Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-18

LITTLE STEPS® 2. Nowe mleko następne dla zdrowego rozwoju dziecka

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Co jednak, jeśli dziecko nie jest już karmione piersią? Poznajcie LITTLE STEPS® 2 z żelazem*, wapniem* i witaminą D*. Mleko następne dla rodziców, którzy chcą dostarczyć swoim dzieciom to, czego naprawdę potrzebują.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-18

Odkryj sposób mam na mniam!

Owocowo-jogurtowe nowości od BoboVita pomogą urozmaicić codzienną dietę malucha
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-17

Kierunek – Paryż! Port Łódź Junior zaprasza do zabawy!

Tego w sali zabaw Portu Łódź jeszcze nie było! Na najbliższe dni animatorki „Juniora” zaplanowały dla wszystkich maluchów nie lada atrakcję – pełną przygód wycieczkę do samego Paryża!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

Familijny wyjazd z dzieckiem – jak się przygotować?

Góry czy morze, Polska czy zagranica? Niezależnie jaki kierunek obierzesz na wakacyjny wypoczynek ze swoją pociechą, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu się do wspólnej podróży. Dowiedz się, jak zorganizować wyjazd z dzieckiem i spędź urlop z uśmiechem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

Monika Perkowska: pierwsze dni dziecka z nianią są znaczące

Monika Perkowska, psycholog i terapeuta dzieci i młodzieży oraz ekspert serwisu Niania.pl, opowiada, jak najbardziej efektywnie wykorzystać pierwsze dni opiekunki i milusińskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem latem

Latem jest mnóstwo okazji do ciekawych i angażujących zabaw z maluchami. Dzieci uczą się przez obserwację dorosłych, dlatego tak ważne jest, żebyśmy pokazali im, jak można spędzać czas w aktywny i pomysłowy sposób. A możliwości jest naprawdę wiele – poznaj naszych 5 propozycji!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Kreatywne wakacje – obudź w dziecku artystę!

Lato w mieście może być pełne inspirujących aktywności. Udział w kreatywnym warsztacie, niecodziennym wydarzeniu czy z pozoru zwykłe wyjście na lody może zamienić każdą chwilę w fascynującą przygodę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-12

Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży w Silesia Summer Park

W każdą sobotę wakacji w ramach Silesia Summer Park dzieci i młodzież mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć minigolfa i skimboardingu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-12

Plażowanie z dziećmi: o czym pamiętać, by stało się przyjemnością

Kiedy byliśmy dziećmi, czas spędzony na plaży – czy to przy brzegu lokalnej rzeczki, nad jeziorem czy też morzem – należał do najmilszych momentów lata. Pewnie niejeden z nas wspomina tę beztroskę z rozrzewnieniem…
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-11

Centrum handlowe bez „sezonu ogórkowego”

W wakacje galerie handlowe przyciągają nie tylko wyprzedażami, które skłaniają do dłuższych i częstszych wizyt, ale również ofertą rozrywkową, dzięki której dzieci i młodzież mogą ciekawiej spędzić lato w mieście.
czytaj więcej