Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-12-01

Odkryj Kapadocję w czasie Świąt Bożego Narodzenia!

Powoli zbliża się koniec listopada, a nadchodzący grudzień przyniesie ze sobą zmianę pory roku oraz magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy czas można spędzić w najbardziej baśniowym miejscu w Türkiye (Turcji) – Kapadocji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-30

Kiwi.com w zimowej kampanii “Land in Beauty”

Kampania inspiruje turystów m.in. z Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-30

Święta na zielono, czyli jarmark bożonarodzeniowy w Trydencie w ekologicznym wyd

Od 19 listopada 2022 r. do 8 stycznia 2023 r. włoskie miasto Trydent gości już 28. edycję słynnego jarmarku bożonarodzeniowego. Nowością tegorocznej edycji są dwa rowery, które umożliwią gościom aktywny (dosłownie) udział w oświetleniu jarmarku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-29

Leć na Mikołajki z Wrocławia [TERMINY, CENY]

Obserwowanie reniferów, poznawanie historii dinozaurów, a także wizyta w krainie klocków Lego i najciekawszych oceanariach Europy. Mikołajki to idealny czas, by sprawić dzieciom niezwykły prezent i polecieć z Wrocławia do europejskich stolic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Wykład o Szanghaju połączony z mini-lekcją dialektu szanghajskiego

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza we wtorek 29 listopada o godz. 18:30 na wykład lektorki Zhuo Lei o Szanghaju połączony z mini-lekcją dialektu szanghajskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Ponad połowa Polaków wyjeżdżających na Boże Narodzenie to dorośli z dziećmi

Blisko 70 proc. Polaków planujących rodzinne wyjazdy na tegoroczne święta ma zamiar wyruszyć 23 grudnia, chociaż niemal ¼ rozpoczyna świąteczny odpoczynek dopiero w Wigilię. Dominują krótkie pobyty trzy-, cztero- i pięciodniowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Polacy pokochali wakacje w zimie. Kanary i Karaiby hitem wśród żeglarzy

Polacy wykorzystują ostatnie miesiące roku na podróże w ciepłe kraje. Moda na zimowe wakacje ma się dobrze, mimo niepewnej sytuacji gospodarczej i negatywnych prognoz. Gdzie wybieramy się w poszukiwaniu słońca i ile wydajemy na urlop w ciepłych krajach?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-24

Orient Express La Dolce Vita szykuje pierwsze rezerwacje na przejazd!

Już niedługo legendarny pociąg Orient Express znowu wjedzie na tory. Ekskluzywny projekt szykuje otwarcie rezerwacji dla pierwszych pasażerów już w grudniu. Historyczny kurs rozpocznie się w 2024 roku!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-24

Święta w hotelu – czy Polacy pokochają ten trend?

Od kilku lat polskie hotele oprócz ofert andrzejkowych czy sylwestrowych, które cieszą się ogromną popularnością, proponują także spędzenie poza domem Bożego Narodzenia. Czy taki zwyczaj ma szansę się przyjąć wśród bardzo tradycyjnie nastawionych Polaków?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-23

Kulturalno-sportowa jesień w Türkiye (Turcji)

Z każdym rokiem Türkiye (Turcja) staje się coraz ważniejszym ośrodkiem kultury i sztuki, a także sportu. Odbywające się tu cyklicznie festiwale i zawody przyciągają turystów, artystów i sportowców z całego świata. Oto podsumowanie najważniejszych wydarzeń tej jesieni.
czytaj więcej