Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-06

Dwa wielkie finały Brave Kids. Rusza sprzedaż biletów

Z okazji 10. edycji Brave Kids organizatorzy przygotowują aż dwa, odrębne finałowe spektakle. W Teatrze Polskim we Wrocławiu najpierw wystąpią największe talenty z poprzednich lat, a dwa dni później uczestnicy tegorocznej edycji m.in. z Kolumbii, Peru, Korei i Gruzji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-05

Kontynuuj naukę z metody PECS – weź udział w szkoleniu dla zaawansowanych

Autyzm to jedno z najpoważniejszych zaburzeń rozwojowych, które wpływa na umiejętność codziennej komunikacji. Zaawansowane sposoby pracy z PECS zostaną przedstawione na dwudniowym szkoleniu, które odbędzie się 8-9 czerwca w Poznaniu i 15-16 czerwca w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-05

To, co dobre dla maluszka, czyli proste przepisy z kaszką w roli głównej

Delikatne lane kluseczki na śniadanie, a może jagodowa panna cotta na podwieczorek? Poznaj proste pomysły na ciekawe dania z pysznych kaszek bez dodatku cukru, konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-04

Jak zapewnić dobrą edukację dziecku z autyzmem?

Przedszkole i szkoła kształtują przyszłość dzieci. Wybór odpowiedniej placówki edukacyjnej jest szczególnie ważny dla rodziców dzieci ze spektrum autyzmu i innymi zaburzeniami rozwoju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-03

Warszawska pracownia organizuje wakacyjną Akademię Pewności Siebie

Asertywność, radzenie sobie ze stresem, kreatywność czy zdolności komunikacyjne rzadko bywają tematem szkolnych lekcji. Od końca czerwca warszawscy uczniowie będą mogli je szkolić podczas wakacyjnych kursów organizowanych przez Pracownię z Oknem na Świat.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-03

Niezapomniany Dzień Dziecka z wodą źródlaną Mama i ja

W ciągu roku kalendarzowego wytypować możemy kilka dat, na które maluchy czekają z utęsknieniem i podekscytowaniem. Jedną z nich jest bez wątpienia pierwszy czerwca, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-01

Superplanszówkowy Dzień Dziecka w Empiku Supersam

W Dzień Dziecka spotkajmy się przy planszówkach! Centrum Handlowe Supersam i Empik przygotowały spotkanie z planszówkami dla całej rodziny, czekamy na Was od 12 do 17 w centrum handlowym Supersam w Katowicach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-31

Planszówkowy Dzień Dziecka

Empik zaprasza na planszówki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Zaczarowany Dzień Dziecka w Silesia City Center

Zbliża się radosne święto wszystkich dzieci, które w Silesia City Center potrwa aż trzy dni.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Jak najlepiej przechowywać mleko modyfikowane?

Sposób przechowywania mleka modyfikowanego może mieć ogromny wpływ na jego jakość. Warto wiedzieć, jak chronić składniki produktu, by przez cały okres stosowania jak najlepiej odpowiadał na potrzeby dziecka. Teraz mleka modyfikowane NAN 2 dostępne są nowych, gładkich puszkach.
czytaj więcej