Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-30

Ruch to zdrowie! Jak zachęcić dziecko do wakacyjnych aktywności?

Co zrobić, aby zapewnić dziecku wakacyjne aktywności, a przy tym świetną rozrywkę – również wtedy, gdy dłuższy urlop nie jest możliwy? Poznaj kilka wskazówek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-30

Dziecko przed ekranem w trakcie podróży - dozwolone czy zakazane?

Długie wakacje łączą się często z zagwozdką rodziców, w jaki sposób mądrze wypełnić czas swoich pociech. Podróżom czy oczekiwaniu w restauracji często towarzyszy rozrywka online lub zajęcia edukacyjne przed tabletem, smartfonem lub komputerem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Novakid ponownie zaprasza do udziału w wirtualnym obozie językowym

Novakid, wiodąca europejska platforma internetowa do nauki języka angielskiego dla dzieci, uruchomiła właśnie drugą edycję międzynarodowych letnich półkolonii - Easy Breezy. Ten wirtualny obóz językowy potrwa od 13 czerwca do 29 sierpnia 2022 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

To na pewno będzie „Przebój lata”. Teatr dla dzieci i piknik przed Magnolia Park

W najbliższą sobotę wszystkie dzieci będą miały okazję spotkać się na interaktywnym spektaklu „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot”. Przed Magnolia Park stanie teatralna scena, a obok niej dmuchańce i stanowiska z warsztatami z Minecrafta oraz drewnianymi laurkami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Startuje Festiwalowe Lato Konesera! Moc atrakcji dla dzieci i całych rodzin

Festiwal Zręczności, spektakle teatralne, warsztaty i inne atrakcje. Tegoroczne Festiwalowe Lato Konesera to wiele wydarzeń dla dzieci i całych rodzin. A co istotne – wstęp na zdecydowaną większość z nich jest bezpłatny!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Dinozaury opanują Atrium Targówek!

Z okazji wejścia do kin megahitu „Jurassic World: Dominion”, Atrium Targówek zaprasza najmłodszych i nieco starszych warszawiaków na wydarzenie z licznymi atrakcjami i niespodziankami. Fani dinozaurów będą mieli okazję spotkać się z ogromnymi gadami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Ponad 240 tysięcy dzieci uczyło się zasad bezpieczeństwa z Akademią Bezpiecznego

W 13 edycjach programu do tej pory wzięło udział już niemal 3 mln uczniów!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Nowe odcinki „Ninja Express” w Boomerangu

Konpeki, Kiro i Aka są gotowi na dostarczenie kolejnych przesyłek! Jak zwykle w ich przypadku, nie będą to zwykłe zlecenia. Bohaterowie spotkają smoka, księżniczkę i inne niesamowite postaci. Boomerang zaprasza na zupełnie nowe odcinki serialu „Ninja Express”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Koniec z kupą po pachy z Pampers Pants Stop & Protect!

Kupa po pachy to temat dobrze znany rodzicom. A gdyby tak zamienić ją na ubaw po pachy? Marka Pampers przychodzi z rozwiązaniem i prezentuje nowe pieluchomajtki Pampers Pants ze specjalną kieszonką Stop & Protect zapobiegającą nieprzyjemnym niespodziankom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Atrium Biała rozpoczyna sezon plażowy

Atrium Biała rozpoczyna sezon plażowy
czytaj więcej