Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-02-11

Haker próbował zatruć wodę

Nieznany napastnik przeprowadził cyberatak na elektrownię Oldsmar, w niewielkim miasteczku nieopodal Tampy na Florydzie. Jego celem było zatrucie zasobów wodnych za pośrednictwem systemów informatycznych sterujących pracą obiektu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-05

Motorola moto g9 power w konkursie i promocji na walentynki!

Każdy związek ma swoją siłę i warto korzystać z różnych okazji, by ją wzmacniać. Nadszedł na to dobry moment, bo ze względu na zbliżające się walentynki Motorola przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania są smartfony o ogromnej baterii Motorola moto g9 power.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-04

Zrównoważona domowa oaza, czyli standardy “zielonego domu”

Szacuje się, że 90% naszego życia spędzamy w budynkach. Są to obiekty, spośród których większość wyposażona jest w inteligentne rozwiązania. To systemy które nie tylko zwiększają komfort i minimalizują koszty eksploatacyjne, ale także są przyjazne dla środowiska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-02

Nowości 4G LTE od Tenda

Tenda wprowadza na rynek nowe routery obsługujące połączenie w technologii 4G i LTE. To nowoczesne rozwiązania doskonałe dla osób prywatnych i małych przedsiębiorców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-31

Pokaż, jak wyrażasz siebie i wygraj kurtkę z kolekcji Panasonic x Neige!

Panasonic, światowy lider w rozwoju technologii i rozwiązań elektronicznych wspólnie z marką streetwearow'ą Neige zaprojektował limitowaną kolekcję kurtek „Made To Move You”, związaną z hasłem promującym kategorię produktów Audio.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-29

Doradzamy, jaką kamerkę online wybrać

Nauka i praca zdalna oraz spotkania towarzyskie online weszły już do naszej codzienności i zostaną z nami na długo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-21

Wykorzystaj smartfon, by złożyć kreatywne życzenia swoim dziadkom

Zespół Motoroli przychodzi Ci z pomocą w tym zadaniu i podpowiada, co możesz zrobić, korzystając ze swojego smartfonu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-20

E-zdrowie - trendy wirtualnej komunikacji 2020

Choć rok 2020 był pełen wyzwań, to jednocześnie wiele branż popchnął w rozwoju o całe lata, zmuszając je do cyfryzacji. Największą rewolucję niewątpliwie przeszła edukacja, ale również inne sektory musiały diametralnie zmienić swój sposób działania, by dostosować się do sytuacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-19

Jak wycisnąć z baterii smartfonu jak najwięcej? Motorola podpowiada

Specjaliści Motoroli przedstawiają cztery najważniejsze sposoby na znaczne wydłużenie czasu działania baterii w smartfonach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-18

UWAŻAJ – KTOŚ NAGRYWA TWOJE ROZMOWY BIZNESOWE

Od początku pandemii koronawirusa większość firm postanowiła przejść na pracę zdalną. Aby uniknąć zarażenia, wszelkie spotkania zespołowe oraz biznesowe przeniosły się do świata online.
czytaj więcej