Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-20

Nowy Sos z Papryczkami Jalapeno od Fanex

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w odpowiedzi na oczekiwania klientów oraz aktualne trendy gastronomiczne, wprowadził na rynek Sos z Papryczkami Jalapeno.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-16

Oferta sosów Fanex w sieci sklepów Lidl

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, nawiązał współpracę z siecią Lidl. Dzięki temu, profesjonalne sosy używane w gastronomii, będą teraz szerzej dostępne także dla klienta detalicznego na terenie całej Polski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-15

Pierwsza we Wrocławiu Kraina Serów już otwarta

W Magnolia Park właśnie otworzył się nowy sklep. To Kraina Serów – pierwsza we Wrocławiu. Oprócz serów różnego rodzaju i pochodzenia w ofercie dostępne są sosy, konfitury, a także ciekawe akcesoria.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-09

Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w związku z niesłabnąca popularnością dań typu kebab w Polsce, wprowadza na rynek swój autorski Sos Ostry do Kebaba. Receptura bazuje na pomidorach oraz innych warzywach z chilli.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

ETC Swarzędz: gdzie zrobimy zakupy przed Wielkanocą?

Przed nami kolejna Wielkanoc, która upłynie pod znakiem ograniczeń związanych z trwającą pandemią. Ze względu na obowiązujące rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w ETC Swarzędz otwarta jest tylko część lokali.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Sieć Kontigo jeszcze bliżej klientek

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo uruchomiła w marcu akcję „Kobiety Kobietom”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Godziny otwarcia Galerii Klif w okresie świątecznym

Ograniczenia w działalności galerii handlowych nie oznaczają, że są one całkowicie zamknięte. W gdyńskiej Galerii Klif cały czas otwarte są sklepy spożywcze, drogerie i apteki, księgarnie oraz sklepy z artykułami dla zwierząt. Centrum dba, aby zakupy były spokojne i bezpieczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-30

Wygodne i bezpieczne zakupy nie tylko w Wielkanoc

Przygotowując się do świąt wielkanocnych w tym szczególnym czasie, wiele osób stawia sobie pytanie o bezpieczeństwo zakupów. Ważne jest nie tylko przestrzeganie odpowiednich standardów w punktach sprzedaży, ale też gwarancja jakości produktów i zaufanie do producenta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-30

Starbucks świętuje 50. urodziny – poznaj nową rocznicową kolekcję marki

Starbucks świętuje 50 lat swojej działalności. Z tej okazji firma przygotowała wyjątkową kolekcję markowych kubków i butelek, których design nawiązuje do historii i wartości marki. Zobacz, jak wyglądają nowe kubki i dowiedz się, co oznaczają znajdujące się na nich symbole!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-29

Dalekowschodnie inspiracje i minimalizm w SHIRO – nowej kolekcji Waterdrop

SHIRO - nowa kolekcja od Waterdrop stawia na minimalizm i przejrzysty design
czytaj więcej