Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-20

Przedmikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Zielonych Arkadach

Przez Norwegię, Argentynę, aż na Antarktydę – taką podróż będzie można odbyć z Nelą Małą Reporterką 23 listopada w Zielonych Arkadach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-19

Superfoods w diecie dziecka - jak uzupełnić menu o cenne dla zdrowia składniki

Coraz częściej w kontekście odżywiania słyszymy o tzw. superfoods. Są to produkty o wyjątkowo dobroczynnym wpływie na organizm, dlatego warto zadbać o ich obecność w diecie dziecka, a najlepiej wprowadzić do menu całej rodziny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-19

Pomysły od Netto na prezenty dla najmłodszych

Święta coraz bliżej. Warto już dziś pomyśleć o prezentach dla najmłodszych. Netto wychodzi z propozycją kreatywnych zabawek dla naszych pociech.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-15

To nieprawda, że cukier krzepi

Czy można uchronić najmłodszych przed epidemią cukrzycy w przyszłości?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-14

Poleć z Yeti w Himalaje i przenieś się do świata Jumanji

Już tylko kilka dni pozostało do wydarzenia filmowego „O Yeti!”, podczas którego można wygrać wycieczkę w Himalaje dla całej rodziny! Tydzień później na fanów przygód czekać będzie kolejna wielka atrakcja – zabawa w świecie Jumanji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-13

Bebilon 2 to kompletna kompozycja

Sytuacja, kiedy karmienie piersią jest niemożliwe, może dotknąć każdą mamę. Wtedy konieczne jest włączenie do diety dziecka mleka modyfikowanego. Ale jak wybrać właściwe mleko dla półrocznego dziecka?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-13

Wszechnica uczy kreatywności. Nietypowe zajęcia w białostockiej podstawówce

Nauka poprzez kreatywne warsztaty, a także integracja dzieci z różnych klas i nauczycieli poprzez współpracę – takie są cele Wszechnicy, praktycznych zajęć, realizowanych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 11 w Białymstoku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-13

Milion dzieci bez opieki – nianie na ratunek

Miejsc w żłobkach i nowych placówek opieki dla najmłodszych w Polsce stale przybywa. Jak podaje GUS w raporcie „Żłobki i kluby dziecięce w 2018 roku” liczba takich ośrodków wzrosła o 21%, a z ich oferty skorzystało niemal 24% dzieci więcej niż w roku poprzednim.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-08

Wolontariusze Ikano Banku z lekcją historii w domu kultury

„Gdzie znajduje się najbliższy zamek?” to jedno z pytań, na jakie odpowiadali uczestnicy zabawy w średniowiecznym klimacie. Przygotowali ją i przeprowadzili młodzi ludzie zafascynowani historią, którzy na co dzień pracują w IKEA Bydgoszcz i polskim oddziale Ikano Banku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-08

Czy nianie powinny obdarowywać swoich milusińskich z okazji św. Mikołaja?

Zbliża się czas, gdy będziemy musieli zdecydować, jakie (i czy w ogóle) prezenty damy naszym podopiecznym z okazji dnia św. Mikołaja czy Świąt Bożego Narodzenia. Czy nianie powinny podarować coś swoim milusińskim?
czytaj więcej