Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-14

Twoje dziecko za bardzo wszystko przeżywa? Odpowiedzią jest trening mindfulness

Mindfulness to w wielkim skrócie trening uważności, czyli jedna z technik ćwiczenia umysłu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-14

Nie musisz już tracić czasu za ekranem smartfona. Premiera aplikacji MyOla

Polki korzystają ze smartfonów nawet 4 godziny dziennie - wynika z najnowszego raportu Fundacji Sukces Pisany Szminką. Jednak prawie 90 proc. z nich nie zna narzędzi do pokonywania własnych lęków, problemów i zmartwień, a aż 1/3 ma z tym problem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-13

Polskie przedszkole pionierem kształcenia inteligencji emocjonalnej u dzieci

Kraina Emocji w ramach zajęć uczy dzieci dbania o psychikę i rozwijania inteligencji emocjonalnej na równi z innymi umiejętnościami, a cała kadra została odpowiednio przygotowana do prowadzenia unikatowego programu. I może pochwalić się doskonałymi wynikami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-25

Jak randkować po czterdziestce?

To, że przekroczyłaś „magiczną” granicę 40 wiosen nie oznacza, że wartościowe związki są już za Tobą. Właśnie teraz możesz czerpać ze swoich doświadczeń i wykorzystać życiową mądrość do rozpoczęcia nowego etapu w życiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-25

Poznaj swoje moce | Księgarnia Empik

Poznaj swoje moce w Księgarni Empik
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-16

Czym jest szczęśliwe dzieciństwo dla współczesnych rodziców?

Szczęście pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu i wpływa na nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. Na poczucie szczęścia oddziałuje wiele czynników, m.in. dobrobyt, rodzina, zdrowie fizyczne czy doświadczanie pozytywnych emocji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-16

Wyzwanie Podnieś5 – dołącz do akcji!

Pięć to cyfra, do której bez względu na dziedzinę życia lubimy się odnosić: „reguła 5 sekund”, „metoda 5 kroków” czy „5 zasad zdrowego odżywiania”. Nic więc dziwnego, że organizatorzy akcji „#Podnieś5” wybrali właśnie „piątkę” jako przewodnią liczbę swojego projektu, (...)
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-09

Areopag Etyczny po raz kolejny dla studentów medycyny

Już po raz 12. studenci medycyny spotkają się na Pomorzu, aby wraz z ekspertami Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio zdobywać wiedzę z zakresu komunikacji na linii lekarz-pacjent. Warsztaty pod hasłem Areopag Etyczny odbędą się w Pucku w dniach 25.08 – 1.09.2019r.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-08

Hygge po polsku. 5 sprawdzonych sposobów, aby Twój dom stał się jeszcze bardziej

Mimo zimnego i deszczowego klimatu, Duńczycy od lat plasują się w czołówce najszczęśliwszych narodów na świecie (w 2016 roku zajęli 1. miejsce). Jak to możliwe? Odpowiedź to „hygge”, czyli (...)
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-06

Nowy TREND w rodzicielstwie – zaskakujące wyniki badań!

Pod szyldem marki Bebilon 2 razem z wybitnym ekspertem w dziedzinie psychologii dziecięcej dr Aleksandrą Piotrowską powstał wyjątkowy, jedyny taki projekt przestawiający obraz współczesnego rodzicielstwa i podejścia rodziców do wychowywania dzieci.
czytaj więcej