Biuro prasowe

Masz smartwatch lub słuchawki Huawei? Łącz je ze smartfonami innych marek

Jeśli używasz smartwatcha lub bezprzewodowych słuchawek Huawei, możesz je z łatwością połączyć ze smartfonem dowolnej marki, niezależnie od tego, czy działa on w oparciu o system Android, czy iOS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-05

Niewyspany i zestresowany? Nowoczesny smartwatch może pomóc v

Obecna sytuacja na świecie mocno wpłynęła na nasze samopoczucie – sprawiła, że stresujemy się bardziej niż przed pandemią, a cierpi na tym nasz sen.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-05

Icy Dock DataCage Basic MB876SK-B - kieszeń do współpracy z dyskiem 3,5"

Icy Dock DataCage Basic MB876SK-B to pojedyncza kieszeń na dysk 3,5" SATA 6 Gb/s do zatoki 5.25". Jest przeznaczona do pracy w domowych i profesjonalnych środowiskach serwerowych, wymagających szybkiej wymiany dysków, bezpieczeństwa i niezawodnego, aktywnego chłodzenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-22

Tenda Nova MW12 - trzypasmowy system WiFi AC2100 z zasięgiem do 500 m²

MW12 jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla średnich i dużych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technologii Tenda Mesh tworzy rozproszoną sieć za pomocą paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-21

Mio MiVue 846 z dwoma trybami parkingowymi i nagrywaniem w 60FPS

Mio, wprowadza nowy model Mio MiVue 846 z pasywnym i aktywnym trybem parkingowym i nagrywaniem w 60FPS. To urządzenie, zostało stworzone dla tych kierowców, którzy szukają dyskretnego wideorejestratora, zapewniającego wysoką jakość nagrań przy szybkiej i dynamicznej jeździe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-19

Najpopularniejsze mity o smart home

Najpopularniejsze mity o smart home
czytaj więcej

TIDAL, OLX, InPost, World of Tanks i AutoMapa w nowej kampanii Huawei AppGallery

TIDAL, OLX, InPost, World of Tanks i AutoMapa w nowej kampanii Huawei AppGallery
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-16

Wirtualne ciężarówki jadą z pomocą dzieciom chorym na raka. Każdy może dołączyć!

Transmisja na żywo na Youtube i największy w Polsce konwój ponad 300 wirtualnych ciężarówek. Społeczność internetowych graczy organizuje wyjątkowe, świąteczne wydarzenie charytatywne na rzecz pacjentów kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei z Wrocławia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-15

Za nami jesień w Klubie Młodego Programisty online

10 tygodni – tyle trwała jesienna edycja zajęć w naszym Klubie Młodego Programisty online. Z edycji na edycję nie zmienia się jedno – zainteresowanie naszymi warsztatami nie maleje. Tym razem wzięło w nich udział kilkadziesiąt tysięcy osób!
czytaj więcej