Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-08

Goście hoteli Louvre Hotels Group nie muszą rozstawać się ze zwierzakami

W czasie lockdownu koty i psy przyzwyczaiły się do stałej obecności opiekunów. Wyjazd właściciela na wakacje nie musi być przyczyną rozłąki. Dzięki kampanii Pets Friendly nasi czworonożni przyjaciele mogą korzystać z dedykowanych usług w hotelach Louvre Hotels Group.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-01

SANKTUARIUM W LOURDES OGŁASZA GLOBALNĄ E-PIELGRZYMKĘ LOURDES UNITED

W czwartek, 16 lipca, w sanktuarium w Lourdes odbędzie się wyjątkowa e-pielgrzymka dla całego świata transmitowana na żywo z Groty Objawień. Do wydarzenia można dołączyć na stronie www.lourdes-united.org
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-26

Koleje Dolnośląskie latem z "Latem z KD"

Rusza wakacyjna akcja pn. „Lato z KD”, mająca na celu wsparcie odbudowy ruchu turystycznego. Będzie trwała przez trzy wakacyjne miesiące i docelowo swoim zasięgiem obejmie całe Województwo Dolnośląskie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-26

Minimalizm z industrialną nutą: hostel A&O Wola

Bywają miejsca, które, dzięki swojej historii i osobowości, same w sobie stanowią inspirację dla architektów. Tak właśnie było w przypadku budynku na warszawskiej Woli, w którym od niedawna działa pierwszy w Polsce hostel niemieckiej sieci A&O.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-25

Najpiękniejsze, wakacyjne kierunki, czyli gdzie wybrać się podczas nadchodzącego

Nie da się ukryć, że Polacy mają przed sobą cały wachlarz kuszących propozycji na nadchodzące, wakacyjne miesiące.
czytaj więcej
Podróże LIFESTYLE 2020-06-25

Polisa też na urlop w kraju?

W tym roku urlop spędzimy w kraju – zadeklarowało tak 87% osób zapytanych przez Polską Organizację Turystyczną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-24

Wakacyjne loty z Wrocławia – wracają popularne kierunki

Kolejna porcja dobrych wieści z lotniska we Wrocławiu. Po tym, jak daty wznowienia części połączeń ujawniły linie Ryanair, Wizz Air, Lufthansa i KLM, swoje międzynarodowe plany ogłosiły dziś Polskie Linie Lotnicze LOT.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-24

„Pociąg do Kultury” wraca na tory

W ostatni weekend czerwca, na tory wraca popularne połączenie, umożliwiające bezpośredni dojazd z Wrocławia do Berlina. W związku z ograniczeniami spowodowanymi epidemią koronawirusa, liczba sprzedawanych biletów będzie jednak ograniczona.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-22

Jak upewnić się, że na wakacje bierzesz bezpieczne przedmioty?

Wyjeżdżając na wakacje, staramy się zabrać ze sobą minimum rzeczy. Niestety okazuje się, że często pakujemy produkty, które mogą stanowić dla nas zagrożenie. Jak upewnić się, że jesteśmy bezpieczni w podroży?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-18

Start zagranicznych połączeń lotniczych z Wrocławia. Poznaj plany przewoźników

Dziś Wizz Air uruchomi pierwsze połączenie z Wrocławia do Eindhoven, jutro do Reykjavíku i Oslo. Na 1 lipca start zapowiadają Ryanair oraz Lufthansa. Jest szansa, że na początku przyszłego miesiąca do dyspozycji będą w sumie 42 kierunki. Na 3 sierpnia powrót zapowiedział KLM.
czytaj więcej