Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-17

Inteligencja emocjonalna – słaba strona polskich menadżerów

Polski menadżer nie wykorzystuje ogromnej części swojego potencjału. Jak pokazuje Raport o stanie inteligencji emocjonalnej w Polsce 2018, ponad połowa badanych ma inteligencję emocjonalną
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-16

Jak radzić sobie z obowiązkami domowymi

Zakupy, pranie, odkurzanie, gotowanie czy zmywanie – to lista obowiązków, które wykonujemy niemal codziennie i… często niechętnie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-14

Rusza kampania „Porozmawiajmy Mamo”.Jak bez skrępowania rozmawiać o dojrzewaniu?

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach potrafimy rozmawiać na każdy temat, kwestia miesiączki wciąż wywołuje w kobietach poczucie wstydu i zakłopotania. Aby to zmienić i nauczyć mamy jak bez skrępowania rozmawiać z córką o dojrzewaniu, powstała kampania „Porozmawiajmy Mamo".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-01

Odchudzanie jest w głowie

Wiosna to czas zmian. Po zimie niełatwo wrócić do wymarzonej sylwetki, a motywacja do walki z nadprogramowymi kilogramami bywa krótkotrwała. Z pomocą przychodzi system mentalny brainLight, który skutecznie wspiera w utracie wagi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-19

Polacy a hejt

Co trzeci polski internauta przyznaje, że spotkał się kiedyś z hejtem wobec własnej osoby w sieci. Najczęściej krytykowane są nasze poglądy. Niemal połowa badanych sama też wyrażała negatywne opinie w Internecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Niemal 60% Polek nie powie „Jestem niesamowita”.

Mówienie o sobie w superlatywach stanowi dla kobiet dużą trudność. Jak wynika z badań Kontigo, niemal 60% kobiet nie powie jednoznacznie o sobie „Jestem niesamowita”. Na ten niedostrzegany problem społeczny zwróciła uwagę Rita Amaral, inicjując wyzwanie #JestemNiesamowita.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO

Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój sukces”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-22

Warsztaty "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE ZA NAMI!

W miniony weekend w centrum Olsztyna dwadzieścia kobiet wzięło udział w bezpłatnych warsztatach „Bądź sobą po swojemu” organizowanych przez producenta sprzętu do stylizacji włosów, markę Remington.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

ARC Rynek i Opinia: Seniorzy to w większości optymiści

Trzech na czterech seniorów ma pozytywne podejście do życia. Mimo, iż co trzeci nie jest zadowolony ze swojego zdrowia, a 37% musi żyć skromnie lub bardzo skromnie. Najważniejszymi osobami w ich życiu są dzieci, współmałżonek/partner i wnuki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-09

WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE

Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”.
czytaj więcej