Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-02

Huawei zaprasza na rodzinną zabawę z bohaterami gry i serialu Talking Tom

Huawei organizuje w swoim warszawskim sklepie serię imprez rodzinnych inspirowanych postaciami gry i serialu Talking Tom, podczas których rodzice i ich pociechy będą mogły zapoznać się z tabletami i innymi urządzeniami Huawei, a także wygrać atrakcyjne nagrody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-02

Dzień Dziecka z LEGO w ETC Swarzędz

ETC Swarzędz przedłuża Dzień Dziecka! W sobotę 4 czerwca w Centrum na dzieci czekać będzie masa atrakcji. Klocki LEGO oraz LEGO DUPLO w najrozmaitszych wydaniach, konkursy z nagrodami, pokazy robotów to tylko część z nich.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-01

Magiczny Dzień Dziecka w Koneserze pod patronatem UNICEF Polska

Już dziś w Magic Mind Museum w warszawskim Koneserze odbędzie się Magiczny Dzień Dziecka – wyjątkowe wydarzenie pod patronatem UNICEF Polska. W programie jest przewidzianych wiele atrakcji dla najmłodszych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-01

Dzień Dziecka w Magnolia Park. Przyjdźcie na rodzinny piknik

Turniej piłki nożnej, konkursy z nagrodami, prezentacja sekcji Panthers Wrocław, pokazy służb mundurowych i wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych w najbliższą sobotę. Z okazji Dnia Dziecka Magnolia Park przygotowała piknik pod hasłem „Bezpieczny Dzień Dziecka”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-01

Radość i beztroska - Dzień Dziecka w Galerii Bronowice

Balonowe miasteczko, zabawy i konkursy z nagrodami, warsztaty artystyczne - a przede wszystkim dużo śmiechu i radości. To wszystko czekać będzie na dzieci, które 4 czerwca zajrzą do Galerii Bronowice, by wspólnie świętować Dzień Dziecka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-01

L.O.L. Surprise w Centrum Korona. Interaktywna wystawa dla dzieci

Niespodzianki, które dzieci kochają najbardziej – unikalna wystawa słynnych laleczek L.O.L. Surprise!™ pojawiła się w Centrum Korona 30 maja. Podróż przez 10 stref interaktywnych atrakcji dostarczy najmłodszym mnóstwa emocji.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2022-06-01

Czy moje dziecko jest gotowe na okulary przeciwsłoneczne?

Vision Express przygotowało niezbędnik dla rodziców w formie Q&A, który posłuży przy wyborze okularów przeciwsłonecznych dla dziecka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-31

Bajkowe wnętrza stworzone z myślą o najmłodszych

Kolorowe ściany przyciągające magnesy, po których swobodnie można pisać kredą, świecące w ciemnościach fluorescencyjne dekoracje i mieniące się barwnym blaskiem dodatki – dostępne dziś na rynku farby pozwalają zaaranżować iście czarodziejskie wnętrza dla najmłodszych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-31

Kreatywny i rodzinny #DzieńDzieckazBarbora

W ciągu tygodnia możemy jednak wygospodarować całkiem pokaźną przestrzeń na wspólne chwile z bliskimi, korzystając z możliwości zrobienia zakupów spożywczych „zdalnie” dzięki sklepowi internetowemu Barbora.pl.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-31

Pomaluj świat dziecka z Beckers

W świecie dziecka nigdy nie powinno brakować pięknych barw. Urządzając pokój dla malucha puść więc wodze fantazji i w aranżacji nie szczędź kolorów. Farby Beckers i finezyjne dekoracje pozwolą stworzyć prawdziwy raj dla najmłodszych.
czytaj więcej