Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-23

Dlaczego warto wybierać żywność certyfikowaną?

Żywność naturalna, bio, ekologiczna, bez antybiotyków, bez GMO – dziś jesteśmy zasypani tego typu hasłami. Stając przed półką sklepową, sięgamy po produkty, które w naszej opinii są zdrowe i najbardziej wartościowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-22

Do Portu Łódź z psiakiem na zakupy i na plac zabaw

Podczas zbliżających się upalnych dni, Port Łódź przypomina Klientom o możliwości zabrania swoich pupili ze sobą na zakupy. Pamiętając jednak o tym, że najlepsza dla psów jest aktywność na świeżym powietrzu, zaprasza także do strefy treningowej za budynkiem centrum.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Naturalnie – dla Ciebie i Twojej rodziny!

Dbasz na co dzień, by dieta twoja i twojej rodziny była wartościowa? Poszukujesz produktów, które w łatwy i wygodny sposób wzbogacą Twój jadłospis? Starasz się, by warzywa i owoce stanowiły jak największą część w codziennym menu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź

Jarmark w Porcie Łódź to smaczna i zdrowa tradycja. O naturalne i pyszne produkty, swoją spiżarnię będzie można uzupełnić jeszcze w te wakacje. Najbliższa ku temu okazja będzie w środę 11 sierpnia, kiedy w centrum pojawią się regionalni producenci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-19

DESEO stawia na łódzką Fuzję

Cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie wybrała Fuzję na pierwszą lokalizację swojego konceptu poza granicami Warszawy. Marka zajmie powierzchnię 75 mkw. na parterze historycznego budynku tuż obok zabytkowej elektrowni Karola Scheiblera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-15

W Super-Pharm taniej z kodem od PAYBACK

W trwającej do 15 sierpnia akcji promocyjnej uczestnicy Programu mogą otrzymać 10% rabatu na zakupy za min. 50 zł w drogeriach Super-Pharm; a dodatkowo otrzymać +100 punktów PAYBACK.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-14

Bąbelki na ochłodę, czyli wina musujące idealne na upały

Długo kazało na siebie czekać, ale w końcu nadeszło - utęsknione lato! Wkroczyło z przytupem i już od progu zaskoczyło nas niebotycznie wysokimi temperaturami. Ochłodę podczas upałów możemy odnaleźć np. w winach musujących.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-08

VIVO! Piła rozdaje ekogadżety

Ekologiczne śniadaniówki, butelki filtrujące wodę brita lub unikatowe torby z materiałów pochodzących z recyklingu? W dniach 9-10 lipca klienci VIVO! Piła będą mogli je otrzymać przy okazji codziennych zakupów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-01

TK Maxx i Olka Osadzińska łączą siły, aby wesprzeć Akademię Przyszłości!

TK Maxx po raz kolejny wspiera Akademię Przyszłości, która pomaga dzieciom w lokalnych społecznościach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-01

Niezwykłe kadry Jakubowskiej w gdańskim centrum ¬– wystawa fotografii

Fotografia przyrodnicza z roku na rok cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem – przykładem jest najnowsza wystawa prezentowana w przestrzeni Centrum Handlowego Osowa, którą można oglądać do 31 lipca br.
czytaj więcej