Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-27

Buciki dziecięce na lato

Na placu zabaw, na podwórku, w parku, na plaży – zawsze gdy pogoda sprzyja, warto jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi na dworze. Świeże powietrze to bowiem jeden z naturalnych czynników o ogromnym znaczeniu dla prawidłowego funkcjonowania organizmu dziecka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-22

Zyskaj moc dzięki Panasonic i wygraj udział w obozie karate POWER RANGERS

Kreatywna energia pomiędzy firmą Panasonic – największym w Europie producentem baterii – i należącą do Hasbro marką POWER RANGERS nie słabnie. Zapraszamy do udziału w grze online, w której można wygrać wyjazd na obóz karate POWER RANGERS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-22

Warsztaty Baylab Polska w nowej odsłonie

Nowe tematy, nowi goście, nowa formuła – Baylab Polska odświeża profil na Facebooku i stawia na działania promujące naukę i technologię, kierując je do wielopokoleniowej grupy odbiorców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-21

Mały świat Liliputkowa czeka już na dzieci

Malutkie domki, uliczki i samochody – urocze miniaturowe miasteczko otworzyło już swoje bramy dla najmłodszych. W bajkowej krainie przypominającej Warszawę w stylu retro maluchy znajdą kreatywne strefy do wyśmienitej zabawy, a rodzice miejsce na chwilę relaksu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-21

Pora na nowość w diecie malucha – kaszki BoboVita Bio w 3 smakowitych odsłonach

Aby wybór produktów ekologicznych był jeszcze większy, teraz linia BoboVita Bio to także 3 bezmleczne kaszki w wyjątkowo pysznych owocowych smakach. Wypróbujcie je wszystkie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-21

Normalne wakacje 2021 – czy to w ogóle możliwe?

W końcu nastał najbardziej wyczekiwany czas, czyli lato i wakacje. W tym roku jednak, ponownie jak w zeszłym, będą one trochę inne niż te do których przywykliśmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Ząbkowanie latem – jak wspierać maleństwo podczas upałów

Wyrzynanie się pierwszych ząbków to trudny okres dla całej rodziny. Dziecko ma opuchnięte dziąsła, gorączkuje i wyraźnie cierpi. Objawy te dają się we znaki szczególnie latem, kiedy upały jeszcze bardziej pogarszają samopoczucie maluszka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Jak czytać dzieciom żeby słuchały?

Czytanie dzieciom na głos jest niezwykle ważne. Dzięki temu najmłodsi nie tylko wzbogacają swoje słownictwo, ale także pobudzają wyobraźnię i ćwiczą koncentrację. Ponadto, czytając na głos pokazujemy, że lektura może być świetnym zajęciem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Piknik rodzinny: zakręcony spektakl i moc atrakcji dla dzieci

Tańce połamańce, wesołe piosenki, animacje dla najmłodszych – takie są występy ekokapeli The Jelonband, która wkrótce odwiedzi Wrocław. Zakręcona ekipa wystawi interaktywny spektakl „Bajeczna Fiesta”. Wszystko w ramach plenerowego rodzinnego pikniku już w najbliższą sobotę.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2021-07-19

Jedynka w programie Nasz Nowy Dom

Marka Jedynka po raz kolejny została partnerem emitowanego na antenie Polsatu programu Nasz Nowy Dom.
czytaj więcej