Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-01-19

Jednodniowe wędrówki z dziećmi

Nic tak nie pobudza i nie otwiera na świat jak wspólne wycieczki, które integrują i zbliżają członków rodziny do siebie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-18

Zimowe atrakcje południowotyrolskich gospodarstw Roter Hahn

W tym roku nie trzeba rezygnować z zimowego wyjazdu w góry – pomimo pandemii gospodarstwa Roter Hahn zapraszają do bezpiecznego wypoczynku w rodzinnych farmach, położonych w urokliwym o każdej porze roku Południowym Tyrolu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-12

Podróżuj w 2021 roku dzięki specjalnym taryfom Emirates

Emirates rozpoczynają długo wyczekiwaną globalną wyprzedaż, aby zainspirować i zachęcić podróżnych do kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, a także do odkrywania niezwykłych miejsc na świecie w nadchodzącym roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-24

PODRÓŻOWANIE W 2021 ROKU – CO NAS CZEKA?

Po 2020 wielbiciele podróży są ich spragnieni. Światowy lockdown i przymusowe pozostanie w domach zmęczyło już wszystkich, ucierpiała także, podobnie jak wiele innych, branża turystyczna. Każdy ma nadzieję, że 2021 rok przyniesie więcej normalności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-15

Włoskie tradycje świąteczne. Odkryj bożonarodzeniowe smaki regionu Trentino

Spragnieni odkrywania świata, nawet pozostając w Święta w domu, nadal możemy przeżyć je magicznie, poznając tradycje włoskiego Bożego Narodzenia. Każdy region zachował tam odrębne zwyczaje oraz wyjątkową kuchnię. Wielkie bogactwo smaków odnajdziemy w alpejskim regionie Trentino.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-14

#MOŻNAMOŻNA – PRZYWRÓĆMY NADZIEJĘ MŁODYM LUDZIOM

Nikt się nie spodziewał, że 2020 rok będzie tak wyglądał. Akcja #możnamożna ma pokazać młodym ludziom, że nie należy tracić nadziei, nawet jeśli świat stanął na głowie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-11

Kosztowne gafy turystów wobec dziedzictwa

Zabieranie historycznych przedmiotów, zostawianie śladów – to najpopularniejsze błędy na turystycznych szlakach. – Często są powodowane nieświadomością. Kampania „Zabytki to Twoje dziedzictwo. Nie pozwól niszczyć. Reaguj!" uczula na takie zjawiska – mówi dyrektor NID.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-09

Wyjazd służbowy w czasie pandemii: na co zwracać uwagę, wybierając hotel?

Podróż służbowa wiąże się obecnie ze szczególnym ryzykiem. Dlatego tak ważne jest zachowanie niezbędnych środków ostrożności. W tym kontekście wybór noclegu w bezpiecznym hotelu to sprawa podstawowa. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed dokonaniem rezerwacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-06

Niecodzienny widok na wrocławskim lotnisku

Pasażerów żegnali i witali dziś mikołaje-marszałkowie. Tak Port Lotniczy Wrocław świętuje mikołajki oraz imieniny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-03

Świąteczne opowieści, czyli o tym, że w Chorwacji Mikołaj niejedno ma imię

Wraz z początkiem grudnia w powietrzu można wyczuć magiczną atmosferę Świąt.
czytaj więcej