Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-19

Prezent na Dzień Dziecka

Kolejna zabawka czy gra komputerowa na Dzień Dziecka? Tym razem postaw na coś innego
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-19

Na co zwrócić uwagę przy wyborze niani?

Wakacje to czas, gdy wiele żłobków i przedszkoli nie działa. Jedną z alternatyw dla rodziców jest zatrudnienie niani. Monika Perkowska, ekspert Niania.pl, psycholog i terapeuta dzieci i młodzieży, podpowiada, na co zwrócić uwagę przy wyborze niani.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

Zmiany, zmiany - Nestlé Sinlac w nowej odsłonie

Nestlé Sinlac to bezglutenowy produkt zbożowy, który pomaga urozmaicać dietę eliminacyjną dzieci. Teraz produkt dostępny jest w nowej odsłonie, a dodatkowo pojawiła się także jego nowa wersja - Nestlé Sinlac bez dodatku cukru*.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

Rozmowy z dziećmi o dojrzewaniu – rola ojca

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach potrafimy rozmawiać o wszystkim, jednak nadal tematyka dojrzewania wywołuje poczucie zakłopotania u rodziców, niezależnie od płci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

Lody za złotówkę dla uczniów z biało-czerwonym paskiem!

Wszyscy uczniowie, którzy 19 czerwca przyjdą do lodziarni LodyBonano ze swoim tegorocznym świadectwem z czerwonym paskiem, otrzymają małego Americanosa tylko za 1 zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-17

Lato w Blue City

Jak zagospodarować czas dziecku podczas wakacji, a przy okazji stworzyć mu wiele możliwości rozwoju płynących z połączenia zabawy z edukacją? Rozwiązaniem może być oferta wakacyjnych atrakcji, którą proponuje Blue City.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-17

„Problemy dorosłych to ciężar dla dzieci” - nowa kampania SOS Wiosek Dziecięcych

Nowa kampania Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i onet.pl ma skłonić do refleksji o tym, jak nie obciążać dzieci własnymi problemami i pozwolić im pozostać dziećmi
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Jak pomóc dziecku w rozstaniu z rodzicami podczas wakacji

Dzieci wyjeżdżające na wakacje mogą doświadczyć różnego rodzaju lęków. Jednym z nich jest lęk separacyjny. Jakie są metody zminimalizowania negatywnych emocji u dziecka?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Rodzinna przygoda w kuchni, czyli jak gotować z dziećmi

Wspólne gotowanie to doskonała atrakcja dla dzieci, wyrabiająca nowe umiejętności i nawyki żywieniowe. Wystarczy odrobina kreatywności oraz nowoczesne sprzęty kuchenne, aby przygotowywanie posiłków z dziećmi było bezpieczne i pełne uciechy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Tradycyjne krówki w wegańskiej wersji

Niestety w dobie nietolerancji pokarmowych znalezienie słodyczy pozbawionych laktozy, glutenu czy kazeiny, które będa jednocześnie smaczne, graniczy z cudem.
czytaj więcej