Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-06

Stołeczne teatry walczą o przetrwanie

Warszawskie teatry czeka niepewna przyszłość, a wiele z nich zagrożonych jest likwidacją z powodu problemów lokalowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-14

Bajkowe Ferie w Mieście - spektakle w Galerii Katowickiej!

Dla dzieci, które zimowe ferie spędzają w mieście, Galeria Katowicka przygotowała ich teatralną wersję. 18 lutego, na Scenie w Galerii na poziomie+2 odbędą się przedstawienia z udziałem aktorów ze śląskich scen teatralnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-05

Premiera „Halki” w Operze Wrocławskiej w reżyserii Grażyny Szapołowskiej

14 grudnia 2018 roku w Operze Wrocławskiej będzie miała miejsce premiera „Halki” - najbardziej znanej polskiej opery napisanej przez Stanisława Moniuszkę. Spektakl reżyseruje Grażyna Szapołowska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-27

Teatr Pieśń Kozła zabrał publiczność w niezwykłą podróż

Mocne uderzenie na początek, emocje misternie utkane z polifonicznego śpiewu i tańca, plastyczny i zapadający w pamięć finał. Premiera „Anty-Gone TRYPTYK” już za nami. Publiczność nagrodziła twórców spektaklu długą owacją na stojąco.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-09

Teatr Pieśń Kozła pracuje nad nową premierą

Powstaje „Anty-Gone TRYPTYK” w trzech zupełnie różnych odsłonach, połączonych w jedno widowisko. To będzie niezwykła fuzja środków artystycznych: ostre brzmienia metalowe, laboratorium antycznej greckiej rytmiki, dynamiczny współczesny balet,
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-01

12 października rozpocznie się Festiwal KORCZAK!

Już 12 października rozpocznie się XXII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK 2018! W tym roku na Widzów czeka ponad sto wydarzeń teatralnych, najważniejsze i najciekawsze spektakle! Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym, teatralnym święcie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-09-26

Z KORPORACJI NA ESTRADĘ

Pin Up Candy to jedna z najseksowniejszych jurorek nowego hitu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Porzuciła korporacyjne życie by poświęcić się swojej pasji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-30

Teatralnie na Festiwalu Warszawa Singera

Już od 22 sierpnia, jeszcze przed oficjalnym startem Festiwalu Warszawa Singera, rozpocznie się teatralna część tego wyjątkowego wydarzenia kultury żydowskiej w Europie. Teatralna oferta prezentuje się ciekawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-06

Modelowanie ciała last minute

Latem wysokie temperatury oraz wyjazdy do cieplejszych krajów skłaniają nas do noszenia lekkich ubrań i odsłaniania ciała. Niestety, jednocześnie u wielu z nas bardziej dają o sobie znać kompleksy związane z defektami sylwetki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-07-20

Brave Festival jeszcze do niedzieli

Przed nami jeszcze cztery dni z Brave Festival 2018. Do niedzieli we Wrocławiu wystąpią m.in. pieśniarki Meninas de Sinhá z Brazylii, muzyk Menes la Plume z Kongo czy słynna grupa teatralna Mashirika z Rwandy.
czytaj więcej