Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-18

Krakowskie hotele po raz kolejny zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Udział w lokalnych inicjatywach i wydarzeniach stał się tradycją, a pracownicy hoteli wychodzą z coraz to nowymi pomysłami, które mogłyby zostać wykorzystane.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

Przepis na zimowy urlop w gospodarstwach Roter Hahn w Południowym Tyrolu

W gospodarstwach Roter Hahn nie można narzekać na nudę. Obiekty oferują szereg atrakcji. a oto niektóre z nich, które czekają na gości włoskich domostw.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum za nami!

Uroczyste otwarcie hotelu ibis Styles Warszawa Centrum za nami!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-07

Postanowienia noworoczne: dlaczego powinieneś więcej podróżować w 2019 roku?

​Nowy rok – nowy ja, prawda? Tysiące ludzi zaczyna rok z wielkimi planami i celami, które mają zmienić życie. Podczas gdy najpopularniejsze z nich dotyczą siłowni lub uczenia się czegoś nowego, Skycop sugeruje, by do listy postanowień dodać podróżowanie. Oto kilka powodów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-02

5 pomysłów na wakacje dla introwertyka

Z okazji Światowego Dnia Introwertyków (2 stycznia) firma Skycop przyjrzała się miejscom, które spodobają się introwertykom.
czytaj więcej
Podróże LIFESTYLE 2018-12-31

Wszyscy mówią o Sylwestrze, a to ostatni moment na organizację ferii!

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem choinki, prezentów, spotkań z najbliższymi oraz wybierania sylwestrowych kreacji. Rodzice natomiast mają przed sobą jeszcze jedno wyzwanie – ferie zimowe! Czy macie już plan, jak je spędzicie wraz ze swoimi pociechami?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-19

Podróż lotnicza w szczycie sezonu – czego się spodziewać?

Skycop zebrał listę możliwych niedogodności i ich rozwiązań, aby podróże w szczycie sezonu mogły przebiegać bezstresowo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-18

Zimowe last minute w hotelach Hilton w Europie

Wyrusz w podróż i odkryj nowe miejsca w Europie w 2019 roku, korzystając z oferty zimowego last minute w hotelach Hilton.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-14

POMYSŁ NA FERIE ZIMOWE Z DALA OD DOMU

Ferie zimowe – dwutygodniowe śnieżne szaleństwo, wolne od szkolnych zajęć. To raj dla wszystkich dzieci, ale i ich rodziców, którzy z roku na rok coraz chętniej odrywają się od domowych obowiązków, chcąc spędzić jak najwięcej czasu ze swoimi pociechami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-14

„Zrób to sam” - uwolnij swoją kreatywność w gospodarstwach Roter Hahn

Podczas urlopu w gospodarstwie zrzeszonym w ramach organizacji Roter Hahn, goście mogą się zrelaksować i wypocząć w przytulnych apartamentach, obserwując przez okno zimowy krajobraz niezwykłej okolicy.
czytaj więcej