Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-23

Interaktywna podróż dookoła świata na Dzień Dziecka w Galerii Krakowskiej

Od 24 maja do 1 czerwca w Galerii Krakowskiej na dużych i małych odkrywców czeka wystawa interaktywna z mnóstwem ciekawostek z całego świata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-23

Dzień Matki w Bytomiu. Wygraj dla mamy białą damkę

Szukasz wyjątkowego prezentu dla mamy z okazji jej święta? Chcesz ją zaskoczyć? Weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest rower damski marki Kross.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-23

Moc „zdrowych” emocji – pomysły na aktywny Dzień Dziecka

Świetną okazją do tego, by wprowadzić nowe, lepsze nawyki jest Dzień Dziecka: spędźmy go aktywnie z naszymi pociechami, zaserwujmy zdrowe menu i zaproponujmy atrakcyjne zabawy ruchowe, a na pewno będą zachwycone. Jak się do tego zabrać?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-22

Monika Perkowska: zadaniem niani jest profesjonalna opieka nad dzieckiem

Wybór niani to bardzo trudne zadanie. Monika Perkowska, ekspert serwisu Niania.pl, psycholog i terapeuta dzieci i młodzieży, radzi, czym kierować się przy zatrudnianiu niani oraz na co zwrócić uwagę w pierwszych dniach współpracy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-21

Wolontariusze z IKEA Wrocław i Ikano Banku zadbali o ogród ośrodka pomocowego

Pięcioro wolontariuszy pracowało w ogrodzie ośrodka, który wspiera dzieci i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Młodzi ludzie uporządkowali teren, a później posadzili nowe krzewy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-21

W piżamach będą ustanawiać Rekord Polski dla małego Franka

Już 26 maja 2019 roku na Plaży Wilanów w Warszawie odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób w piżamach. Zapowiadają się rekordowe emocje, dobra zabawa oraz dużo dobrych uczynków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-21

Boli brzuszek, boli główka - czyli czym skutkuje niedobór wody w diecie dziecka

Woda reguluje wiele procesów zachodzących w organizmie dziecka. Z tego względu właściwe nawadnianie jest jednym z czynników decydujących o jego prawidłowym funkcjonowaniu i rozwoju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-20

Porcja Dobra podzieli się dobrem

„Dzień Dziecka – zdrowo i wesoło!”– to hasło akcji, jaką wspólnie z przedszkolami chce przeprowadzić marka Pure Life, która wypuściła niedawno na rynek linię słodkich przekąsek Porcja Dobra.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-20

Zgłoś swoje dziecko do udziału w darmowej sesji noworodkowej

Chcesz zupełnie bezpłatnie otrzymać artystyczne zdjęcia swojego nowo narodzonego dziecka?
czytaj więcej