Biuro prasowe

LIFESTYLE 2024-05-15

WARSZTATY TEATRALNE DLA OSÓB ZE ZBUNTOWANYM CIAŁEM. TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ

To propozycja dla starszych nastolatków i osób dorosłych, które dotąd nie rozwijały swoich teatralnych pasji, myśląc, że przeszkodę stanowi ich niepełnosprawność ruchowa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-15

DRACULA – MUSICAL, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO. PREMIERA W TEATRZE MUZYCZNYM

Widowiskowa scenografia, bogactwo kostiumów, inscenizacyjny rozmach, szerokie orkiestrowe brzmienia i znakomici wykonawcy – wszystko po to, by na nowo opowiedzieć historię o pragnieniu nieśmiertelności i walce dobra ze złem, w której nic nie jest tak oczywiste, jak się wydaje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-08

„Mały Książę” u dziadka na urodzinach. Premiera w Teatrze Pinokio w Łodzi

„Mały Książę” to coś więcej niż obowiązkowa lektura szkolna: to także uniwersalna opowieść o odpowiedzialności za drugiego człowieka, o dorastaniu do miłości i przyjaźni oraz o potrzebie pielęgnowania w sobie dziecięcej wrażliwości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-04-22

SUROWY REALIZM I GŁĘBOKA REFLEKSJA. POEZJA TADEUSZA RÓŻEWICZA

Poeta, dramatopisarz, scenarzysta filmowy, prozaik, satyryk, tłumacz poezji węgierskiej – dzięki swojej wszechstronności Tadeusz Różewicz zyskał miano jednego z najbardziej twórczych kontynuatorów literackiej awangardy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-04-18

Marcin Muszyński odsłania tajemnice Trójkąta Bermudzkiego!

Marcin Muszyński jest jednym z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Tworzy i reżyseruje największe Magic Show.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-04-15

JOANNA SOKOŁOWSKA WYGRYWA VI KPA IM. JONASZA KOFTY. W ŁODZI

Szczerość wykonania i zdolność poruszenia słuchaczy przekonującą interpretacją zdecydowały o zwycięstwie Joanny Sokołowskiej w rozstrzygniętym dziś VI Konkursie Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-04-09

PREMIERA „WSZYSTKO ŹLE! NAJGORSZY NA ŚWIECI

Emocjonalna huśtawka, trądzik, a na domiar złego, pierwsze miłosne rozterki i bunt wobec otaczającego świata – Teatr Pinokio w Łodzi bierze na tapet czas dojrzewania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-04-08

GRONIEC, ŻMIJEWSKI, JANUSZKIEWICZ I INNI. OFF-PÓŁNOCNA JUŻ W TEN WEEKEND

Katarzyna Groniec z utworami z nagrodzonej niedawno Fryderykiem płyty „Konstelacje”, Artur Żmijewski i Ewa Żmijewska w mistrzowskim poemacie jazzowym Kuby Stankiewicza o królowej Bonie, Maciej Pawlak i Karina Komendera w musicalowej podróży za ocean
czytaj więcej
Teatr LIFESTYLE 2024-04-08

Platige Image współtworzy cyber musical

Polskie studio produkcji i postprodukcji, wraz z twórcami z Broadwayu, przygotowuje musical „Pilot i Mały Książę. Historia Antoine’a de Saint-Exupery’ego i Małego Księcia”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-03-20

ANIMALISTYCZNA REWOLUCJA I KOŃ NA OBCASACH, CZYLI FOLWARK ZWIERZĘCY W SOBOTĘ

Wielobarwne maski-plansze i kostiumy, minimalistyczna scenografia ożywiana grą świateł, muzyka nadająca tempo akcji – wszystko po to, by przyciągnąć i utrzymać uwagę nastoletniego widza.
czytaj więcej