Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-12-06

Miejska Dżungla w Galerii Katowickiej

Akcje patrolowe prowadzone w ramach Miejskiej Dżungli w Galerii Katowickiej odbędą się 7 i 14 grudnia w godz. 9:00 - 12:00 na wszystkich poziomach parkingu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-04

Jak bezpiecznie korzystać z różnych rodzajów fajerwerków?

Sztuczne ognie kojarzą się przede wszystkim z sylwestrową nocą. To właśnie wtedy odpalanych jest więcej wyrobów pirotechnicznych niż łącznie przez cały rok.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-04

Sprawdzone sposoby na dopłatę do okularów korekcyjnych

Podstawę dbania o wzrok stanowią przede wszystkim regularne badania. Ważne jest też konsekwentne stosowanie zaleconej korekcji. Jednak przed wyborem okularów warto znaleźć profesjonalne miejsce sprzedaży, sprawdzić ich wygląd i cenę, a także możliwe opcje pokrycia kosztów zakupu.
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2019-12-03

Niedostępne miejsca publiczne – przeszkoda dla osób z niepełnosprawnościami.

3 grudnia to Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych – dobry moment, aby zwrócić uwagę na codzienne problemy tej grupy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Czym kierować się przy wyborze opaski sportowej – Huawei Band 4

Osobisty asystent treningowy, w postaci opaski sportowej lub smartwatcha, staje się ważnym narzędziem, nie tylko dla zawodowych sportowców, ale też amatorów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Jesienią i zimą zadbaj o wzrok

Sezon jesienno-zimowy ma w sobie wiele uroku, ale niesie za sobą też dużo zagrożeń dla zdrowia. Chociaż ten chłodny czas głównie kojarzy nam się z przeziębieniem, negatywne skutki mogą odczuć także nasze… oczy. Na co są narażone? Jak dbać o wzrok w tym sezonie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Wspieraj odporność razem z żeń-szeniem i imbirem!

Kiedy nadchodzi jesień wspomnienie letnich szaleństw zaciera się już w naszej pamięci. Za to zaczynamy planować ferie.
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2019-11-29

Szczury lubią bogate śmietniki

Z problemem jakim jest plaga szczurów od lat nie może sobie poradzić wiele miast. Nie jest to problem tylko polski, z tym problemem zmagają się niemal wszystkie większe miasta. Paradoksalnie, im miasto jest bogatsze, tym dla wszelkich gryzoni lepiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

5 zaskakujących dolegliwości, których źródłem może być stan twoich zębów

Czy przyszłoby Ci do głowy, że problemy z sercem mogą wynikać ze złego stanu zębów? Zapewne nie! Spójrzmy więc na 5 pozornie niezwiązanych ze sobą dolegliwości – i przekonajmy się, że ich źródło może znajdować się… w jamie ustnej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

Od mikstury do e-booka

Jest sennym koszmarem lekarzy i farmaceutów. Wpisuje się w modę na bycie „eco” i „slow”, mimo że sam przypomina bardziej podstarzałego hipisa niż hipstera z Miasteczka Wilanów. Chodzi o Józefa Słoneckiego, bioenergoterapeutę i propagatora zdrowia bez tabletek.
czytaj więcej