Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-09-28

Niedrogi technologiczny prezent na Dzień Chłopaka

30 września świętujemy Dzień Chłopaka. To idealny dzień, by sprawić chłopakom, tym młodszym i starszym, drobny upominek. Podpowiadamy, co panie mogą kupić dla swoich panów lub czym panowie mogą obdarować samych siebie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-28

Manufaktura Nowej Mobilności – zlot samochodów elektrycznych w centrum Łodzi

W tym tygodniu Łódź przywita ekologię na czterech kółkach… to wszystko za sprawą Kongresu Nowej Mobilności. Manufaktura zaprasza na rynek, gdzie odbędzie się największy zlot samochodów elektrycznych w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-27

TCL wprowadza na rynek pierwsze na świecie smartfony z technologią NXTPAPER

TCL jest pionierem w dziedzinie wyświetlaczy, które oferują użytkownikom wiele funkcji. Występują one w smartfonach, tabletach i innych tego rodzaju urządzeniach. Firma wprowadziła na rynek serię smartfonów NXTPAPER – TCL 40 NXTPAPER i TCL 40 NXTPAPER 5G.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-22

Słuchawki mobilne Marshall Motif II A.N.C. to dziki temperament i świetny dźwięk

Marshall to marka, która od ponad 60 lat jest synonimem doskonałego brzmienia i zadziornego, rockowego stylu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-18

TESLA zaprezentowała nowości smart home podczas targów IFA 2023

Targi IFA w Berlin Messe to wydarzenie, podczas którego producenci elektroniki prezentują nowe urządzenia, jak również pomysły, które zostaną zrealizowane w przyszłości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-14

Przydatne akcesoria GSM dla ucznia i studenta

W nowoczesnej wyprawce szkolnej lub dla studenta nie może zabraknąć elektroniki, w tym akcesoriów GSM. Aby takie wyposażenie nie było nudne, warto sięgnąć po coś więcej, niż zwykłe czarne i białe dodatki! Firma eXc przychodzi z propozycją bajecznie kolorowych akcesoriów GSM.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-14

Nowe smartfony Motorola - edge 40 neo, moto g84 5G oraz moto g54 5G

Motorola zaprezentowała model edge 40 neo - solidny smartfon, w którym można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Oferuje on nowoczesne rozwiązania szerokiemu gronu konsumentów i wyróżnia się bardzo korzystną ceną. Razem z najnowszym modelem z rodziny edge,
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-06

Wyjątkowe ceny smartfonów ZTE na powrót do szkoły

Wrzesień to wyjątkowy czas. Mamy za sobą wakacyjne szaleństwa i w wielu rodzinach nie brakuje wydatków – trwa kompletowanie szkolnych wyprawek. Dzisiaj ważną częścią wyposażenia uczniów i studentów jest smartfon i z myślą o nich ZTE wraz z x-kom przygotowało specjalną promocję.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-09-06

Steve Wozniak, legendarny współtwórca potęgi Apple, w Polsce

Już 22 września odbędzie się w Warszawie trzecia edycja międzynarodowej The Three Seas Generation Freedom Future Leaders Conference pod hasłem “Innowacje technologiczne na rzecz wolności jednostki, narodów, społeczeństw”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Steve Wozniak.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-08-30

Technologiczna wyprawka dla ucznia

W ramach państwowego programu „Laptop dla ucznia” do końca września do 4-klasistów ma trafić aż 290 tys. nowych laptopów. Dziś trudno sobie wyobrazić naukę bez komputera i dostępu do Internetu. Na szkolną wyprawkę dla ucznia coraz częściej składają się elektroniczne urządzenia.
czytaj więcej