Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-17

Tadeusz Dominik i Samuel Tepler - wystawy w DESA Unicum

Wybitny artysta, który wypracował niepowtarzalny malarski styl doceniony na całym świecie. Prace Tadeusza Dominika oglądać można na wystawie „Dominik i jego najbliżsi”. Drugą, wakacyjną propozycją jest przekrój twórczości odkrywanego na nowo izraelskiego artysty Samuela Teplera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-10

Wystawa sztuki w Porcie Łódź

„Ciekawa Sztuka” – pod takim tytułem w Porcie Łódź odbywa się wystawa prac polskich artystów. Wystawę oglądać można bezpłatnie w funkcjonującej w Centrum galerii sztuki Project ART.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-05

KOLEJNE TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ JUŻ TEJ JESIENI!

Po zawrotnym sukcesie pierwszych, marcowych Targów Sztuki Dostępnej wszyscy z niecierpliwością czekali na termin następnej imprezy z tego cyklu. Wreszcie jest! Druga edycja imprezy odbędzie się już 16-17 listopada 2019 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-03

Młoda Sztuka

Autor typografii do okładki jednej z płyt znanego muzyka Taco Hemingwaya, Mateusz Machalski to młody grafik, tworzący identyfikacje wizualne i nowe kroje pisma. Na wystawie Młoda Sztuka w DESA Unicum zobaczyć będzie można jego obraz na płótnie „Madeira”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-28

Limitowana edycja butelki Coca-Cola autorstwa Karola Radziszewskiego

Wolność, dialog, szacunek i bycie razem ponad podziałami, niezależnie od różnic kulturowych, to wartości bliskie marce Coca-Cola.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-28

Wystawa "Jerzy Mierzejewski z Rodziną"

Wystawa “Jerzy Mierzejewski z Rodziną”. Wystawa przedstawicieli trzech pokoleń - Jerzego, Jacka, Andrzeja i Gabrieli Mierzejewskich. Wystawa potrwa jeszcze do 23 lipca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-21

Na Helu powstanie największa na świecie rzeźba z drewna - czy trafi do Guinnessa

Finał całego przedsięwzięcia, z udziałem geodety, przedstawicieli władz oraz koordynatorem z Biura Rekordów odbędzie się na Helu w najbliższy poniedziałek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-19

Galeria Klif w Warszawie otwarta na sztukę!

Od 24 do 28 czerwca w warszawskiej Galerii Klif odbędzie się wystawa malarstwa z kolekcji Shtuka art galery w ramach projektu Klif | ART Studio.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

Światowe tournée Teatru Pieśń Kozła. Wystąpią w The Globe

Wrocławski teatr zaprezentuje się na najbardziej prestiżowej szekspirowskiej scenie na świecie. Wystawi w Londynie „Pieśni Leara”, swój legendarny spektakl. Wystąpi też m.in. na duńskiej HamletScenen, a w Polsce, latem, także we Wrocławiu i Gdańsku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

„Karol Śliwka” w Warszawie. PKO Bank Polski: zobacz prace wybitnego grafika

Wystawa „Karol Śliwka. Polskie Projekty Polscy Projektanci” prezentuje dorobek znakomitego projektanta, autora znaku graficznego PKO Banku Polskiego. PKO Bank Polski zaprasza na wernisaż wystawy 19 czerwca o godzinie 19:00 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.
czytaj więcej