Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-12-07

Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski w Empiku Silesia

Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski będą gośćmi w Empiku Silesia 13 grudnia o godzinie 18:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-06

Stocznia Gdańska – przewodnik po historii mniej znanej

Najbardziej rozpoznawalnymi obiektami Stoczni Gdańskiej są Brama nr 2, Sala BHP czy budynek Dyrekcji. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania to ważne dla losów Polski i Europy miejsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

9 tricków, które pomogą Ci w delegacji

Warto więc poznać kilka tricków, które sprawią, że podróż będzie znacznie przyjemniejsza-stawiajmy wówczas na wiedzę oraz nowoczesne technologie, które wspomogą nas podczas wyjazdów służbowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Światowy sukces regionu Kvarner!

PRZEWODNIK LONELY PLANET UMIEŚCIŁ REGION KVARNER WŚRÓD »TOP 10 REGIONÓW« ŚWIATA, KTÓRE NALEŻY ODWIEDZIĆ W 2020 ROKU!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Odkryj Emiraty z pokładu Costa Diadema

Jak połączyć przyjemność z przyjemnością? Wybierz się na rejs po Emiratach Arabskich statkiem Costa Diadema. Zima to najlepsza pora na zwiedzanie tego niezwykłego kraju, a nasz statek to prawdziwy luksus na falach. Czy może być lepsze połączenie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

W okresie świąteczno-noworocznym podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata. Wiele osób decyduje się wówczas na lot samolotem po raz pierwszy w życiu. Zastosowanie się do kilku wskazówek sprawi, że będzie on szybki i bezproblemowy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-27

POLSKIE GÓRY CZY ZAGRANICZNE – GDZIE SPĘDZIĆ ZIMOWY URLOP?

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu gdzie wyjechać? Góry polskie, austriackie czy włoskie? W tym roku postaw na piękne polskie góry i spędź zimowe szaleństwo w Zakopanem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-25

Jak polecieć z Wrocławia do USA

Mamy do dyspozycji bezpośrednie połączenia do największych europejskich portów przesiadkowych, jak Amsterdam, Paryż, Frankfurt i Warszawa. Dzięki temu do Nowego Jorku lub Chicago dolecimy z Wrocławia w ok. 12, do Miami w 14, a do Los Angeles w 15 godzin.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-20

Poczuj atmosferę alpejskich świąt na jarmarkach bożonarodzeniowych w Trentino

Zima we Włoszech to nie tylko narty. Położony w malowniczej scenerii region Trentino, swoim gościom oferuje przepiękne widoki, wiele atrakcji kulturalnych oraz słynne w Europie i na świecie jarmarki bożonarodzeniowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-20

Odwołany lub opóźniony lot z powodu złej pogody. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe zakłócają pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń. Choć taka sytuacja z pewnością może być dla pasażerów źródłem stresu, to żaden podróżny nie powinien zostać pozostawiony sam sobie.
czytaj więcej