Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-18

Lazy bag na wakacyjne lenistwo w Zielonych Arkadach

Zielone Arkady umilają klientom letni wypoczynek. Na tych, którzy odwiedzą bydgoskie centrum handlowe w dniach 19-28 lipca i zrobią zakupy, czeka upominek – lazy bag.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

Oddaj krew i pomóż potrzebującym

Wystarczy kilka minut, by uratować komuś życie. 18 lipca na placu przed Magnolia Park rusza kolejna akcja krwiodawstwa. – Liczy się każda kropla – mówi Monika Kopeć z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

Na ciepło czy w wersji mrożonej – jaką herbatę piją Polacy?

Polacy bardzo chętnie sięgają po ciepłą herbatę – pijemy ją w tak dużych ilościach, że przegoniliśmy już nawet same Chiny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

„Śmiało! Przech(ł)odzimy!”, czyli Zielone Arkady na letnie upały

Sposób na letnie (prze)chłodzenie? Kurtyna wodna w Zielonych Arkadach!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

Jak dzieci wychować i nie zwariować?

Dwie godziny solidnej dawki wiedzy i praktyczne narzędzia, dzięki którym dowiesz się, jak lepiej zrozumieć swoje dziecko oraz stać się bardziej świadomym rodzicem. W Bytomiu po raz kolejny ruszają bezpłatne warsztaty „Pozytywnej dyscypliny”. Można się już zapisywać.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Mokotowskie Spotkania – targi lokalnych marek w Placu Unii

To wyjątkowe, cykliczne targi, które skupiają lokalną społeczność wokół rodzimych producentów. Na klientów centrum handlowego czekać będą przedstawiciele branży eko, design, deco, projektanci mody, producenci zabawek i wydawcy książek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-12

Znamy ambasadora mody w Bytomiu!

Do konkursu wpłynęło aż kilkadziesiąt zgłoszeń. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie ambasadorką Agory Bytom została Paulina Młodzik, blogerka modowa z Bytomia. Wszyscy finaliści wzięli udział w sesji zdjęciowej, z której można także obejrzeć film.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-11

Cztery inspiracje na prezent dla przyjaciółki!

Pamiętaj, prezent nie musi być drogi, najważniejsze, aby był podarowany od serca. Na co więc konkretnie warto postawić? Podpowiadamy jakie podarunki będą strzałem w dziesiątkę!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-11

Kolekcja mebli z czerwonego dębu amerykańskiego w sieci John Lewis

John Lewis & Partners, brytyjska sieć luksusowych domów towarowych, zaprezentowała najnowszą kolekcję mebli „Dovetail” wykonanych z czerwonego dębu amerykańskiego, zaprojektowaną przez Bena Fowlera z pracowni Marque Furniture.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-09

Włoska moda w Agorze Bytom

Kolejna marka wybrała Agorę Bytom na lokalizację swojego nowego sklepu. Do grona najemców największego centrum handlowego w Bytomiu dołączyła właśnie Cinderella, sklep odzieżowy z modą włoską.
czytaj więcej