Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-05-26

Rowerowe wydarzenia 2022 roku w Południowym Tyrolu i Dolomitach

Południowy Tyrol słynie z przepięknych tras widokowych, które zimą oczarowują narciarzy, a latem przyciągają rowerowych fanów. Z myślą o nich przygotowaliśmy kalendarz wydarzeń i zawodów. Tego lata w Dolomitach na pewno nie będą się nudzić!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-25

Lista TOP 7 travel hacków, o których warto wiedzieć szukając tanich lotów

Lista TOP 7 travel hacks podpowiada co warto wiedzieć, by znaleźć najtańsze połączenia do wymarzonego celu: transfer we własnym zakresie, ukryte miasto, bilet w 2 strony zamiast w jedną i wiele innych opcji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-23

Wspaniały urlop w dolinie Stubai – także latem

Podziwiaj piękno natury i uprawiaj sporty w Alpach Sztubajskich
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-19

Długi weekend w czerwcu? Zaplanuj go, lecąc z Wrocławia!

Wystarczy jeden dzień urlopu w pracy, by cieszyć się dłuższym odpoczynkiem we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, na Cyprze czy na Malcie. Sprawdźcie, gdzie możecie polecieć na długi czerwcowy weekend z Wrocławia!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-19

Kuşadası – nadmorski kurort z bogatą historią

Leżąca w pobliżu Efezu nadmorska miejscowość Kuşadası jest jedną z najchętniej odwiedzanych destynacji turystycznych w obrębie Turcji Egejskiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-17

Kiwi.com na 2. miejscu w światowym rankingu najlepszych wyszukiwarek biletów

Frommer’s opublikowała 10 najlepszych witryn wyszukiwania biletów lotniczych na rok 2022, w którym Kiwi.com zajmuje drugie miejsce, wyprzedzając znanych światowych graczy
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-17

Praga na wakacje: 4 kroki do zaplanowania wyjazdu [PORADNIK]

Stolica Czech zachęca licznymi, świetnie zachowanymi zabytkami, smaczną kuchnią i korzystnymi cenami. Co warto zobaczyć w mieście nad Wełtawą? Redakcja Magazynu Travelist radzi, jak na własną rękę zorganizować urlop w Pradze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-13

Majowe nowości w rozkładzie lotów z Wrocławia

Włoska nowość i cztery kierunki, które wracają po przerwie na wrocławskie lotnisko. W maju w rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław znów pojawiły się nowe połączenia, które zapewniły ponad 90 proc. wypełnienia samolotów.
czytaj więcej
Podróże LIFESTYLE 2022-05-13

Kiwi.com: Ponad połowa Polaków preferuje podróże solo

Ponad połowa z nas lubi podróżować w pojedynkę, jedynie 14% w gronie rodzinnym. Okazuje się, że przy wyborze kierunku na wakacje niemal co 3 osoba kieruje się rekomendacjami przyjaciół i rodziny. Jak spędzamy wakacje?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-12

Tureckie desery, których trzeba spróbować

Kuchnia Türkiye (Turcji) ma bardzo bogatą i zróżnicowaną tradycję. Widać to również na przykładzie licznych tureckich deserów
czytaj więcej