Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-04-17

Pozytywna dyscyplina. Poznaj siebie i dzieci

Chcesz lepiej zrozumieć swoje dziecko? Nauczyć je wzajemnego szacunku i umiejętności budowania relacji? Poznać skuteczną metodę wychowawczą docenianą na całym świecie od 30 lat?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-16

Zostań rodziną Brave Kids

Przyjmij dzieci, młodych artystów, którzy przyjadą do Polski z całego świata. Projekt artystyczno-edukacyjny Brave Kids odbywa się już po raz 10. W tym roku dzieci będą gościć u rodzin we Wrocławiu, Rzeszowie, Lesznie, Radziejowicach, Wałbrzychu, a także w Białymstoku i Gdańsku.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2019-04-16

Trudne warunki mieszkaniowe a rozwój młodych ludzi

Niejednokrotnie to nie ubóstwo, a brak nawyków wyniesionych z rodzin pochodzenia jest przyczyną zaniedbywania gospodarstw domowych - wynika z raportu SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce „SOS Rodzinie”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-16

Ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci

Dorośli powinni być świadomi niebezpieczeństw, z którymi dzieci zmagają się podczas zabaw na słońcu. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym produktom od Eau Thermale Avène najmłodsi mogą nurkować, budować zamki z piasku i skakać po falach, nie martwiąc się o poparzenie słoneczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-16

Zakątek wielkanocnych atrakcji w Silesia City Center

Wielkanoc nie obejdzie się bez kolorowych pisanek, baranków i zajączków. Aż do 19 kwietnia w Silesia City Center na najmłodszych czeka strefa świątecznych atrakcji, a w niej multimedialne pisanki i wielkanocne kolorowanki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-15

Brave Kids po raz pierwszy w Trojmiescie

Przyjmij młodych artystów, którzy przyjadą do Trójmiasta z trzech kontynentów. Projekt artystyczno-edukacyjny Brave Kids odbywa się już po raz 10., na Pomorzu po raz pierwszy. Już 10 maja spotkanie organizacyjne dla rodzin goszczących.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-15

Brave Kids znów w Wałbrzychu. Tym razem w nowej odsłonie

Przyjmij młodych artystów, którzy przyjadą do Polski z całego świata. W Wałbrzychu projekt artystyczno-edukacyjny Brave Kids odbywa się już po raz 6., w tym roku debiutuje w nowej formule. Rozpoczęła się rekrutacja rodzin goszczących i wolontariuszy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-13

Empik na Silesia Bazaar Kids | Warsztaty „Książka, przecinek i kropka”

Warsztaty odbędą się podczas Silesia Bazaar Kids na Stadionie Śląskim 14 kwietnia od godziny 10:00 do godziny 13:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-12

Zostań rodziną Brave Kids w Rzeszowie

Przyjmij dzieci i młodzież, młodych artystów, którzy przyjadą do Rzeszowa z Hong Kongu, Indii i Ukrainy. Polski projekt artystyczno-edukacyjny Brave Kids odbywa się już po raz 10.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-12

By ubranka były bezpieczne – na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów?

W kwiatki, w samochodziki, w kropki, w paski, różowe, niebieskie, białe, długie, krótkie, body, śpioszki… – można tak wyliczać jeszcze bardzo długo. Mowa oczywiście o ubrankach dla maluchów.
czytaj więcej