Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-08-22

Czarujący Pekin w Blue City

Jaki jest Pekin? Egzotyczny, tajemniczy, odległy i pełen kontrastów. Jest szansa, by go poznać. 26 sierpnia w Blue City odbędzie się wydarzenie, którego organizatorem jest Miejskie Biuro Kultury i Turystyki w Pekinie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-21

Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-21

O niekonwencjonalnych podróżach na Targach TT Warsaw

Zawsze chciałeś zapytać ulubionego podróżnika o szczegóły jego wypraw? Nie może zabraknąć Cię na XXVII Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się 21-23 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-14

Wakacje na talerzu – co zjemy w 5 najpopularniejszych miejscach urlopowych?

Gdziekolwiek pojedziemy, zawsze poznawanie nowej kultury wiąże się między innymi z testowaniem lokalnej kuchni. Dlatego przygotowaliśmy listę najpopularniejszych wśród Polaków wakacyjnych destynacji wraz z ich kulinarnymi tradycjami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-14

Chatbot „Port Lotniczy Wrocław” w finale prestiżowego konkursu

Dobry Wzór to konkurs organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Służący podróżnym chatbot wrocławskiego lotniska znalazł się w elitarnym gronie finalistów tegorocznej edycji. Eksperci docenili innowacyjność, funkcjonalność i przyjazność tego rozwiązania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-13

Złodzieje nie biorą urlopów. Jak zadbać o swoje cyberbezpieczeństwo na wakacjach

Podczas planowania należy zadbać jednak nie tylko o zarezerwowanie hotelu oraz przelot, ale też o to, by urlop nie skończył się dla nas poważnymi kłopotami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-12

Co zrobić kiedy lot jest opóźniony lub odwołany?

Niezależnie od tego czy wybieramy się na urlop czy podróżujemy biznesowo opóźniony lub odwołany lot może spotkać każdego. O tym co można zrobić w takiej sytuacja opowiada aplikant radcowski Agata Majewska z Kancelarii Prawnej Ślązak, Zapiór i Wspólnicy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-12

Odkrywaj ponad 3000 warszawskich opowieści z City Talks!

Mieszkańcy Warszawy i turyści odwiedzający miasto mogą już korzystać z nowatorskiej aplikacji City Talks
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-09

Wystawa w Katowicach upamiętniająca tych, którzy służąc, stracili życie i zdrow

14 sierpnia w Stowarzyszeniu Przyjaciół Sztuk Kompletnych przy ul. Tadeusza Kościuszki 5 odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”, przygotowanej przez Fundację Dorastaj z Nami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-08

Najlepszy miesiąc w historii wrocławskiego lotniska

W lipcu port obsłużył blisko 388 tys. pasażerów. To nowy rekord wrocławskiego lotniska. Od początku roku skorzystało z niego już ponad 2 mln podróżnych. Uwagę zwracają świetne wyniki przewoźników sieciowych.
czytaj więcej