Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-04-20

Kossakowie, Hofman, Malczewski e DESA Unicum

​Już 26 kwietnia podczas aukcji „Art outlet. Sztuka dawna” w Warszawie pod młotek trafią unikatowe dzieła głośnych twórców polskiego i europejskiego malarstwa XIX stulecia, Młodej Polski i Międzywojnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-20

Sztuka zza obiektywu - wystawa i aukcja fotografii w DESA Unicum

Dwa katalogi „Klasyka i awangarda artystyczna” oraz „Sławy, gwiazdy, osobowości” obfitują w znane i poszukiwane nazwiska tego niezwykle popularnego medium.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-19

Warsztaty kaligraficzne w Instytucie Konfujcusza

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich na warsztaty kaligraficzne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-15

Wystawa Anny Zalewskiej w Fundacji im. Bolesława Biegasa

„Pozorów horyzonty” – taki tytuł nosi wystawa poznańskiej artystki Anny Zalewskiej (ur. 1985 r.) w Fundacji im. Bolesława Biegasa w Warszawie. Kuratorką jest Ewa Mierzejewska. Wystawa potrwa od 22 kwietnia do 12 maja br.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-13

„Hedonist. Variété Show” ponownie uwiedzie warszawiaków

Zapierająca dech w piersiach akrobatyka powietrzna, magiczny pokaz iluzji czy taniec pobudzający zmysły. To tylko kilka z propozycji zaplanowanych na 24 kwietnia w ramach „Hedonist – Variété Show”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-06

CHMIELEWSKI, CHRISTA, POLCH – KULTOWE POLSKIE KOMIKSY W DESA UNICUM

Ameryka dała popkulturze nieustraszonych superbohaterów Spider-Mana i Batmana, Francja przebojowych Galów Asteriksa i Obeliksa, a Polska trójkę przyjaciół Tytusa, Romka i A’Tomka, nie mogących żyć bez siebie Kajko i Kokosza czy kosmicznego detektywa Funky Kovala.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-30

Art & Design 4

Czwarta aukcja dzieł sztuki i unikatowego designu już trwa w Internecie! Licytować można wyłącznie na portalu Artinfo.pl do 7 kwietnia do godziny 21:00. Wystawa przedaukcyjna rozpoczyna się 5 kwietnia o godz.18:00 na Mysiej 3 w Warszawie i będzie czynna do zakończenia aukcji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-30

Sztuka która nie boi się emocji w DESA Unicum

Groza stanu wojennego, szarość i brzydota schyłkowego PRL-u, ale także alternatywne ruchy społeczne, ludzka solidarność oraz fantazyjna groteska – już 31 marca w Warszawie na aukcji „Sztuka Współczesna. Dzikość i ekspresja” będzie można poczuć klimat lat 80. w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-25

Krzyk przeciwko wojnie. Finał projektu „Scream. Stop war in Ukraine” w Koneserze

W Centrum Praskim Koneser kilkudziesięciu malarzy w ramach akcji „Scream. Stop war in Ukraine” tworzy łącznie około 100 obrazów, które są krzykiem wobec okrucieństwa wojny. Dzieła zostaną pokazane podczas wystawy – jej rozpoczęcie już 28 marca w Pasażu Konesera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-25

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Paradyż Designers!

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Paradyż Designers!
czytaj więcej