Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-28

Port Łódź świętuje Dzień Dziecka

LEGO Przygoda, Star Wars, Marvel Super Heroes, Indiana Jones, Harry Potter oraz wiele innych najpopularniejszych światowych tytułów gier wideo – tak Port Łódź świętować będzie najradośniejszy czas w roku - Dzień Dziecka!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-28

W Dzień Dziecka sprawdźcie się w sporcie razem!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nadal szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy – nie zwlekaj i już dziś odwiedź któryś z pobliskich sklepów Decathlon, gdzie znajdziesz propozycje, które sprawią dużo sportowej przyjemności!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-28

Funkcjonalna i bezpieczna – urządzamy łazienkę przyjazną dziecku

Podpowiadamy, jakie rozwiązania wybrać do łazienki, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo, komfort oraz edukację w zakresie samodzielności i higieny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-28

Polskie dzieci wiedzą więcej o piłce nożnej, niż o zdrowym odżywianiu

Polskie dzieci wiedzą o wiele więcej na temat piłki nożnej, niż na temat zdrowego odżywiania. Tylko jedno dziecko na pięć wie, ile powinno codziennie jeść warzyw i owoców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-28

Dzieciaki przygotujcie się do lata

1 czerwca największy outlet modowy regionu zaprasza małych i dużych klientów do udziału w specjalnej akcji, podczas której będzie można się w twórczy sposób przygotować do nadchodzącego sezonu letniego pełnego zabawy, wspólnego spędzania czasu i wyjazdów
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-28

Marzenia Weroniki. Światowy Dzień Walki z Nowotworami Krwi

Poznajcie Weronikę. Lekarze zdiagnozowali u niej białaczkę limfoblastyczną. Szpital, kroplówki, punkcje, trzy cykle chemioterapii. Bywało ciężko, ale Weronika nie zamierzała się poddawać. W powrocie do zdrowia pomagały jej marzenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-27

Niezbędnik mamy karmiącej

W co warto zaopatrzyć się w okresie karmienia piersią?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-24

Zagraj w mega planszówki w Port Łódź Junior

Do niedzieli 26 maja Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych do mega zabawy w mega wielkie planszówki. Natomiast już od najbliższego poniedziałku (27 maja) przez cały tydzień w „Juniorze” odbywać będą się pokazy baniek mydlanych.
czytaj więcej