Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-10-20

Komisja Europejska ogłasza konkurs ImagineEU dla uczniów szkół średnich

W tym roku szkolnym zapraszamy uczniów z całej Polski do podzielenia się z nami pomysłami na stworzenie z Europy jako (jeszcze) lepszego miejsca do życia oraz wygrania grupowej wycieczki do Brukseli!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-16

Kilka słów na Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Coraz częściej samotność powszechnie nazywana jest największą chorobą XXI wieku, gnębiącą społeczeństwo i uwierającą niczym otwarta rana.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-12

ROMANCE TV PATRONEM MEDIALNYM KONFERENCJI SEKSON!

Romance TV ponownie objął patronatem medialnym Konferencję Sekson, której piąta, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 14 -15 października w CIC Warsaw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-12

„Wspierająca Szkoła” – nowy program Fundacji Adamed

86 proc. respondentów badania przeprowadzonego na zlecenie Adamed uważa, że w Polsce konieczne jest większe wsparcie dla szkół i rodziców w zakresie pomocy psychologicznej dzieci i młodzieży. By wzmocnić dobrostan uczniów, Fundacja Adamed rozpoczęła projekt „Wspierająca Szkoła”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-08-30

Lęk po wakacjach - jak radzić sobie z powrotem do codziennej rzeczywistości?

Wakacyjny okres odprężenia dobiega końca. Dla wielu z nas łączy się to z uczuciem lęku i niepokoju związanego z powrotem do codziennej rzeczywistości, pracy czy nauki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-08-29

Wrzesień to nowy styczeń – dlaczego wraz z nadejściem jesieni odczuwamy większą

Wakacje powoli zmierzają ku końcowi, a błogie lenistwo zastępuje ekscytacja związana z nadchodzącym wrześniem. Również dla osób, które już dawno zakończyły swoją ścieżkę edukacyjną, początek jesieni symbolizuje nową energię, motywację i chęć zmiany.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-08-18

13 NAWYKÓW LUDZI SUKCESU – JAK ONI TO ROBIĄ?

Wstają o 5 rano, medytują, udają się na odosobnienie, pomnażają majątek, podróżują w najdalsze zakątki świata – to tylko kilka z działań tzw. „ludzi sukcesu”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-07-25

Polacy coraz częściej odczuwają wypalenie zawodowe

Aż 35 proc. pracujących Polaków zgłasza, że odczuwa znużenie i wykończenie po pracy kilka razy w tygodniu. Takie reakcje mogą świadczyć o wypaleniu zawodowym, które dotyka coraz więcej z nas. Jak można zapobiegać tej sytuacji? Wyjaśnia ekspert Santander Consumer Banku
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-06-28

Spotify ogłasza współpracę z UNICEF, by wspierać zdrowie psychiczne

W ciągu najbliższych trzech lat Spotify we współpracy z UNICEF będzie zapewniać młodym ludziom, w tym uchodźcom i migrantom, dostęp do zaufanych i angażujących programów o tematyce zdrowia psychicznego.
czytaj więcej