Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-29

Novakid ponownie zaprasza do udziału w wirtualnym obozie językowym

Novakid, wiodąca europejska platforma internetowa do nauki języka angielskiego dla dzieci, uruchomiła właśnie drugą edycję międzynarodowych letnich półkolonii - Easy Breezy. Ten wirtualny obóz językowy potrwa od 13 czerwca do 29 sierpnia 2022 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

To na pewno będzie „Przebój lata”. Teatr dla dzieci i piknik przed Magnolia Park

W najbliższą sobotę wszystkie dzieci będą miały okazję spotkać się na interaktywnym spektaklu „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot”. Przed Magnolia Park stanie teatralna scena, a obok niej dmuchańce i stanowiska z warsztatami z Minecrafta oraz drewnianymi laurkami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Startuje Festiwalowe Lato Konesera! Moc atrakcji dla dzieci i całych rodzin

Festiwal Zręczności, spektakle teatralne, warsztaty i inne atrakcje. Tegoroczne Festiwalowe Lato Konesera to wiele wydarzeń dla dzieci i całych rodzin. A co istotne – wstęp na zdecydowaną większość z nich jest bezpłatny!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Dinozaury opanują Atrium Targówek!

Z okazji wejścia do kin megahitu „Jurassic World: Dominion”, Atrium Targówek zaprasza najmłodszych i nieco starszych warszawiaków na wydarzenie z licznymi atrakcjami i niespodziankami. Fani dinozaurów będą mieli okazję spotkać się z ogromnymi gadami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Ponad 240 tysięcy dzieci uczyło się zasad bezpieczeństwa z Akademią Bezpiecznego

W 13 edycjach programu do tej pory wzięło udział już niemal 3 mln uczniów!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Nowe odcinki „Ninja Express” w Boomerangu

Konpeki, Kiro i Aka są gotowi na dostarczenie kolejnych przesyłek! Jak zwykle w ich przypadku, nie będą to zwykłe zlecenia. Bohaterowie spotkają smoka, księżniczkę i inne niesamowite postaci. Boomerang zaprasza na zupełnie nowe odcinki serialu „Ninja Express”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Koniec z kupą po pachy z Pampers Pants Stop & Protect!

Kupa po pachy to temat dobrze znany rodzicom. A gdyby tak zamienić ją na ubaw po pachy? Marka Pampers przychodzi z rozwiązaniem i prezentuje nowe pieluchomajtki Pampers Pants ze specjalną kieszonką Stop & Protect zapobiegającą nieprzyjemnym niespodziankom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Atrium Biała rozpoczyna sezon plażowy

Atrium Biała rozpoczyna sezon plażowy
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki. Niezwykły sukces akc

Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-23

Pierwsze w Polsce szkoły, które idą do uczniów z Ukrainy

Setka dzieci z Ukrainy, które razem z mamami uciekły przed wojną do Wrocławia, będzie mogła uczyć się w przygotowanych dla nich klasach we Wrocławiu.
czytaj więcej