Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-03-09

Podróże po Europie w czasie pandemii

Są miejsca, do których pojedziemy bez kwarantanny, ale wszędzie warto pamiętać o zachowaniu dystansu, dezynfekcji i noszeniu maski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-19

Tajemnicza moneta z miasta Nina

Nin to niewielka miejscowość z niezwykle bogatą i ciekawą historią. Jaki ma zatem związek największej zdradą w historii ludzkości?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-13

Nowe połączenie lotnicze z Wrocławia do Chorwacji

Nowość w Porcie Lotniczym Wrocław. W letnim rozkładzie znajdzie się Split. Połączenie uruchomi w czerwcu tania linia lotnicza Wizz Air. Można już rezerwować bilety. Są także inne nowości, poza rozkładem lotów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-09

Zaskakująca różnorodność gospodarstw Roter Hahn

Różne style architektoniczne gospodarstw zrzeszonych pod marką Roter Hahn w Południowym Tyrolu mogą mile zaskoczyć odwiedzających ten malowniczy region. Są to zarówno zabytkowe, jak i nowoczesne zabudowy, a także nieoczywiste połączenia współczesnych i tradycyjnych rozwiązań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-08

Odkryj nieznane zakątki Dubaju z liniami Emirates

Dubaj to największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich i coraz popularniejszy kierunek wśród turystów, szczególnie zimą, kiedy szukamy słonecznego miejsca na wypoczynek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-05

Jedno z najbardziej oryginalnych Muzeów w Warszawie wraca z wyjątkową ofertą

Mowa o Muzeum Polskiej Wódki. To miejsce ma w swojej ofercie nie tylko zwiedzanie rozbudowanej ekspozycji, poświęconej historii Polskiej Wódki, która wpisana jest na listę Chronionych Oznaczeń Geograficznych UE. Oferta obejmuje również spotkania w formie warsztatów czy wykładów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-29

Morsowanie na fali. TOP 5 miejsc na zimową kąpiel

Czy wy też już morsowaliście? Lodowate kąpiele stały się jedną z najpopularniejszych form aktywności tej zimy. Dla wszystkich, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z morsowaniem, portal Travelist.pl przygotował zestawienie TOP 5 miejsc w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-29

Program Emirates Skywards zapewnia swoim członkom jeszcze większą elastyczność

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, umożliwia utrzymanie elitarnych poziomów do 2022 r., oferując swoim członkom większe wsparcie, elastyczność i wybór.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-26

Campanile na rynku europejskim. Hotele, które zapisały się w historii marki

Od rodzinnej sieci podmiejskich hoteli-restauracji po globalną markę oferującą zlokalizowane w wielkich metropoliach innowacyjne obiekty – hotele Campanile od ponad 40 lat podążają z duchem czasu. Które obiekty zapisały się w dziejach ekspansji marki na rynku europejskim?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-19

Jednodniowe wędrówki z dziećmi

Nic tak nie pobudza i nie otwiera na świat jak wspólne wycieczki, które integrują i zbliżają członków rodziny do siebie.
czytaj więcej