Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-21

Ravenna – niezwykła kraina wielkiego włoskiego poety Dantego

Malowniczy region Emilia Romagna rozciągający się od Piacenzy aż do Rimini to prawdziwy klejnot Włoch. Znajduje się tam ogromny wybór szlaków turystycznych w Apeninach, a także piaszczystych plaż rozciągających się wzdłuż wybrzeża Adriatyku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-07

Emirates wprowadzają letni rozkład lotów

Linie Emirates wprowadziły nowy rozkład lotów do oraz z Warszawy, aby zaoferować klientom lepszą łączność i większą elastyczność podczas planowania podróży tego lata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-29

Lexus RX L to naziemna klasa biznes dla całej rodziny

Kto pamięta jeszcze, jak lata się samolotem? Piloci z pewnością, ale spójrzmy na sytuację oczami pasażerów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-26

Wielkanoc po włosku w Południowym Tyrolu

Włoska kultura obfituje w liczne zwyczaje wielkanocne. Są one podtrzymywane i wspólnie celebrowane przez wiele rodzin, również w gospodarstwach Roter Hahn w Południowym Tyrolu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-25

Letnia siatka połączeń z Wrocławia: lato z ostrożnym optymizmem

Startuje nowy sezon na wrocławskim lotnisku. Przewoźnicy stopniowo przywracają połączenia. W maju powróci większość kierunków i zwiększy się liczba rejsów. Rozbudowana jest oferta typowo wakacyjna. Nowy rozkład w Porcie Lotniczym Wrocław wchodzi w życie od niedzieli, 28 marca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-23

Top 10 Atrakcji Gdańska wg Grano Hotels, PolandbyLocals i Katarzyny Czaykowskiej

Sieć Grano Hotels zakończyła akcję marketingową „Top 10 Atrakcji Gdańska”. W ramach cyklu filmów wyemitowanych na kanale YouTube pokazano najciekawsze miejsca na mapie Stolicy województwa pomorskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-19

Na Warmię i Mazury z Wrocławia samolotem! Nowość w rozkładzie

Z Wrocławia do Olsztyna w godzinę? Latem stanie się to możliwe dzięki nowemu połączeniu w rozkładzie lotów z Portu Lotniczego Wrocław. Uruchamia je tania linia lotnicza Ryanair. Można już rezerwować bilety w promocyjnej cenie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-10

Czarter łodzi, główny trend podróżniczy na lato

Po pełnym niespodziewanych wydarzeń i wyzwań roku Polacy bardziej niż kiedykolwiek marzą o ucieczce i wyrwaniu się z miasta. Czarter jachtów doskonale uosabia pojawiające się oczekiwania podróżnicze, oferując pobyt z dala od tłumów, przy jednoczesnym zachowaniu ogromnej swobody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-09

Podróże po Europie w czasie pandemii

Są miejsca, do których pojedziemy bez kwarantanny, ale wszędzie warto pamiętać o zachowaniu dystansu, dezynfekcji i noszeniu maski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-19

Tajemnicza moneta z miasta Nina

Nin to niewielka miejscowość z niezwykle bogatą i ciekawą historią. Jaki ma zatem związek największej zdradą w historii ludzkości?
czytaj więcej