Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-02-22

Bezpłatnie i profesjonalnie – terapeuci z Avigon.pl pomogą w walce z depresją

Badania wskazują, że w ostatnim roku nawet co czwarta osoba odczuła pogorszenie nastroju. 23 lutego w ogólnopolskim dniu walki z depresją, psychoterapeuci z portalu Avigon.pl przez cały dzień będą udzielać bezpłatnych porad.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-08

Dlaczego wierzymy w fake newsy i pseudoteorie?

Wiele osób wciąż wierzy, że ziemia jest płaska, a globalne ocieplenie to mit. Wierzymy, że picie alkoholu zwalcza covid, a część naszego społeczeństwa wciąż głosi teorię, że cała epidemia, to tylko mistyfikacja i w szpitalach leżą statyści.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-08

Nowy Rok, stare postanowienia - jak osiągnąć swój cel?

Nowy Rok, a wraz z nim nadzieje na zmianę. 74% Polaków co roku planuje postanowienia noworoczne, często nie realizując tych ubiegłorocznych, 25% zniechęca się już w połowie stycznia, a 10% nawet ich nie zaczyna.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-01

Koniec roku początkiem drogi do osiągnięcia celów

Ostatni miesiąc w kalendarzu to nie tylko czas przygotowań do świąt. To również okres refleksji nad minionym rokiem i postanowieniami noworocznymi, które wyznaczaliśmy sobie 12 miesięcy temu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-27

Ruszyła kampania społeczna „#NiePrzesadzam"

Babbel – wiodąca platforma do nauki języków obcych wraz z fundacją Centrum Praw Kobiet przygotowała specjalną kampanię, mającą na celu zwiększenie świadomości wokół agresji językowej. Akcja związana jest z Międzynarodowym Dniem Eliminacji Przemocy wobec Kobiet (25 listopada).
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-26

WUJEK GOOGLE CZY PROFESJONALNA POMOC PRAWNA?

Dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu, łatwości posługiwania się i wyszukiwania informacji, źródło to dla wielu osób zaczęło stanowić wyrocznię, gdzie znaleźć można odpowiedź na każde zadane pytanie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-25

Przytłoczeni codziennością - jak emocje wpływają na pokonywanie trudności?

Ostatnie miesiące stały się prawdziwym sprawdzianem odporności psychicznej i umiejętności radzenia sobie ze stresem. Obawiamy się nieznanego, dlatego wiele osób miało problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-12

Dlaczego pandemia to doskonały czas na znalezienie partnera?

Niemal 7,5 mln Polaków jest singlami, ale dopiero lockdown uwidocznił naszą samotność. Choć przez lata twierdziliśmy, że dobrze jest nam samym i wolimy skupiać się na rozwoju kariery, ostatnie miesiące pokazały, ze czegoś nam zaczęło brakować.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-27

Psycholog o SAD, czyli depresji sezonowej – jak sobie z nią radzić?

O tym, jak wspomagać swoje zdrowie psychiczne jesienią mówi Mateusz Kempiński, psycholog z Centrum Medycznego CMP.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-23

Jak budować właściwe relacje w czasach kryzysu

Co zrobić, aby przetrwać kolejne uderzenie kryzysu i jak się przygotować na trudny czas?
czytaj więcej