Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-28

Jak kolory wpływają na nasze życie

Żyjemy z kolorami na co dzień. Wpływają na nasze samopoczucie, symbolizują emocje, sygnalizują informacje. Pożądamy kolorowego świata, chcemy by otaczająca nas przestrzeń miejska nie była już dłużej szara, a w czasie wolnym chętnie zanurzany się w zieleń lasów i błękit wody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-27

Body shaming – jak sobie z nim radzić?

Niezależnie od tego, jak wyglądamy, możemy spotkać się z nieprzyjemnymi komentarzami na temat naszego ciała. Czym jest, a czym nie jest body shaming? Jak sobie z nim radzić? Warto wiedzieć, by zadbać o swoją dobrą relację z ciałem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-30

„Czym jest sukces w dzisiejszych czasach?”

Jakub B. Bączek to wybitny mówca i guru motywacyjny Polaków, trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-28

Rusza kampania społeczna „SZKOŁA-OD-NOWA”

Wraz z powrotem uczniów do szkół rusza ogólnopolska kampania społeczna „SZKOŁA-OD-NOWA” https://szkola-od-nowa.pl/, realizowana przez ekspertów z dziedziny psychologii, pedagogiki i zdrowia psychicznego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-26

Jak osiągnąć wewnętrzny spokój – darmowy live z Krzysztofem Ignaczakiem

W środę 28 kwietnia o godz. 20.00 Krzysztof Ignaczak - siatkarz, były reprezentant kadry narodowej i zdobywca złotego medalu podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku powie, jak osiągnąć wewnętrzny spokój w świecie, który stawia coraz większe wymagania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Od zera do szczęśliwej rodziny – darmowy live z psychologiem Marią Rotkiel

W poniedziałek 26 kwietnia o godz. 20.00 popularna i znana psycholożka i terapeutka Maria Rotkiel za darmo powie, jak życie rodzinne uczynić szczęśliwym w trudnych obecnie pandemicznych warunkach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-22

Bezpłatnie i profesjonalnie – terapeuci z Avigon.pl pomogą w walce z depresją

Badania wskazują, że w ostatnim roku nawet co czwarta osoba odczuła pogorszenie nastroju. 23 lutego w ogólnopolskim dniu walki z depresją, psychoterapeuci z portalu Avigon.pl przez cały dzień będą udzielać bezpłatnych porad.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-08

Dlaczego wierzymy w fake newsy i pseudoteorie?

Wiele osób wciąż wierzy, że ziemia jest płaska, a globalne ocieplenie to mit. Wierzymy, że picie alkoholu zwalcza covid, a część naszego społeczeństwa wciąż głosi teorię, że cała epidemia, to tylko mistyfikacja i w szpitalach leżą statyści.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-08

Nowy Rok, stare postanowienia - jak osiągnąć swój cel?

Nowy Rok, a wraz z nim nadzieje na zmianę. 74% Polaków co roku planuje postanowienia noworoczne, często nie realizując tych ubiegłorocznych, 25% zniechęca się już w połowie stycznia, a 10% nawet ich nie zaczyna.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-01

Koniec roku początkiem drogi do osiągnięcia celów

Ostatni miesiąc w kalendarzu to nie tylko czas przygotowań do świąt. To również okres refleksji nad minionym rokiem i postanowieniami noworocznymi, które wyznaczaliśmy sobie 12 miesięcy temu.
czytaj więcej