Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-01-16

Kompleksowo o rodzicielstwie i seksualności

Fundacja Avalon rusza z cyklem edukacyjnym skierowanym do rodziców i młodzieży z niepełnosprawnością ruchową.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-15

Jak nie dać się oszukać w czasie wyprzedaży?

Wyprzedaże zaczynają się zaraz po świętach to czas, w którym każdy jest omamiany napisami sale, promocja, wyprzedaż co sprawia, że wydajemy za dużo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-13

Uratowana przez nauczycielkę – jak wpływ pedagoga może odmienić życie

Rozwój i wychowanie dziecka to bardzo złożony proces, na który mają wpływ nie tylko rodzice, ale również najbliższe środowisko i szkoła.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-19

Jak odczarować klęskę postanowień noworocznych?

Nadchodzi rok 2023, a wraz z nim kolejne postanowienia noworoczne. Część z nich prawdopodobnie pojawi się na naszej liście nie po raz pierwszy, a i następna próba ich osiągnięcia może skończyć się porażką.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-09

Co Polacy powinni wiedzieć o wpływie stanu psychicznego na kondycję serca?

Jak wynika z badania* przeprowadzonego przez Huawei CBG Polska, aż 90% Polaków uważa, że stan psychiczny może wpływać na kondycję serca. W dodatku zdaniem ponad połowy ankietowanych negatywne emocje mogą dosłownie „złamać” komuś serce!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-23

Wspierające myśli, czyli jak mówić do siebie dobrze

“Ale jestem głupia!” - z pozoru niewinny, zwykły tekst, który dosyć często nasuwa się nam na język. Jak się jednak okazuje, słowa i myśli, które kierujemy do siebie, mają silne oddziaływanie na naszą psychikę. Oczywiście, nie zawsze jesteśmy tego świadomi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-10-12

Zauważyć problem w porę – rusza kampania edukacyjna „WYstarczy zapytać”

Najnowsze badania Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna pokazują, że nawet samo mówienie o problemach psychicznych lub poważnych kryzysach życiowych stanowi dla nas trudność.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-10-10

Rusza „Zajawka na życie”, czyli warsztaty dla młodzieży. Zapisz się już dziś

Jak zaplanować swoją przyszłość? Co zrobić, by żyć w zgodzie ze sobą? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas darmowych warsztatów dla młodzieży organizowanych w Siemacha SPOT w Magnolia Park. Są jeszcze wolne miejsca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-09-29

Dla ponad połowy Polaków kawiarnia to najlepsze miejsce na pierwszą randkę

Wyniki nowych badań pokazują, że kawiarnia to najlepszy pomysł na pierwszą randkę. To miejsce wskazało aż 57% polskich singli. Według Badoo, kawa idealnie wpisuje się w obecne trendy randkowe: "dawn dating" - spotkań w godzinach porannych oraz "dry dating" - randek bez alkoholu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-09-28

Kolaż duszy - Czyli o budowaniu bardziej kobiecego świata

W twojej intuicji drzemie nieograniczona moc. Sama jesteś „źródłem” wszystkich odpowiedzi, jakich kiedykolwiek szukałaś. W każdej chwili możesz sięgnąć do głębin wewnętrznej mądrości i wybrać się w podróż w uzdrawiające objęcia własnej Duszy.
czytaj więcej