Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-01-29

Morsowanie na fali. TOP 5 miejsc na zimową kąpiel

Czy wy też już morsowaliście? Lodowate kąpiele stały się jedną z najpopularniejszych form aktywności tej zimy. Dla wszystkich, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z morsowaniem, portal Travelist.pl przygotował zestawienie TOP 5 miejsc w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-29

Program Emirates Skywards zapewnia swoim członkom jeszcze większą elastyczność

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, umożliwia utrzymanie elitarnych poziomów do 2022 r., oferując swoim członkom większe wsparcie, elastyczność i wybór.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-26

Campanile na rynku europejskim. Hotele, które zapisały się w historii marki

Od rodzinnej sieci podmiejskich hoteli-restauracji po globalną markę oferującą zlokalizowane w wielkich metropoliach innowacyjne obiekty – hotele Campanile od ponad 40 lat podążają z duchem czasu. Które obiekty zapisały się w dziejach ekspansji marki na rynku europejskim?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-19

Jednodniowe wędrówki z dziećmi

Nic tak nie pobudza i nie otwiera na świat jak wspólne wycieczki, które integrują i zbliżają członków rodziny do siebie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-18

Zimowe atrakcje południowotyrolskich gospodarstw Roter Hahn

W tym roku nie trzeba rezygnować z zimowego wyjazdu w góry – pomimo pandemii gospodarstwa Roter Hahn zapraszają do bezpiecznego wypoczynku w rodzinnych farmach, położonych w urokliwym o każdej porze roku Południowym Tyrolu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-12

Podróżuj w 2021 roku dzięki specjalnym taryfom Emirates

Emirates rozpoczynają długo wyczekiwaną globalną wyprzedaż, aby zainspirować i zachęcić podróżnych do kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, a także do odkrywania niezwykłych miejsc na świecie w nadchodzącym roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-24

PODRÓŻOWANIE W 2021 ROKU – CO NAS CZEKA?

Po 2020 wielbiciele podróży są ich spragnieni. Światowy lockdown i przymusowe pozostanie w domach zmęczyło już wszystkich, ucierpiała także, podobnie jak wiele innych, branża turystyczna. Każdy ma nadzieję, że 2021 rok przyniesie więcej normalności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-15

Włoskie tradycje świąteczne. Odkryj bożonarodzeniowe smaki regionu Trentino

Spragnieni odkrywania świata, nawet pozostając w Święta w domu, nadal możemy przeżyć je magicznie, poznając tradycje włoskiego Bożego Narodzenia. Każdy region zachował tam odrębne zwyczaje oraz wyjątkową kuchnię. Wielkie bogactwo smaków odnajdziemy w alpejskim regionie Trentino.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-14

#MOŻNAMOŻNA – PRZYWRÓĆMY NADZIEJĘ MŁODYM LUDZIOM

Nikt się nie spodziewał, że 2020 rok będzie tak wyglądał. Akcja #możnamożna ma pokazać młodym ludziom, że nie należy tracić nadziei, nawet jeśli świat stanął na głowie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-11

Kosztowne gafy turystów wobec dziedzictwa

Zabieranie historycznych przedmiotów, zostawianie śladów – to najpopularniejsze błędy na turystycznych szlakach. – Często są powodowane nieświadomością. Kampania „Zabytki to Twoje dziedzictwo. Nie pozwól niszczyć. Reaguj!" uczula na takie zjawiska – mówi dyrektor NID.
czytaj więcej