Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-07

NIVEA pielęgnuje dziecięce talenty

Podwórko Talentów NIVEA to jedna z największych i najbardziej angażujących akcji CSR w Polsce. W tym roku marka wybuduje kolejne 20 wyjątkowych, edukacyjnych placów zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

PRÓCHNICA A PROBLEMY Z WYMOWĄ – MLECZAKI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ MYŚLISZ!

Pierwsze zęby – choć wydają się mało istotne, ponieważ z założenia zostaną zastąpione stałymi zębami – mają znaczący wpływ na rozwój dziecka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Największe święto literatury dziecięcej coraz bliżej!

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka (6-7 kwietnia) Centrum Praskie Koneser Plac Konesera 2, Warszawa WSTĘP WOLNY Darmowe wejściówki można pobrać za pośrednictwem aplikacji Going.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-06

Port Łódź Junior szykuje się na wiosnę!

W tym tygodniu Port Łódź świętuje Dzień Kobiet, także tych najmłodszych – zatem w piątek i sobotę w sali zabaw „Junior” rządzić będą dziewczyny! Natomiast w kolejnym tygodniu Centrum zaprasza maluchy do wielkich przygotowań na powitanie pani wiosny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-05

Konkurs dla szkół i przedszkoli „Alpaka oczami dziecka”!

„Alpaka oczami dziecka” – pod takim hasłem odbywa się konkurs skierowany do przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych z Warszawy i okolicznych powiatów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Dzieci pod inteligentną ochroną

Pokolenia rodziców zmieniają się, a wraz z nimi sposoby dbania o bezpieczeństwo dzieci. Obecnie pomagają w tym inteligentne rozwiązania. Jednym z nich są smart zegarki dla dzieci. Jak działają i w jakich sytuacjach będą przydatne?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-01

Klocki – zabawka, która wspomaga rozwój dziecka i rozwija kreatywność

Dobrze dobrana zabawka to nie tylko taka, która sprawi dziecku radość, ale także taka, która uczy. Wiele osób za produkt łączący w sobie wszystkie te elementy uważa klocki. Sprawdzamy, czy faktycznie może nazwać je „zabawką idealną”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-01

Pasja to klucz do sukcesu w biznesie młodej mamy

– Pogodzenie macierzyństwa z prowadzeniem własnego biznesu to spore wyzwanie ­– mówi Iwona Pajewska, właścicielka studia fotograficznego, a prywatnie mama dwóch córek w wieku przedszkolnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-28

ZABAWKI EDUKACYJNE, ZNACZY LEPSZE?

Zabawki towarzyszą dzieciom od pierwszych chwil życia. Inwestując w kompanów malucha warto wybrać przedmioty, które będą pozytywnie wpływały na jego rozwój. Jakie zabawki wybrać, aby umożliwić dziecku intensywne poznawanie świata?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-27

Warsztaty językowe - chwila uśmiechu dla rodzeństwa nieuleczalnie chorych dzieci

Zajęcia dla dzieci w Szkole Języków Obcych ABC to okazja nie tylko do zabawy i nauki, ale także do niesienia pomocy. Szkoła od kilku miesięcy wspiera Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”, co miesiąc przekazując 1% swojego dochodu.
czytaj więcej