Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-18

Bezpieczeństwo na piątkę z plusem. Eksperci CUK Ubezpieczenia doradzają.

Według danych Systemu Informacji Oświatowej w roku szkolnym 17/18 w szkołach doszło do ponad 54 tys. wypadków. Większość z nich miała miejsce w czasie lekcji wychowania fizycznego, jednak za główną przyczynę wypadków podaje się nieuwagę dzieci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-18

Bezpłatne lekcje angielskiego w Bytomiu

W Agorze Bytom trwają bezpłatne kursy angielskiego dla dzieci. Praktyczne lekcje w profesjonalnej szkole językowej potrwają do końca września. Wciąż można zapisać się na ostatnią turę zajęć.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-17

Las Północnas – nowa strefa rozrywki w Galerii Północnej

Ponad 20 automatów, pyszne jedzenie i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko czeka na miłośników gier i rozrywki w gronie znajomych w klubie Las Północnas, który już w najbliższy piątek zostanie otwarty w Galerii Północnej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-17

Kreatywność, zabawa i nauka, czyli nowa misja Neli

Nela wyjechała na misję ratunkową torbaczy do Australii. Pomagała zwierzętom, a także nauczyła się wielu nowych rzeczy, o których chce opowiedzieć dzieciom w całej Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Nowa aplikacja od Binga dla małych odkrywców

Długa podróż samochodem czy deszczowe popołudnie nie będzie już powodem do nudy, a jedną z okazji do mobilnej zabawy z Bingiem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Wrześniowe atrakcje dla najmłodszych w Piątym Wymiarze

Bezpłatne zajęcia plastyczne, muzyczne oraz językowe czekają na małych odkrywców i ich rodziców w Piątym Wymiarze w Atrium Promenada. W drugiej połowie września przy muzyce i zabawie będzie można rozwijać umiejętności artystyczne i myślenie kreatywne u najmłodszych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Ubezpieczenia szkolne NNW w 2020 roku [PRZEGLĄD OFERT]

Rodzice coraz częściej rezygnują z zakupu polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w szkole i ubezpieczają dzieci korzystając z ofert dostępnych na rynku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Biedronka oklaskuje nowych Mistrzów Polski w Piłce Nożnej

W deszczu konfetti i rytmie „We are the champions” mistrzowski puchar – nie kryjąc krzyku radości i łez wzruszenia – wznieśli młodzi zawodnicy z Kołaczkowa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Ekologiczne produkty dla najmłodszych. Dowiedz się, co je wyróżnia

Jaka jest różnica między żywnością ekologiczną dla najmłodszych a tą tradycyjną?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-10

Rogatek wraca na ekrany - jesienne nowości w Kampanii Kolejowe ABC

Dzieci mogą już oglądać najnowszy spot edukacyjny Kampanii Kolejowe ABC, w którym bohater akcji, nosorożec Rogatek, uczy kulturalnego podróżowania pociągiem.
czytaj więcej