Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-05-04

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy

Wszystkie sklepy i punkty usługowe w Galerii Zaspa są już otwarte, z wyjątkiem siłowni Calypso. Dodatkowo, od czwartku do soboty galeria zaprasza na stoisko z regionalnymi produktami. Przychodząc na zakupy należy jednak pamiętać o obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-30

Barometr E-shopper 2020: E-konsumenci – seniorzy

część rynku e-commerce Miniony rok to czas intensywnego wzrostu branży e-commerce. Pandemia koronawirusa nie tylko przyspieszyła rozwój tego kanału sprzedaży, ale rozszerzyła grono e-nabywców, wśród których coraz większą grupę stanowią osoby po 55. roku życia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-23

Co drugi mieszkaniec Warszawy kupuje artykuły spożywcze online

Z badania zrealizowanego na zlecenie marki Barbora - nowego gracza na polskim rynku e-grocery i lidera branży spożywczej online w krajach bałtyckich - wynika, że przynajmniej raz w miesiącu zakupy przez Internet robi 78% mieszkańców Warszawy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

Darmowe vouchery i wirtualne zakupy w Galerii Młociny!

Galeria Młociny rozdaje darmowe vouchery do swojej strefy gastronomicznej! Co należy zrobić, by odebrać prezent? Jak się okazuje, jedynie zakupy z odbiorem osobistym w ramach opcji Click&Collect w jednym z lokali najnowocześniejszego, warszawskiego centrum handlowego!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

Nowy Sos z Papryczkami Jalapeno od Fanex

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w odpowiedzi na oczekiwania klientów oraz aktualne trendy gastronomiczne, wprowadził na rynek Sos z Papryczkami Jalapeno.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-16

Oferta sosów Fanex w sieci sklepów Lidl

Fanex – polski producent sosów oraz dodatków spożywczych dla branży HoReCa, nawiązał współpracę z siecią Lidl. Dzięki temu, profesjonalne sosy używane w gastronomii, będą teraz szerzej dostępne także dla klienta detalicznego na terenie całej Polski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-15

Pierwsza we Wrocławiu Kraina Serów już otwarta

W Magnolia Park właśnie otworzył się nowy sklep. To Kraina Serów – pierwsza we Wrocławiu. Oprócz serów różnego rodzaju i pochodzenia w ofercie dostępne są sosy, konfitury, a także ciekawe akcesoria.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-09

Fanex wprowadza nowy Sos Ostry do Kebaba

Fanex – polski producent sosów i dodatków dla branży HoReCa, w związku z niesłabnąca popularnością dań typu kebab w Polsce, wprowadza na rynek swój autorski Sos Ostry do Kebaba. Receptura bazuje na pomidorach oraz innych warzywach z chilli.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

ETC Swarzędz: gdzie zrobimy zakupy przed Wielkanocą?

Przed nami kolejna Wielkanoc, która upłynie pod znakiem ograniczeń związanych z trwającą pandemią. Ze względu na obowiązujące rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w ETC Swarzędz otwarta jest tylko część lokali.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Sieć Kontigo jeszcze bliżej klientek

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo uruchomiła w marcu akcję „Kobiety Kobietom”.
czytaj więcej