Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-05-04

Majówka z Gas Station Simulator: Early Days

Prolog gry Gas Station Simulator: Early Days, od notowanego na NewConnect DRAGO entertainment, podbił platformę Steam w majowy weekend.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-30

Jak spełnić marzenia i napisać książkę?

Podpowiadamy, gdzie szukać inspiracji, skąd czerpać wiedzę teoretyczną o pisaniu, na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu fabuły i w jaki sposób znaleźć recenzentów pierwszej wersji utworu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

CLASSIC LIMITED EDITION 2021

Victorinox wprowadza na rynek dziesiątą, limitowaną edycję swojego kultowego scyzoryka Classic SD – Classic Limited Edition 2021. W tym roku motywem przewodnim są „Wzory świata” – wzory z różnych zakątków globu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

Empik zapowiada dalszy rozwój formatów online

Minął rok, odkąd życie kulturalne niemal całkowicie przeniosło się do sfery online. W ciągu 12 miesięcy Empik zorganizował ponad 200 wirtualnych spotkań z najpopularniejszymi twórcami, które łącznie zgromadziły niemal 7 mln widzów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-29

Nowa, królewska odsłona whisky: 26-letnia Glenfiddich Grande Couronne

Duch elegancji i szyku, z nicią historii dwóch kultur – taka jest właśnie 26-letnia whisky Glenfiddich Grande Couronne, która przed chwilą zadebiutowała na globalnym oraz polskim rynku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-17

Maraton pełen śmiechu. „Już wiosna” w TNT

Jim Carrey, Steve Martin, Chevy Chase – królowie amerykańskiej komedii dzięki swoim talentom stworzyli postaci, które bawią widzów niezależnie od upływu czasu. Aktorów będzie można oglądać w wiosennym maratonie na antenie TNT.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-15

Pierwszy autorski tytuł Iron VR od 30 marca dostępny na PC VR!

Spółka zależna Carbon Studio – Iron VR – już 30 marca wprowadzi do sprzedaży pierwszy autorski tytuł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-15

Weź udział w wyjątkowym konkursie Panasonic z Filmujemy i wygraj aparat

Sztuka, sport czy może coś zupełnie innego? Panasonic we współpracy z Szymonem Chałupką z kanału Filmujemy zachęca konsumentów do tego, aby za pomocą filmu, zdjęcia lub prostego opisu pokazali w czym są najlepsi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-12

Baked Games z Grupy PlayWay ogłasza nowy tytuł – Security Guard

Baked Games SA, producent i wydawca gier mobilnych i PC z Grupy PlayWay, ogłasza nowy tytuł z portfolio produkcyjnego o nazwie Security Guard.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-08

Przed młodymi sportowcami świat stoi otworem. Klucz do sukcesu?

Niewiele jest w życiu pewnych rzeczy, ale jeśli zapytasz sportowca o jego największe marzenie, to ze stuprocentową pewnością powie, że olimpiada.
czytaj więcej