Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-30

Przyjęcie z okazji Dnia Dziecka – najlepsze przepisy na udany kinderbal

Dzień Dziecka to jedno z najważniejszych świąt w roku – oczywiście zaraz po urodzinach. Zależy Ci, aby zabawa z okazji 1 czerwca na długo pozostała w pamięci Twojej pociechy? Przygotuj kolorowe, dziecięce dania!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Pięć pomysłów na wystrzałowy Dzień Dziecka

Dzień Dziecka musi być wyjątkowy – wesoły, kolorowy i zaskakujący. Brakuje Ci pomysłu? Zorganizuj tematyczną imprezę marzeń. Wystrzałową! Taką, która na długo zostanie w pamięci. Dzieciaki będą zachwycone.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Plusssz Junior czeka na najmłodszych w warszawskim ZOO

Plusssz Junior, ekspert od zdrowia i holistycznego rozwoju dziecka, zaprasza wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami do wspólnego świętowania najbardziej oczekiwanego wydarzenia rodzinnego w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Szybkie propozycje na Dzień Dziecka

Jeśli nie wybraliście jeszcze prezentu na Dzień Dziecka, a nie macie ochoty na gorączkowe poszukiwania i stanie w kolejkach, polecamy zakupy w Internecie. Przedstawiamy pomysły na prezenty w formie przeżyć, które można zamówić w kilka minut, wprost sprzed ekranu komputera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Enfamil Premium MFGM to innowacyjna formuła wspierająca rozwój mózgu i odporność

Nowe mleko modyfikowane Enfamil Premium MFGM jako jedyne na polskim rynku zawiera nie tylko kwas DHA, lecz także strukturę MFGM.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Dzień Dziecka w LodyBonano – wygraj 30 zł do wykorzystania w lodziarniach sieci!

Z okazji Dnia Dziecka rusza ogólnopolska kampania sieci LodyBonano.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-30

Artemida kończy 10 lat. Będzie wielki piknik

Tysiące ciąż zakończonych urodzeniem pięknych zdrowych dzieci, duża część z nich to dzieci poczęte metodą in vitro, przeogromna radość i wdzięczność rodziców, ale też ich ból, cierpienie i łzy – tak od dziesięciu lat wygląda codzienność w Centrum Medycznym Artemida.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2019-05-29

W Dzień Dziecka porozmawiajmy o pieniądzach

Dzieci o finansach będą wiedziały tyle ile przekażą im rodzice, bądź nauczyciele. Dorośli zaś do tego zadania powinni podchodzić w sposób odpowiedzialny, bo przecież nikt nie chce by jego dziecko przekonane było, że pieniądze biorą się z bankomatu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-29

Odkryj w sobie naukowca z ETC Swarzędz

Dzień Dziecka w ETC Swarzędz zapowiada się rewelacyjnie. 1 czerwca w godz. 11:00-17:00 na najmłodszych czekać będzie moc cudownych atrakcji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-29

Galeria Zaspa na Dzień Dziecka przemieni się w Ulicę Sezamkową

Wielki Ptak, Elmo i Kermit – to tylko część bajkowych postaci, które odwiedzą 1 czerwca Galerię Zaspa. Kolorowe stwory poprowadzą dla najmłodszych wiele interaktywnych gier i konkursów. To będzie wspaniały Dzień Dziecka spędzony na prawdziwej Ulicy Sezamkowej.
czytaj więcej