Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-17

Spędź lato z Portem Łódź!

Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów, piaskownica oraz największa atrakcja i hit wakacji – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia „pod chmurką”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-10

Będą śpiewać "Prząśniczkę" Stanisława Moniuszki na rekord

Już 20 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łabiszynie odbędzie się VII Pałucki Festyn Ludowy. Jedną z najważniejszych atrakcji wydarzenia będzie oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń tradycyjną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-09

Monopoly Tatry i Zakopane - wielka rozgrywka | Empik Zakopane

Monopoly Tatry i Zakopane, prezentacja, rozgrywka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-08

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #4: MDR DYSTRYBUCJA - EMPIK MANUFAKTURA ŁÓDŹ

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #4: MDR DYSTRYBUCJA 27 lipca, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)
czytaj więcej
Hobby LIFESTYLE 2019-07-05

BETFAN wprowadza Cashout

BETFAN, nowy legalny polski bukmacher, wprowadza opcję Cashout. Dzięki niej gracz może zamknąć zakład przed rozstrzygnięciem wszystkich umieszczonych na kuponie zdarzeń. Cashout oferowany jest na kuponach pojedynczych i wielozdarzeniowych na zakłady przedmeczowe i live.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-27

PRZEPIS NA ZDROWIE: RUCH, DIETA I… TLEN!

Zdrowy styl życia pomaga poprawić kondycję jak i dobre samopoczucie. Jest wiele sposobów, by czuć się lepiej: odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, utrzymywanie prawidłowej wagi, zarządzanie stresem i odpowiednie dotlenienie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

Wakacyjne „Kino nad miastem” w Avenidzie Poznań

Leżaki, przyjaciele i dobry humor to wszystko, czego potrzeba do spędzenia piątkowego wieczoru podczas „Kina nad miastem”. Już od 5 lipca Centrum Handlowe Avenida zaprasza na bezpłatne produkcje filmowe pod gołym niebem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

Roboty przyszłości w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza na Międzynarodową interaktywną wystawę „Miasto Robotów”, która odbywać będzie się w łódzkim Centrum od 27 czerwca do 11 sierpnia. Wystawa zorganizowana zostanie w przestrzeni niedaleko strefy restauracyjnej, a oglądać będzie można ją każdego dnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

Rozstrzygnięcie konkursu – herbata „Przylądek Nadziei” w nowym opakowaniu!

Znamy już zwycięzcę konkursu na projekt opakowania herbaty „Przylądek Nadziei”. 2-dniową wycieczkę do Energylandii wygrał 10-letni Paweł z Wieliszewa, który na pełną przygód wyprawę wyruszy wraz z opiekunem. O werdykcie zdecydowali internauci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-25

PO – dzielamy. Zero Waste #3 | Empik Plac Wolności

PO – dzielamy. Zero Waste #3 | Empik Plac Wolności. Warsztaty: koszulki z upcyklingu. Prowadzenie: Grzegorz Kmita „ Patyczak” + asysta Agaty Markisz- Kmity.
czytaj więcej