Biuro prasowe

LIFESTYLE 2024-07-19

Z powierza na papier. Marcin Giba o wyjątkowej sztuce uwieczniania natury

Marcin Giba to znany polski fotograf, którego prace zyskały szerokie uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Unikalne podejście do fotografii, zdolność uchwycenia esencji chwili oraz umiejętność pracy z dronem sprawiają, że jego twórczość wyróżnia się na tle innych.
Źródło informacji: OKK! PR
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-07-17

Wybitnie inny mural #hellendż: nowa atrakcja turystyczna na mapie stolicy

Murale, czyli wielkoformatowe grafiki malowane bezpośrednio na ścianach budynków, stały się integralnym elementem architektonicznego krajobrazu wielu polskich miast. Warszawa nie stanowi tu wyjątku.
LIFESTYLE 2024-07-17

Elektrownia Powiśle z Kawai Art Gallery – pierwszą galerią pop-art w Polsce

W Elektrowni Powiśle została otwarta nowa kreatywna przestrzeń – Kawai Art Gallery.
LIFESTYLE 2024-07-15

Spotkania ze sztuką w Elektrowni Powiśle. Premiera prac Adelajdy Kot

Spotkanie z Adelajdą Kot w ramach II edycji cyklu spotkań ze sztuką DESA Modern w Elektrowni Powiśle odbędzie się 18 lipca o godz. 19:00 na tarasie Lumen Rooftop (poziom +2). Wstęp jest bezpłatny.
LIFESTYLE 2024-07-03

Z TĘSKNOTY ZA PRZYRODĄ. WYSTAWA W GALERII FUNDACJI URBAN FORMS

Nostalgiczna podróż do źródeł twórczości i rodzinnych wspomnień – Rafał Roskowiński, prawdziwa legenda polskiego malarstwa wielkoformatowego, po blisko 30 latach przerwy wraca do swojej ulubionej techniki – akwareli
Sztuka LIFESTYLE 2024-06-30

Rewia – kolorowe antidotum na szarą codzienność

Niedługo minie 25 lat odkąd rewia odżyła w Polsce. W 2001 przywróciła ją do życia Małgorzata Potocka, otwierając pierwszą po wojnie scenę rewiową w naszym kraju, Teatr Sabat.
LIFESTYLE 2024-06-27

Znamy laureatów konkursu Design by Śliwka Nałęczowska 2024!

Jury wyłoniło 10 projektów, które reprezentowały wysoki poziom artystyczny i najlepiej oddawały hasło kampanii: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”.
LIFESTYLE 2024-06-20

Centrum Riviera zaprasza na wystawę w ramach Gdynia Design Days

Centrum Riviera zostało partnerem nadbałtyckiego festiwalu designu – Gdynia Design Days. W ramach 17 edycji wydarzenia, od soboty 22 do niedzieli 30 czerwca w Rivierze zostanie zaprezentowana interaktywna instalacja „Bańka informacyjna”.
Źródło informacji: Inntu
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-06-20

Relacja z aukcji AHS Fundraiser i DESA Unicum 2024!

AHS Akademeia Fundraiser 2024 już za nami. To szczególne wydarzenie charytatywne mające na celu wsparcie dwóch zdolnych stypendystek w ich dalszej edukacji, co roku przyciąga nie tylko rodziny z AHS, ale też szerszą społeczność.
Źródło informacji: Agencja Face It
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-06-18

FINAŁOWY WEEKEND FOTOFESTIWALU

Od „Nietrwałych przyjemności” Jerzego Grzegorskiego, przez Żywą Bibliotekę, spotkanie autorskie z Igorem Omuleckim aż po kontemplacyjne tony „Ciszy”