Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-08-07

Oklaskiwani w The Globe, teraz wystąpią w Gdańsku

„Pieśni Leara” Teatru Pieśń Kozła właśnie podbiły londyńską scenę The Globe. Ten legendarny już spektakl oraz „Hamlet-komentarz” dwukrotnie zobaczymy w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim pod koniec sierpnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-25

„Teatr na leżakach” znów we Wrocławiu

Plenerowy Teatr Pijana Sypialnia po raz drugi przyjeżdża do Wrocławia z projektem „Teatr na leżakach”, nawiązującym do tradycji przedwojennych teatrów ogródkowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-11

Teatr na Leżakach

Dziś w Galerii Młociny rusza autorski cykl spektakli przygotowany przez Teatr Pijana Sypialnia. Na bielańskich Dechach o godzinie 19:00 zobaczymy przedstawienie zatytułowane „Wodewil Warszawski".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

„Teatr na leżakach” po raz pierwszy we Wrocławiu

Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, krótkich spodenkach i klapkach, a w trakcie oglądania popijać zimne napoje. Wkrótce pod Magnolia Park zobaczymy dwa bezpłatne i energetyczne przedstawienia teatralne pod chmurką.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

Teatr Pieśń Kozła: zobacz dwa spektakle jednego wieczoru

Teatr Pieśń Kozła szykuje się do światowego tournée, a już w czerwcu i lipcu wystąpi we Wrocławiu. Zaprezentuje tu „Pieśni Leara”, legendarny spektakl nagradzany na Fringe Festival i swoje najnowsze dzieło, czyli „Raport Kasandry”. Bilety w sprzedaży.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-17

Sztuka wychodzi na ulicę. Widowiska teatralne w sercu Krakowa

W maju Teatr KTO po raz kolejny przeniesie widzów w świat teatralnych doznań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-07

Miej OKO na swoje pasje – poznaj OKO od środka!

Poznaj OKO, czyli Ośrodek Kultury Ochoty od środka i zobacz czym pasjonują się jego pracownicy!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-25

The show must go on, czyli oświetlenie w teatrze

Zapala się, kiedy mamy wstać do szkoły, a później pracy. Gaśnie, gdy nastaje pora oglądania filmu w sobotni wieczór. Wskazuje drogę, steruje ruchem, pomaga w wielu codziennych sytuacjach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-02

PODRÓŻ DO ŚWIATA AUTYZMU W GALERII KATOWICKIEJ

6 kwietnia, na Scenie w Galerii Katowickiej, po raz pierwszy w galerii handlowej zostanie wystawiony spektakl „Nieodkryty Świat”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-25

„Dziś wieczorem: Lola Blau” - premiera w Teatrze Żydowskim

15 i 16 kwietnia w Teatrze Żydowskim w Warszawie premiera „Dziś wieczorem: Lola Blau” George’a Kreislera, w świetnym tłumaczeniu Karoliny Bikont. Autorem polskich tekstów piosenek jest Andrzej Ozga. Spektakl reżyseruje Lena Szurmiej.
czytaj więcej