Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-11-27

Pierwsi goście zwiedzili wystawę „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”

W dniach 15-16 listopada 2023 roku odbyły się prapremiera wystawy „Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo”. Artyści, historycy sztuki, przedstawiciele świata kultury oraz prominenci kościelni jako pierwsi zapoznali się z tym wyjątkowym, immersyjnym projektem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-23

Setki tancerzy w Galerii Północnej. Szykuje się widowiskowy turniej

Hip-hopowa nuta rozbrzmi w Galerii Północnej. Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, odbędzie się tam turniej Warsaw Championships
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-17

Weekend pełen darmowych pokazów tanecznych mistrzów Polski, Europy i świata!

Gratka dla miłośników tańca na żywo i tych wszystkich, którzy chcieliby zachęcić dzieci do nowego hobby. Najbliższy weekend w Blue City upłynie pod znakiem zmagań tancerzy z Egurrola Dance Studio.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-10

Rusza trzecia edycja kampanii WHERE NEXT? Kreatorzy Zmian

Marka Glenfiddich w ramach kampanii po raz kolejny oddała się w ręce artystów. Owoce tych działań można oglądać na stronie www.where-next.pl.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-02

Listopad pod znakiem polskiego dziedzictwa narodowego - wystawa w DESA Unicum

Listopad to miesiąc, w którym więcej niż zwykle myślimy o Polsce i doceniamy jej historię. To najlepszy moment, aby wybrać się na wystawę polskiej sztuki podczas jesiennego spaceru.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-31

Finał cyklu „DESA Modern. Spotkania ze sztuką w Elektrowni Powiśle”

Wojciech Siudmak - czołowy przedstawiciel realizmu fantastycznego i science fiction już 14 listopada o godz. 19:00 weźmie udział w wielkim finale cyklu „DESA Modern. Spotkania ze sztuką w Elektrowni Powiśle”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-26

Bałka, Dali, Beksiński i Mitoraj na jednej wystawie

Wystawa rzeźby w DESA Unicum to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu obejrzeć dzieła wybitnych artystów – na ekspozycji można podziwiać rzeźby Salvadora Dalego, Igora Mitoraja, Zdzisława Beksińskiego czy Ryszarda Winiarskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-26

Upiorrrne zwiedzanie Muzeum Fabryki – poznaj mroczne tajemnice imperium Poznańsk

Wraz ze zbliżającym się Halloween, przewodnicy Muzeum Fabryki zapraszają na jedyne w swoim rodzaju, upiorne zwiedzanie wystawy. Z kolei w najbliższy weekend na zwiedzających czeka Strefa Duchów i gra na terenie muzeum.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-19

Prawdziwe święto sztuki we Wrocławiu. Ruszają C-art Days

Jutro (20 października) rusza dwudniowe artystyczne święto C-art Days w Magnolia Park. Podczas tego wydarzenia spotykają się artyści-plastycy i miłośnicy sztuki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-18

Projekt przestrzeni wystawienniczej SAINER. KOL∞R spod kreski Biuro Kreacja

Wielostopniowe kompozycje, eksperymenty z kolorem i różne języki formalne – to wyróżniki twórczości Sainera, ale i podstawy koncepcji aranżacji przestrzeni wystawy poświęconej twórczości artysty SAINER. KOL∞R.
czytaj więcej