Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-19

Polacy a hejt

Co trzeci polski internauta przyznaje, że spotkał się kiedyś z hejtem wobec własnej osoby w sieci. Najczęściej krytykowane są nasze poglądy. Niemal połowa badanych sama też wyrażała negatywne opinie w Internecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Niemal 60% Polek nie powie „Jestem niesamowita”.

Mówienie o sobie w superlatywach stanowi dla kobiet dużą trudność. Jak wynika z badań Kontigo, niemal 60% kobiet nie powie jednoznacznie o sobie „Jestem niesamowita”. Na ten niedostrzegany problem społeczny zwróciła uwagę Rita Amaral, inicjując wyzwanie #JestemNiesamowita.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Otwarte spotkania "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces" w BOBO

Już 12 marca, w warszawskim biurze BOBO (Warszawa, Prosta 70) odbędzie pierwszy z serii bezpłatnych warsztatów organizowany przez Projektanki Sukcesu „Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój sukces”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-22

Warsztaty "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE ZA NAMI!

W miniony weekend w centrum Olsztyna dwadzieścia kobiet wzięło udział w bezpłatnych warsztatach „Bądź sobą po swojemu” organizowanych przez producenta sprzętu do stylizacji włosów, markę Remington.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

ARC Rynek i Opinia: Seniorzy to w większości optymiści

Trzech na czterech seniorów ma pozytywne podejście do życia. Mimo, iż co trzeci nie jest zadowolony ze swojego zdrowia, a 37% musi żyć skromnie lub bardzo skromnie. Najważniejszymi osobami w ich życiu są dzieci, współmałżonek/partner i wnuki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-09

WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE

Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-02

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę z kampanią wspierającą Telefon Zaufania 116 111

Odebraliśmy już ponad milion połączeń z wołaniem o pomoc. Dziś to my jej potrzebujemy. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę startuje z ogólnopolską kampanią na rzecz Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 „Wspieraj telefon”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-21

„Wysłucham, pocieszę, poszukam rozwiązania” – uczniowie o bliskości

Polscy uczniowie o potrzebie bliskości z drugim człowiekiem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-17

Jak radzić sobie z jesiennym spadkiem energii?

Jesienią i zimą często cierpimy na zanik sił i energii, co nie tylko utrudnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale wiąże się także ze spadkiem nastroju oraz złym samopoczuciem. Podpowiadamy skąd czerpać energię na cały dzień!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-29

WARSZTATY DLA OPOLANEK

W październiku br. Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów zapowiedział działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”, w tym cykl bezpłatnych warsztatów z asertywności i budowania poczucia własnej wartości.
czytaj więcej