Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-05-23

Arkady Wrocławskie rozdają bukiety z okazji Dnia Mamy

Z okazji Dnia Matki Arkady Wrocławskie przygotowały dla klientów specjalną akcję. Robiąc zakupy w centrum handlowym w dniach 25-26 maja można będzie odebrać piękne bukiety ciętych kwiatów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-20

Graj o nagrody w Złotej Loterii CH Focus!

Graj o nagrody w Złotej Loterii CH Focus!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-19

"Stare na Nowo" - nowy sklep w koncepcie zero waste w King Cross Praga

King Cross Praga otwiera się na małych przedsiębiorców. Wkrótce portfolio galerii wzbogaci nietypowy najemca działający w duchu Zero Waste. Lokal „Stare Na Nowo” zadebiutuje w zupełnie nowej dla siebie przestrzeni centrum handlowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-16

„Majowa oferta w AppGallery” – odbierz 15 zł na zakupy do Empiku

Huawei rusza z kolejną cykliczną promocją „Oferta miesiąca w AppGallery” skierowaną do użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei. Co miesiąc w AppGallery będzie można zdobyć vouchery zniżkowe na zakupy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-12

Sieć dyskontów Netto otwiera sklep w Milanówku

12 maja otworzył się sklep Netto w Milanówku. Zastąpi istniejący wcześniej w tej lokalizacji punkt sieci Tesco. Na klientów czekać będą liczne promocje. W sobotę otwarcie sklepu zwieńczą konkursy z nagrodami, darmowa kawa oraz atrakcje dla najmłodszych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-09

Magnolia Park rozdaje podwójne bilety do kina i karty podarunkowe na lunch

200 podwójnych biletów do kina Helios i aż 400 kart podarunkowych na darmowy lunch. W tym tygodniu naprawdę warto pojawić się w Magnolia Park. Zobaczcie, jak otrzymać nagrody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-28

„Ciche godziny” we wszystkich centrach Atrium

Atrium Poland Real Estate Management wprowadza tzw. „ciche godziny” we wszystkich obiektach ze swojego portfolio. Dzięki temu osoby wrażliwe na bodźce zewnętrzne będą mogły zrobić zakupy w bardziej komfortowych dla siebie warunkach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-27

Pepco zmienia wygląd sklepów i rozszerza ofertę

Pepco zmienia wygląd sklepów i rozszerza ofertę
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-27

Nowa kampania "Kierunek wiosna" w Wola Parku

Wiosenne inspiracje dla domu, ogrodu i szafy czekają na klientów odwiedzających Wola Park. Na kampanię „Kierunek wiosna”, trwającą od 22 kwietnia do 7 maja, złożą się m.in.: warsztaty i zakupy ze stylistką modową, bezpłatny serwis rowerowy oraz spotkania edukacyjne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-26

Nowy salon CCC w Magnolia Park

Zaaranżowany według najnowszych trendów i ze strefą esize.me. Tak wygląda salon CCC otwarty w nowej lokalizacji w Magnolia Park, centrum handlowym zarządzanym przez Multi Poland.
czytaj więcej