Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-10-14

Do Warszawy? Tylko samolotem z Wrocławia

PLL LOT przygotował specjalną ofertę dla podróżujących z Wrocławia do stolicy. Z wrocławskiego Portu Lotniczego na Lotnisko Chopina w Warszawie można się dostać w godzinę za niecałe 100 zł. Samoloty latają trzy razy dziennie: rano, wczesnym popołudniem i wieczorem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-08

Zurych wraca do rozkładu lotów z Wrocławia

Linie SWISS wznowią połączenia z Wrocławia do Zurychu od końca października. To świetna wiadomość dla wszystkich pasażerów, zwłaszcza dla osób podróżujących służbowo. Połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-05

Małopolska – jesienią najpiękniejsza

Jesień to magiczny czas w Małopolsce. Jakie miejsca warto odwiedzić w tym regionie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

Szlakiem małopolskich smaków

A może by tak rzucić wszystko i ruszyć w kulinarną podróż po Małopolsce? Na smakowite szlaki Małopolski zapraszają ambasadorowie kampanii Małopolska. Poznajmy się.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

Polskie kierunki enoturystyczne

Coraz więcej Polaków pragnie nie tylko degustować wino w domowym zaciszu, ale również wiedzieć skąd ono pochodzi i jaka jest jego historia, dlatego wraz z odrodzeniem winiarstwa w Polsce coraz popularniejsza staje się również enoturystyka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-24

Nowe trendy wakacyjnych podróży Polaków

Poszukując odpoczynku z dala od tłumów i kurortów, coraz częściej wybieramy urlop pod żaglami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-24

Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach

Jesień to idealny moment na połączenie aktywności pod gołym niebem z kosztowaniem regionalnych dań. We Trentino nie zabraknie okazji do podziwiania gór oraz odkrywania lokalnej kuchni dzięki wydłużonemu funkcjonowaniu schronisk i wyciągów oraz inicjatywie „I Rifugi del Gusto”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-22

Odpoczynek na pustyni… Hotel Al Faya Lodge

Drapacze chmur, futurystyczne centra handlowe i najbardziej luksusowe hotele na świecie to wizytówka Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przepych kontrastuje z surowym pięknem czerwonych piasków pustyni, które można podziwiać z tarasu hotelu Al Faya Lodge u podnóża góry Alvaah.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-21

Odwiedź Dubaj – bezpieczne i tętniące życiem miasto

Jeśli szukasz opcji na bezpieczne i interesujące wakacje, Dubaj wydaje się idealnym rozwiązaniem. Możesz skorzystać z bezpiecznych i wygodnych połączeń lotniczych liniami Emirates z Warszawy do Dubaju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-17

L.U.C. z orkiestrą Rebel Babel Ensemble powraca na amerykańskie sceny

L.U.C. z międzynarodową orkiestrą Rebel Babel Ensemble zagra m.in. wraz z KRS ONE, Rakim, Chuck D i Kurtis Blow dla nowojorskiego Universal Hip Hop Museum i United Nations z okazji Międzynarodowego Dnia Pokoju przypadającego na 21 września.
czytaj więcej