Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-24

Nowa Platforma B2B Fanex już dostępna

Fanex – polski producent sosów i dodatków gastronomicznych dla branży HoReCa, udostępnił klientom dedykowaną dla nich platformę B2B. System umożliwia szybkie zakupy online pełnej gamy produktów Fanex oraz submarek Tres Amigos i Fusion Spices.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-23

Polaków reakcja na stres – spożywamy więcej słodyczy i napojów gazowanych

W trakcie izolacji społecznej wywołanej pandemią Polacy dużo częściej sięgali po słodkie i słone przekąski oraz napoje energetyczne – wynika z danych aplikacji mobilnej Listonic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Milka rusza z wyjątkową loterią „Wygrywaj i pomagaj z Milką”

Właśnie wystartowała nowa kampania marki Milka pod hasłem „Czas delikatności”, w ramach której ruszyła wyjątkowa loteria „Wygrywaj i pomagaj z Milką”. Tym razem konsumenci będą mieli okazję nie tylko do zdobycia nagród pieniężnych, ale także wsparcia potrzebujących.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Wolność Wyboru z Wawelu – skomponuj własny mix słodkości

Masz dość nudy i monotonii? Pozwól sobie na odrobinę słodkiego szaleństwa, które odmieni Twoje codzienne zakupy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Postaw na denim we Wrocław Fashion Outlet

Jest ponadczasowy. Świetnie sprawdza się podczas chłodniejszych i cieplejszych dni. W domu. Biurze. Szkole. We Wrocław Fashion Outlet ruszył czas jeansobrania, czyli okazji na denimowe stylizacje z rabatami nawet do – 70%. Do końca września trwa tam także akcja Zasadź z nami las
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Nagrody za milion w loterii centrów handlowych Atrium

Już dziś w 7 centrach handlowych Grupy Atrium rusza loteria „Wyczaruj roczną pensję”. W największej w tym roku akcji promocyjnej w galeriach należących do Atrium w Polsce do wygrania jest 19 732 nagród o wartości ponad miliona złotych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Wielka loteria „Wyczaruj roczną pensję” z Atrium Biała

Wygraj roczną pensję w zamian za zakupy! Już od 14 września klienci centrum handlowego Atrium Biała będą mogli powalczyć aż o 60 tysięcy złotych. W zabawie przewidziano też nagrody natychmiastowe w postaci kart prezentowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Wielka loteria „Wyczaruj roczną pensję” z Atrium Copernicus

Wygraj roczną pensję w zamian za zakupy! Już od 14 września klienci centrum handlowego Atrium Copernicus będą mogli powalczyć o aż 60 tysięcy złotych. W zabawie przewidziano też wiele nagród natychmiastowych, takich jak karty prezentowe czy zestawy kosmetyków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Wielka loteria „Wyczaruj roczną pensję” z CH Focus w Bydgoszczy

Wygraj roczną pensję w zamian za zakupy! Już od 14 września klienci CH Focus w Bydgoszczy będą mogli powalczyć aż o 60 tysięcy złotych. W zabawie przewidziano też nagrody natychmiastowe w postaci kart prezentowych.
czytaj więcej