Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-18

Nowe otwarcie w Operze Wrocławskiej

Opera Wrocławska rozpoczyna nowy sezon artystyczny 2020/2021. - Będzie wyjątkowy – zapewnia Halina Ołdakowska, Dyrektor Opery Wrocławskiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-10

Opera Wrocławska wychodzi do publiczności

Zespoły artystyczne działające w Operze Wrocławskiej – chór, balet oraz śpiewacy-soliści, w najbliższy piątek już po raz drugi wyjdą przed gmach opery, by w nietypowy sposób przedstawić sztukę przechodniom oraz zachęcić ich do odwiedzenia teatru w zbliżającym się sezonie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-26

Wielki finał Brave Kids już 29 sierpnia

Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia, odbędzie się tegoroczny, wielki finał Brave Kids w nowej formule. Plenerowe wydarzenia artystyczne, przygotowane przez dzieci i młodzież, zaplanowano aż w 15 miejscach we Wrocławiu. Podpowiadamy, jak najlepiej uczestniczyć w wydarzeniach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-21

Opera Wrocławska otwiera drzwi i zaprasza na wyjątkowy koncert

Po półrocznej przerwie do życia wraca Opera Wrocławska. – Sezon otworzy cykl 5 koncertów galowych, podczas których na scenie zaprezentuje się dziesięcioro śpiewaków, w tym uznane gwiazdy i młodzi utalentowani artyści – mówi Mariusz Kwiecień, dyrektor artystyczny Opery.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-21

Brave Kids finiszują w Starej Kopalni i jadą do Wrocławia

Już za kilka dni w Wałbrzychu zobaczymy niezwykle ciekawe i oryginalne wydarzenie artystyczne – spektakl przygotowany przez Brave Kids. Nie zabraknie osobistych opowieści i ważnych tematów, wyrażonych różnymi środkami scenicznej ekspresji. Przygotowania trwają.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-29

Niezwykły Brave Kids powraca do Przemyśla!

Brave Kids wraca w nowej formule. Tym razem bez gości z zagranicy, lecz wciąż z różnorodnością znaną z poprzednich edycji. Młodzi artyści samodzielnie przygotują spektakl, który najpierw pokażą na zamku, a później zaprezentują na wielkim finale we Wrocławiu. Początek 3 sierpnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-27

Warszawski finał Brave Kids już w tym tygodniu!

Na Bemowie trwają kreatywne warsztaty artystyczne w ramach unikatowego w skali kraju projektu Brave Kids. Mieszkańcy Warszawy mający wielokulturowe pochodzenie przygotowują niecodzienny spektakl, który zaprezentują w najbliższy piątek w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-27

Brave Kids przed kolejnym lokalnym finałem we Wrocławiu

Brave Kids zapraszają w najbliższy piątek na finałową prezentację pracy artystycznej na Przedmieściu Oławskim. Widzowie zobaczą, co dzieci opowiedzą o sobie i poznają ich talent, a przede wszystkim poczują magię spotkania, współpracy i wolności ekspresji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-08

Teatr na leżakach powraca do Galerii Młociny!

9 lipca w Galerii Młociny ponownie rusza autorski cykl spektakli przygotowanych przez Teatr Pijana Sypialnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-24

Teatr Polonia i Och-Teatr zagrają w lato plenerowe spektakle w Koneserze

Centrum kulturalno-rozrywkowe na warszawskiej Pradze zapowiada plenerowe spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru podczas Lata Konesera.
czytaj więcej