Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-12-01

Spektakularny TIK SHOW z topowymi TikTokerami już 9 grudnia w Atrium Biała!

Spektakularny TIK SHOW z topowymi TikTokerami już 9 grudnia w Atrium Biała!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-12-01

Andrzejki last minute z rezerwacją online. TOP 5 pomysłów

Andrzejki, mikołajki – jesień obfituje w okazje, by ciekawie spędzić czas, ale często przypominamy sobie o tym w ostatniej chwili. Dla zapominalskich z Warszawy i Łodzi przygotowaliśmy najlepsze propozycje last minute, które zarezerwujecie za pomocą kilku kliknięć.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-27

Nauka języków i i fascynująca podróż po przesądach świata

Listopad w wielu krajach, w tym USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, rozpoczyna tzw. "Spooky Season" – czas celebrowania Halloween i zjawisk paranormalnych. To doskonała okazja do zgłębienia fascynujących przesądów i legend z różnych kultur.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-22

Akademia LEGO w Porcie Łódź

Ukochana bajka dzieci i dorosłych oraz najpopularniejsze klocki świata w jednej scenerii! Port Łódź w najbliższy piątek i sobotę (24 – 25 listopada) zaprasza do zabawy z klockami LEGO - tym razem w wyjątkowym klimacie Akademii Pana Kleksa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-21

Uwaga, ślisko! Rusza lodowisko w Manufakturze

Lodowisko w Manufakturze już wkrótce przyjmie pierwszych łyżwiarzy. Na lodowej tafli o powierzchni ponad 600 mkw będzie można ślizgać się przez cały tydzień.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-21

Młody Nash - strefa górskich aktywności dla młodzieży startuje już 25 listopada

Już 25 listopada młodzież oraz dzieci z całego regionu Karkonoszy będą mieli okazję uczestniczyć w cyklu wyjątkowych górskich aktywności oraz spotkań. Czekają na nich m.in. warsztaty wspinaczkowe, zajęcia survivalowe w terenie, warsztaty artystyczne czy inspirujące prelekcje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-26

Cukierek czy psikus? Zamek strachów powraca na Halloween

Najbardziej upiorne święto w roku już tuż-tuż! Na rynek Manufaktury już wrócił najbardziej straszliwy zamek w mieście – pełen zombiaków, pajęczyn i mrrrocznej muzyki!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-25

Kino Pełne Strachów w Porcie Łódź

Najbliższa sobota (28 października) w Porcie Łódź minie pod znakiem świetnej zabawy dla małych i dużych. Trzy bezpłatne seanse filmowe z TME Polówka w różnych kategoriach wiekowych, pięć stacji halloweenowych na terenie Centrum i pyszne smakołyki dla najmłodszych!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-18

Targi rękodzieła w Fuzji 22 października

W najbliższą niedzielę 22 października w Fuzji w zabytkowym wnętrzu dawnej Elektrowni Karola Scheiblera odbędzie się druga edycja artystycznego festiwalu, na którym tym razem zagości aż 30 lokalnych rękodzielników.
czytaj więcej