Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-10-13

Wola Park zaprasza dzieci na wspólne zabawy i bajkową wystawę

W czwartek 14 października w Wola Parku rozpocznie się weekend pełen atrakcji dla dzieci. 1 listopada w Szwedzkiej Wiosce pojawi się również wystawa „Niech żyje Pippi”, która przez cały miesiąc będzie prezentować odwiedzającym niezwykłą historię tej dziewczynki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-12

9 smakowitych nowości BoboVita z ulubionymi bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź

Aby dać najmłodszym jeszcze więcej radości z odkrywania nowych smaków, do linii BoboVita z bohaterami kultowej bajki Masza i Niedźwiedź dołączyło 9 smakowitych nowości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-12

Programowanie, chiński czy gotowanie? Nietypowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci

Języki obce, zajęcia sportowe, nauka gry na instrumentach – to właśnie na te zajęcia pozalekcyjne dzieci w wieku szkolnym uczęszczają najczęściej - nadszedł czas, aby dzieci uczyły się jak programować, gotować czy budować domy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-12

Weekendowy maraton i premiera 2. sezonu w Cartoon Network

18 października Cartoon Network zaprasza na premierę 2. sezonu „DC Super Hero Girls”, a 16 października na weekendowy maraton z serialem. Znane superbohaterki powracają – w Metropolis spotkają Batmana, drugą Zieloną Latarnię i innych herosów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-11

Ben 10, Obcy X i równoległe światy – maraton „Ben 10” w Cartoon Network

Emisja odcinków specjalnych „Ben 10” już wkrótce w Cartoon Network! Bohater będzie podróżował do innego wymiaru, walczył z kosmitami i przeniesie się w czasie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-04

Światowy Tydzień Przestrzeni Kosmicznej: Barbie osiąga stan nieważkości!

Dzięki współpracy marki Barbie z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) i Samanthą Cristoforetti, lalka-astronautka została właśnie wysłana w bezgrawitacyjny lot.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-04

Kolorowy Rekord Polski w Sosnowieckiej SP13

8 października 2021 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 13 w Sosnowcu odbędzie się kolorowy Rekord Polski na najwięcej osób trzymających baloniki!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-30

VIVO! zbiera nakrętki na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księc

Z początkiem września na terenie VIVO! Lublin pojawił się tajemniczy pojemnik w kształcie logo obiektu. Klienci mogą tu wrzucić plastikowe nakrętki i tym samym wesprzeć podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-30

Edukacyjne wyzwanie XXI wieku. Rośnie liczba dzieci z dysleksją

Dysleksja odbija się nie tylko na nauce, ale też życiu emocjonalnym i społecznym, zmagających się z nią dzieci. Z badań wynika, że zaburzenie to ujawnia się u 10-15 proc. uczniów, a odsetek ten będzie rosnąć.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-30

Jak nauczyć dziecko mądrego korzystania z technologii?

W dzisiejszym świecie kontakt naszych dzieci z nowymi technologiami jest nieunikniony. Dlatego też wielu rodziców zastanawia się, jak nauczyć swoje pociechy mądrego korzystania z internetu i urządzeń elektronicznych, bez szkody dla rozwoju malucha.
czytaj więcej