Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-16

Idealny prezent dla babci i dziadka

Wszystkim wnukom, którzy przestali być dziećmi, ale też rodzicom, którzy chcieliby pomóc swoim pociechom w zakupie prezentu dla dziadków, podpowiadamy kilka ciekawych propozycji na Dzień Babci i Dzień Dziadka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-10

Radość wspólnego kibicowania z Milka – ulubioną czekoladą polskich skoczków!

Z okazji kampanii "Milka. Sercem z Naszymi" konsumenci mogą kupić flagowy produkt marki – tabliczkę mlecznej alpejskiej czekolady w specjalnych limitowanych opakowaniach z wizerunkiem skoczka oraz hasłem „Ulubiona czekolada polskich skoczków”!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-10

Zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź

Zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-03

Konkurs konsumencki w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

Trwa sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich 2018/2019, a wraz z nim ogólnopolska kampania „Milka. Sercem z Naszymi”. Kolejną aktywnością w jej ramach jest organizowany przez markę Milka konkurs konsumencki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-28

Ikano Bank: Karta Podarunkowa na pomoc specjalisty o wartości 2000 zł

Tylko do 4 stycznia 2019 roku obowiązuje promocja przygotowana przez Ikano Bank i Ubezpieczyciela AXA France. Kup w IKEA dowolne produkty lub usługi na raty oraz zdecyduj się na ubezpieczenie spłaty kredytu, a otrzymasz Kartę Podarunkową na pomoc specjalisty wartą aż 2000 zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-27

Karnawał wyprzedaży

Rabaty sięgające nawet – 80%. Specjalne promocje, które zadowolą najbardziej wytrawnego łowcę okazji. We Wrocław Fashion Outlet już w czwartek 27 grudnia rozpoczęły się wyprzedaże, dzięki którym kupimy wymarzoną kreację
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-27

Poświąteczne wyprzedaże. Czas start!

Rabaty do -77% - tak zapowiadają się najbliższe dni w Magnolia Park. Klienci za ułamek ceny kupią między innymi kreacje na Sylwestra, zimowe płaszcze i kurtki, markowe kosmetyki oraz buty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-20

X-kom od teraz w Avenidzie Poznań

Polska sieć sklepów komputerowych oferująca elektronikę użytkową dołączyła do grona najemców Avenidy Poznań. Nowy salon x-kom zajął powierzchnię 210 mkw. i jest jedynym sklepem tej sieci w Poznaniu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-19

Zakupy w sieci – jak nie stracić

A zatem – zakupy internetowe mogą i powinny być przyjemnością. Warto być jednak świadomym zagrożeń współczesnego e-commerce i z rozwagą dobierać e-sprzedawców, którym powierzymy swoje pieniądze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-18

Nowy lokal gastronomiczny w Avenidzie Poznań

Do grona najemców Avenidy Poznań dołączyła marka Covrig. W nowym punkcie gastronomicznym miłośnicy precli znajdą swoje ulubione przysmaki typu „to go”. Nowy lokal zajął powierzchnię 35 mkw.
czytaj więcej