Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-10-23

Taki Tydzień, że OOO! Siedem dni nowatorskiej współpracy CSR

Kto powiedział, że Black Friday, Cyber Monday i Giving Tuesday mają być tylko raz w roku? A gdyby zrobić je latem? Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i Centrum elektrotechniki dla profesjonalistów TIM.pl testowali nowatorską formułę współpracy biznesu z OPP.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-17

Eko jesień w Galerii Zaspa!

W najbliższą sobotę, 21 października, Galeria Zaspa zaprasza do kolejnej wspólnej akcji i zabawy w jesiennym klimacie. Tego dnia na gości gdańskiego centrum czekać będą piękne jesienne wrzosy, a najmłodsi, podczas eko-warsztatów, stworzą swoje własne karmniki dla ptaków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-16

Festiwal Czekolady i Słodkości w Promenadzie

Smakosze czekolady przybywajcie! Łasuchów cukierniczych wyrobów i nie tylko zapraszamy w dniach 19-21 października do Promenady na najsłodszy weekend tego roku! Przez trzy dni w warszawskiej galerii odbywać się będzie Festiwal Czekolady i Słodkości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-16

Europa Środkowo-Wschodnia - kierunek dla polskich e-sklepów

Dane te oraz dynamika wzrostu pokazują, że ekspansja e-commerce na rynki wschodzące ma coraz większy sens i staje się bardziej opłacalna niż ta do krajów Europy Zachodniej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-12

Darmowy lunch w Magnolia Park. Zobacz, jak go zdobyć

Szybki i smaczny obiad w tygodniu? Kawa z przyjaciółką w weekend? A może popołudniowy deser przed seansem w kinie? Przyjdź do Magnolia Park dziś lub jutro i odbierz kartę podarunkową na darmowy lunch, przekąskę lub deser.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-10

Farma Dyniowa na terenie zielonym przed Westfield Arkadia

Westfield Arkadia po raz drugi przygotowała wyjątkową, jesienną atrakcję, która w ubiegłym roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Od 13 do 31 października na terenach zielonych przed centrum handlowym na klientów czeka Farma Dyniowa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-06

Coraz więcej łąk kwietnych przy sklepach Lidl Polska!

Lidl Polska tworzy łąki obok sklepów i centrów dystrybucji. Efekty są naprawdę imponujące, a łąki Lidla porastają obszar, który odpowiada… powierzchni około 800 boisk siatkarskich! Gdzie można zobaczyć łąki?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-05

Włoski rynek e-commerce w pigułce

Włoski rynek e-commerce jest jednym z najbardziej dynamicznych w Europie, oferuje atrakcyjne możliwości dla polskich przedsiębiorców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-05

5. edycja konkursu „Lidl Fair Pay” rozstrzygnięta! Kto wygrał tym razem?

Lidl Polska wraz z partnerami – UN Global Compact Network Poland oraz firmą doradczą Korn Ferry – po raz piąty przeprowadził analizę sytuacji kobiet na rynku pracy w Polsce. Na podstawie badania wyłoniono finalistów konkursu „Lidl Fair Pay”. Pierwsze miejsce zajęła Lotte Wedel.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-05

Spotkanie z serialowymi bohaterami w Magnolia Park

Wyjątkowa okazja do przybicia piątki z Biedronką i Czarnym Kotem, projektowanie masek oraz zabawa z Paryżem w tle. Wydarzenie dla sympatyków popularnego serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” odbędzie się w sobotę, 7 października, w Magnolia Park.
czytaj więcej