu Huawei Next-Image Awards 2020. Powalczą oni o nagrody główne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-02

Trening czyni mistrza czyli po co zapisać dzieci na szachy

Nowy rok szkolny przed nami, pora więc wybrać dzieciakom sensowne zajęcia dodatkowe. Warto rozważyć naukę gry w szachy, która nauczy nasze dzieci koncentracji, cierpliwości i determinacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-30

Muzeum Polskiej Wódki zdobywcą nagrody 2020 Tripadvisor Travelers’Choice Award

Z dumą ogłaszamy, że Muzeum Polskiej Wódki zostało nagrodzone 2020 Tripadvisor Travelers’ Choice Award jako „Muzeum specjalistyczne”. Oznacza to, że Muzeum Polskiej Wódki znalazło się w grupie 10% najlepszych obiektów turystycznych strony Tripadvisor pod względem recenzji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

Zlot motoryzacyjny "End of Season" w Tychach

W sobotę 29 sierpnia w Browarze Obywatelskim w Tychach odbędzie się charytatywny zlot motoryzacyjny „End od Season”. Będzie można zobaczyć nietuzinkowe samochody, wziąć udział w konkursach i wspomóc leczenie miłośnika motoryzacji Wojtka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-24

Anatolij Karpow w Polsce!

Prawdziwa gratka dla miłośników szachów – do Polski zawitał sam Anatolij Karpow.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-24

Na wakacje samochodem lub motocyklem

Podróżowanie autem daje niezależność, możliwość zwiedzania miejsc „po drodze” oraz spontanicznego modyfikowania kierunku i czasu wyprawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, włoski region Trentino proponuje aż 4 trasy tematyczne, które można pokonać samochodem lub motocyklem.
czytaj więcej
Hobby LIFESTYLE 2020-08-23

Whiskey Boba Dylana wreszcie dotarła do Polski!

Amerykańska whiskey sygnowana nazwiskiem Boba Dylana i nawiązująca do jego największego przeboju „Knockin’ on Heaven’s Door” pojawiła się na polskim rynku. Wyjątkowy trunek dostępny jest w trzech wersjach.
czytaj więcej