Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-15

Słodki smak dzieciństwa, czyli o kształtowaniu dobrego nawyku picia wody u dziec

Dzieci mają niezwykle chłonne umysły i uwielbiają uczyć się nowych rzeczy. Często podpatrują rodziców i naśladują ich zachowania. Warto więc wykorzystać ten czas, by kształtować w nich potrzebę zdrowego odżywiania i odpowiedniego nawadniania organizmu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-14

Nianie rządzą – opiekunki w Polsce zarabiają coraz więcej

Rodzice proponują nianiom wyższe stawki, niż one same oczekują od swoich pracodawców – wynika z danych serwisu Niania.pl. Sytuacja ta ma miejsce na poziomie kraju, województw oraz ich największych miast. Rynek niań pozostaje rynkiem pracownika.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-14

„Junior” w urodzinowym klimacie

Port Łódź świętuje swoje 9. Urodziny, w związku z tym do wspólnej zabawy zaprasza także swoich najmłodszych gości. Na urodziny Centrum zaprasza maluchy od 18 marca, do soboty 23 marca włącznie. Wszystkie atrakcje dostępne w sali zabaw są bezpłatne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-14

Zatrzymać pierwsze, wspólne chwile

Przymknięte oczy, błogie uśmiechy, piękne stylizacje – zdjęcia noworodków chwytają za serce i wywołują ciepłe uczucia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-12

Ugotowani. Jak połączyć pracę zdalną z opieką nad dzieckiem

Małe dziecko to niemałe wyzwanie - nawet dla arcymistrzów planowania. Wystarczy krótkitelefon ze żłobka lub przedszkola, by zapracowanego rodzica wybić z zawodowego rytmu. Jak pogodzić opiekę nad chorym dzieckiem z koniecznością pracy zdalnej?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-11

Bajkowy Bal Karnawałowy krakowskich hoteli Accor

W sobotę 23 lutego w hotelu Novotel Kraków City West odbył się niesamowity bal karnawałowy. Biorące udział w wydarzeniu dzieci, a było ich około 100 mogły przenieść się do świata ulubionych baśni.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-08

Jaki przykład zachowań na drodze dają dzieciom rodzice? – zaskakujące wyniki bad

Jak skutecznie nauczyć maluchy bezpiecznych zachowań na drodze? W marcu ruszył ogólnopolski program edukacyjny „Drogowe ABC” realizowany przez Polski Czerwony Krzyż wspólnie z Circle K Polska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

NIVEA pielęgnuje dziecięce talenty

Podwórko Talentów NIVEA to jedna z największych i najbardziej angażujących akcji CSR w Polsce. W tym roku marka wybuduje kolejne 20 wyjątkowych, edukacyjnych placów zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

PRÓCHNICA A PROBLEMY Z WYMOWĄ – MLECZAKI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ MYŚLISZ!

Pierwsze zęby – choć wydają się mało istotne, ponieważ z założenia zostaną zastąpione stałymi zębami – mają znaczący wpływ na rozwój dziecka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Największe święto literatury dziecięcej coraz bliżej!

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka (6-7 kwietnia) Centrum Praskie Koneser Plac Konesera 2, Warszawa WSTĘP WOLNY Darmowe wejściówki można pobrać za pośrednictwem aplikacji Going.
czytaj więcej