Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-17

ARC Rynek i Opinia: Seniorzy to w większości optymiści

Trzech na czterech seniorów ma pozytywne podejście do życia. Mimo, iż co trzeci nie jest zadowolony ze swojego zdrowia, a 37% musi żyć skromnie lub bardzo skromnie. Najważniejszymi osobami w ich życiu są dzieci, współmałżonek/partner i wnuki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-09

WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE

Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-02

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę z kampanią wspierającą Telefon Zaufania 116 111

Odebraliśmy już ponad milion połączeń z wołaniem o pomoc. Dziś to my jej potrzebujemy. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę startuje z ogólnopolską kampanią na rzecz Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 „Wspieraj telefon”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-21

„Wysłucham, pocieszę, poszukam rozwiązania” – uczniowie o bliskości

Polscy uczniowie o potrzebie bliskości z drugim człowiekiem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-17

Jak radzić sobie z jesiennym spadkiem energii?

Jesienią i zimą często cierpimy na zanik sił i energii, co nie tylko utrudnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale wiąże się także ze spadkiem nastroju oraz złym samopoczuciem. Podpowiadamy skąd czerpać energię na cały dzień!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-29

WARSZTATY DLA OPOLANEK

W październiku br. Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów zapowiedział działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”, w tym cykl bezpłatnych warsztatów z asertywności i budowania poczucia własnej wartości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-26

#ZmieńMyślenie z AVON

Hejt w internecie, odcinanie od pieniędzy, chorobliwa zazdrość – myślisz, że w naszych czasach to normalne? #ZmieńMyślenie z AVON
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-19

Miłość i pasja w związku. Jak wspierać partnera w realizacji jego marzeń?

Basia Kawa swój sukces zawdzięcza nie tylko wielogodzinnym próbom, ale także wyjątkowemu wsparciu, jakie przez cały czas zapewnia jej ukochany mąż. Czy miłość pomaga w realizacji pasji i marzeń?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-29

Podtrzymywanie więzi według Polaków-badania marki Panul

Życie w ciągłym ruchu, mnóstwo obowiązków zawodowych i domowych, do tego rozwijanie swoich pasji i czasem chwila odpoczynku… Czy w dzisiejszym świecie mamy w ogóle czas na dbanie o relacje? Do kogo najbardziej przywiązani są Polacy? Marka Panul postanowiła to sprawdzić!
czytaj więcej