Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-08-13

Wielki powrót KLM. Loty do Amsterdamu już od dziś

Kolejne połączenia systematycznie wzbogacają rozkład Portu Lotniczego Wrocław. Już od dziś pasażerowie mogą latać bezpośrednio do Amsterdamu liniami KLM. To jeden z ponad 50 aktualnie dostępnych kierunków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-13

Latamy z Wrocławia. Top 10 wakacyjnych kierunków

W sierpniu na Sardynię, Majorkę lub Kretę, we wrześniu do Rzymu lub Odessy, albo jesienią na Cypr – oferta tanich linii lotniczych zachęca do spędzenia urlopu za granicą. Ceny zaczynają się od 188 złotych za podróż w dwie strony.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-13

Wielka premiera we Wrocławiu: będą loty na Węgry

Już pod koniec sierpnia Polskie Linie Lotnicze LOT polecą z Wrocławia do Budapesztu. Wrocław doczekał się tym samym bezpośredniego i szybkiego połączenia lotniczego z Węgrami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-12

Dystans społeczny podczas wakacji – w Dolomitach to naturalna sprawa!

Po miesiącach spędzonych w zamknięciu z powodu pandemii, coraz chętniej spędzamy czas na wolnym powietrzu. Miejsca oddalone od aglomeracji miejskich,pozwalają nam znowu cieszyć się naturą. Wiele takich miejsc znajdziemy w Południowych Tyrolu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-10

Emirates uruchamiają portal dla partnerów handlowych w branży turystycznej

Emirates wprowadzają najnowocześniejszą bramkę internetową, aby obsługiwać swoich partnerów handlowych na całym świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-10

Ponad 1500 nowych sposobów na zbieranie mil lotniczych z Emirates Skywards

Emirates Skywards oferuje swoim członkom na całym świecie ponad tysiąc sposobów gromadzenia mil Skywards podczas zakupów online popularnych brytyjskich i amerykańskich marek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-07

7 powodów, dla których warto odwiedzić Małopolskę

Poznaj najciekawsze i najwspanialsze miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć, przyjeżdżając do Małopolski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-04

Click&Boat – postaw na żagle ”Airbnb na wodzie” przejmuje hiszpańskiego gracza

Dzięki Click&Boat - liderowi internetowego czarteru łodzi w Polsce i Europie, który właśnie ogłosił przejęcie największego konkurenta, firmy Nautal, marzenia o wypoczynku na wodzie stają się rzeczywistością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-04

Polacy chętnie płacą Bonem Turystycznym

Pierwsze dni działania Bonu Turystycznego i... Okazuje się że, turyści już aktywnie płacą bonem. W Blue Marine Mielno aż 45 proc. gości przez 2 dni działania programu zapłaciło za nocleg bonem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-03

Pomysły na aktywne wakacje w gospodarstwach Roter Hahn w Południowym Tyrolu

Rodzinny pobyt w gospodarstwach Roter Hahn to niezapomniana przygoda dla całej rodziny i okazja do tego, aby aktywnie spędzić czas w otoczeniu pięknej, górskiej natury.
czytaj więcej