Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-10-14

Sopockie Perły 2021 - trwa konkurs o sopocką nagrodę turystyczną

Trwa trzecia edycja konkursu Sopockie Perły 2021. Zgłoszenia do końca października, a łączna pula nagród to 25 000 zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-13

„Heart of Hospitality”, czyli z sercem o hotelarstwie – nowa kampania Accor

Accor, wiodąca grupa hotelowa na świecie, rozpoczyna ogólnoeuropejską kampanię, w centrum której znalazł się główny fundament hotelarstwa: ludzie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-06

Lodowiec Stubai – królestwo śniegu z dala od codzienności

Tej zimy największy austriacki region narciarski na lodowcu ponownie zaoferuje wyjątkowe atrakcje dla młodszych i starszych. Otwarcie sezonu już 8 października 2021!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-27

Niezwykły wernisaż - kolektyw Muzeum Polskiej Wódki i światowych projektantów

Co łączy światowych artystów, międzynarodowy design i Muzeum Polskiej Wódki? I czy ChOG Polska Wódka może stać się inspiracją do stworzenia kolekcji ceramicznej? Na te pytania odpowiedzią jest IDE TO POLAND / CERAMIC & FOOD ROUTE, projekt International Design Expeditions.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-27

Podróże zagraniczne w pandemii? Tak, jeśli jesteśmy przygotowani!

Pandemia koronawirusa sprawiła, że początkowo możliwości podróżowania były mocno ograniczone, co bezpośrednio wpłynęło na popularność zagranicznych wyjazdów. Jednak w miarę stabilizacji i upływu czasu podróże zagraniczne powróciły. Dziś m.in. dzięki Unijnemu Certyfikatowi COVID
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-27

Rodzinny wyjazd – Polacy wybrali najlepszy samochód na taką podróż

Wyjazd na wczasy z rodziną preferuje 4 na 10 Polaków - wynika z badania dla Avis Polska. Jedynie co dziesiąta osoba wolałaby podróżować sama. Ankietowani wskazali również najlepsze ich zdaniem typy aut na wyjazd w większym gronie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-27

Bogactwo rowerowych przygód w Trentino

Podmuch jesiennego wiatru powoli zrywa liście z drzew, jak również napędza do aktywności na dwóch kółkach. Region Trentino okalają liczne ścieżki rowerowe, z których można podziwiać piękno włoskiego krajobrazu z perspektywy siodełka. Gotowi do startu? W takim razie ruszamy!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-22

Jesień regionalnych smaków i młodego wina w gospodarstwach Roter Hahn

Południowy Tyrol należy do najpiękniejszych miejsc w Europie. Jest to najbardziej na północ wysunięta prowincja we Włoszech, która zachwyca górzystym, zapierającym dech w piersiach krajobrazem. To właśnie na jej terenie znajdują się wpisane na listę UNESCO Dolomity.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-21

Ogród na dachu, sztuka uliczna i prywatne kino: marka Accor Jo&Joe w Wiedniu

Stolica Austrii powitała nową markę Grupy Accor, łączącą atmosferę młodzieżowego hostelu i wspólnoty z komfortem, bezpieczeństwem i jakością typowymi dla hotelu. JO&JOE Wiedeń doskonale odzwierciedla nowoczesnego ducha marki „Open House”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-14

Tej jesieni Litwa oferuje 10 000 darmowych noclegów

Prawie 500 litewskich podmiotów oferujących krótkoterminowe zakwaterowanie połączyło siły z Ministerstwem Gospodarki i Innowacji oraz Lithuania Travel, krajową agencją rozwoju turystyki, w ramach nowej kampanii turystycznej:
czytaj więcej