Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-24

Nowe trendy wakacyjnych podróży Polaków

Poszukując odpoczynku z dala od tłumów i kurortów, coraz częściej wybieramy urlop pod żaglami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-24

Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach

Jesień to idealny moment na połączenie aktywności pod gołym niebem z kosztowaniem regionalnych dań. We Trentino nie zabraknie okazji do podziwiania gór oraz odkrywania lokalnej kuchni dzięki wydłużonemu funkcjonowaniu schronisk i wyciągów oraz inicjatywie „I Rifugi del Gusto”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-22

Odpoczynek na pustyni… Hotel Al Faya Lodge

Drapacze chmur, futurystyczne centra handlowe i najbardziej luksusowe hotele na świecie to wizytówka Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przepych kontrastuje z surowym pięknem czerwonych piasków pustyni, które można podziwiać z tarasu hotelu Al Faya Lodge u podnóża góry Alvaah.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-21

Odwiedź Dubaj – bezpieczne i tętniące życiem miasto

Jeśli szukasz opcji na bezpieczne i interesujące wakacje, Dubaj wydaje się idealnym rozwiązaniem. Możesz skorzystać z bezpiecznych i wygodnych połączeń lotniczych liniami Emirates z Warszawy do Dubaju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-17

L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel Ensemble powraca na amerykańskie sceny

L.U.C. z międzynarodową orkiestrą Rebel Babel Ensemble zagra m.in. wraz z KRS ONE, Rakim, Chuck D i Kurtis Blow dla nowojorskiego Universal Hip Hop Museum i United Nations z okazji Międzynarodowego Dnia Pokoju przypadającego na 21 września.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Festival oper Verdiego - poznaj kulturę włoskiego regionu Emilia Romagna. Parma

Parma zaprasza turystów z całego świata na 20. edycję Festiwalu Verdiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Otwórz się na nowe, czyli co nam daje praca w innym kraju?

Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach nieznanych to jeden z elementów składających się na kompetencję międzykulturową. Bez niej trudno byłoby odnaleźć się w nowej pracy, tym bardziej za granicą.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-10

Rowerem elektrycznym przez Półwysep Helski!

PKP S.A. prowadzi prace badawczo-rozwojowe nad popularyzacją elektromobilności. Na dworcach na Półwyspie Helskim: we Władysławowie i na Helu, pojawiły się stacje ładowania i wypożyczania rowerów elektrycznych TrybEco.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-29

Muzeum Polskiej Wódki zdobywcą nagrody 2020 Tripadvisor Travelers’ Choice Award

Z dumą ogłaszamy, że Muzeum Polskiej Wódki zostało nagrodzone 2020 Tripadvisor Travelers’ Choice Award jako „Muzeum specjalistyczne”. Oznacza to,że Muzeum Polskiej Wódki znalazło się w grupie 10% najlepszych obiektów turystycznych strony Tripadvisor pod względem ocen podróżników.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-25

Willa Elżbiecina z 1912 roku

Willa Elżbiecina z 1912 roku z widokiem na przedwojenne Zakopane. To architektoniczna pamiątka – zakopiańska Willa Elżbiecina z 1912 roku, w pełni nieodkryte i nieznane dotąd miejsce, które dotrwało do naszych czasów w niemal niezmienionej formie.
czytaj więcej