Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-14

Podróż po litewskim Czarnobylu

Firma Skycop zaprasza na wycieczkę po miejscach, które przyciągnęły widzów i pomogły „Czarnobylowi” prześcignąć w rankingach takie klasyki, jak „Gra o tron” i „Breaking Bad”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Podróż? Pomyśl o wyprzedażowych zakupach

Myślisz o wakacyjnym wyjeździe? Pomogą Ci w tym outletowe wyprzedaże
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-13

Regulacje wysokich lotów, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Zbliżają się wakacje, na które coraz częściej wybieramy się samolotem. Taka podróż wymaga dostosowania się do przepisów celnych oraz bezpieczeństwa. Czego nie zabierać do samolotu lecąc na wakacyjny urlop?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-13

Znaleziono wejście do nieznanego pomieszczenia

Czy istnieje jeszcze szansa na odkrycie Bursztynowej Komnaty w Mamerkach? Sytuacja w ostatnich dniach zmieniła się diametralnie. Po wielokrotnych i bezowocnych poszukiwaniach, w końcu odnalezione zostało ukryte wejście, nieużywane od II wojny światowej. Co ukryto za włazem?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-10

Górski niezbędnik

Wybierając się na długo wyczekiwany urlop w górach, warto pamiętać, by odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo. Jak przygotować się do wyjścia na szlak, by nie zaskoczyły nas dynamicznie zmieniające się warunki, radzi ekspert marki Merrell, podróżnik i himalaista Jakub Rybicki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-10

NOWY KONCEPT MARKI IBIS PO RAZ PIERWSZY W EUROPIE WSCHODNIEJ

Zlokalizowany w samym sercu estońskiej stolicy hotel ibis Tallinn Centre oferuje gościom 190 nowoczesnych i przytulnych pokoi, salę konferencyjną dla 50 osób oraz bar – Charlie’s Corner.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-07

Port Lotniczy Wrocław: już ponad 1,2 mln pasażerów

W maju wrocławskie lotnisko obsłużyło ponad 10% pasażerów więcej niż rok temu. Imponujący wzrost odnotowali przewoźnicy sieciowi, bardzo dynamicznie przybywa też podróżnych w ruchu czarterowym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-07

Port Lotniczy Wrocław: już 7 milionów turystów Itaki

Wrocławskie lotnisko jest u progu wakacyjnego szczytu. Z oferty biur podróży największym powodzeniem cieszą się Turecka Riwiera i greckie wyspy. Tegorocznym hitem ma szansę zostać Madera.
czytaj więcej
Podróże LIFESTYLE 2019-06-05

Diners Club Polska: Tylko połowa Polaków wyjedzie w tym roku na wakacje

Letnie podróże tracą na popularności. Z najnowszego badania Diners Club Polska wynika, że w tym roku na wakacje wyjedzie niecałe 54 proc. Polaków. W porównaniu do 2018 r. jest to spadek o ponad 15 pkt. proc. Uszczupleniu ulegną także portfele turystów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-04

Ile zapłacimy za bagaż rejestrowany w tanich liniach lotniczych?

Lecąc na wymarzony, dłuższy urlop, wielu z nas wybiera się w podróż tanimi liniami lotniczymi, które osobno naliczają opłaty za każdą sztukę bagażu. Warto zapoznać się z dostępnymi limitami i cenami, by uniknąć zaskoczenia przy lotniskowej wadze.
czytaj więcej