Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-20

Szczoteczka podróżna – must have w kosmetyczce

Już niebawem rozpocznie się zimowy sezon wyjazdowy. Niezależnie od tego, jaki jest cel podróży, wszystkie łączy ten sam problem - co spakować do walizki?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-18

Dobre wino wcale nie musi być drogie

Dobre wino wcale nie musi być drogie. Udowadnia to oferta firmowana przez Roberta Makłowicza selekcji win Makłowicz poleca, która właśnie trafiła do sklepów sieci handlowej Biedronka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-14

Smacznie i kreatywnie w ETC Swarzędz

Najbliższe dni zapowiadają się bardzo smacznie i kreatywnie. W ETC Swarzędz trwa właśnie druga edycja Bazaru Rozmaitości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-14

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, który odbędzie się w dniach 14-16 listopada. W trakcie wydarzenia będzie można również nabyć wyroby lokalnych rękodzielników.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-12

Przygotuj się na święta Bożego Narodzenia z Netto

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, na który warto przygotować się z wyprzedzeniem. Dlatego też Netto przygotowało z tej okazji ciekawą ofertę dekoracji i prezentów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-07

Pajamas Party Silent Disco w Galerii Młociny

Noc Zakupów to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu łowców trendów i okazji. Galeria Młociny słynąca z nieszablonowych pomysłów i tym razem postanowiła zaskoczyć swoich klientów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-05

Na święta - „Upiecz Dzieciom radość!”

Wesprzyj SOS Wioski Dziecięce i pomóż potrzebującym dzieciom
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-29

Szerokokątny obiektyw, wytrzymała bateria, atrakcyjna cena – to DOOGEE Y9 PLUS

DOOGEE Y9 PLUS to smartfon, który zadebiutuje w Polsce w listopadzie. Jak na telefon z niższego segmentu cenowego, zaskakuje ciekawymi rozwiązaniami, których trudno szukać u bezpośredniej konkurencji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-28

Fanex oferuje już 17 wegańskich sosów

Fanex - lider w produkcji dodatków dla branży HoReCa, podążając za tym globalnym trendem, proponuje restauratorom już 17 kompozycji sosów opartych o wegańskie receptury.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-23

Wybierz się w podróż po świecie win – poznaj nową ofertę Netto

Teraz nie musisz wyjeżdżać, by udać się w wyjątkową podróż. Spróbuj ulubionego wina wprost z najlepszych winnic Gruzji, Hiszpanii, Włoch czy Portugalii. Sieć handlowa Netto przygotowała wyjątkową ofertę win z różnych zakątków świata. Sprawdź, czym się charakteryzują.
czytaj więcej