Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-03-29

Rośnie liczba prób oszustw phishingowych w Polsce. PayPal radzi, jak w 8 prostyc

Pandemia całkowicie zmieniła to, jak korzystamy z przestrzeni cyfrowej. Kolejne lockdowny i obostrzenia związane z zachowaniem dystansu społecznego sprawiły, że staliśmy się zależni od Internetu w sposób, który jeszcze 18 miesięcy temu byłby trudny do wyobrażenia.
czytaj więcej

Czy elektronika może być eko?

•400 milionów – tyle sztuk baterii jest sprzedawanych rocznie w Polsce. 80 proc. z nich to tzw. jednorazówki •1 na 5 baterii jest wyrzucana w niewłaściwym miejscu
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-23

Huawei wchodzi na rynek monitorów z Huawei Display 23.8”

Huawei wchodzi na rynek monitorów w Polsce, wprowadzając do sprzedaży swoje pierwsze urządzenie tego typu – Huawei Display 23.8”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-23

Huawei wprowadza do sprzedaży WiFi Mesh

Huawei WiFi Mesh to nowy system routerów, opracowany z myślą o gospodarstwach domowych, w których do Internetu podłączonych jest wiele urządzeń.
czytaj więcej

Nowe korzyści dla klientów huawei.pl

Wydłużona do trzech lat gwarancja na laptop, jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smartfona w ciągu 3 miesięcy od zakupu i dostawa na następny dzień roboczy przy zakupach opłaconych do południa dnia poprzedniego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-22

Huawei FreeBuds 4i, nowe, bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów

Huawei FreeBuds 4i, najnowsze bezprzewodowe słuchawki w portfolio Huawei, dostępne są od dziś w atrakcyjnej ofercie, która potrwa do 2 kwietnia. Nowe słuchawki będzie można kupić w tym czasie za 249 zł wybierając między dwoma kolorami, białym i czarnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-22

Huawei MateBook D 16, pierwszy laptop marki z 16-calowym ekranem

Huawei MateBook D 16 to najnowszy laptop w portfolio marki z aż 16-calowym ekranem FullView zapewniającym wysokie wrażenia wizualne, ze wsparciem aż dwóch technologii chroniących wzrok użytkownika.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-13

Komunikacja tajna i poufna. Czy w dzisiejszych czasach to możliwe?

Jak rozmawiać i pisać, by nikt nie widział i nie mógł się dowiedzieć? Jak chronić dane przed przeciekiem lub kradzieżą? Jak blokować programy szpiegujące? Te pytania zadaje sobie wiele osób, dla których prywatność jest bezcenna.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-07

Kobiety są mniej czujne w kwestiach bezpieczeństwa internetowego

Polki bardzo chętnie korzystają z technologii. Wyprzedzają mężczyzn w robieniu zakupów online, korzystaniu z bankowości internetowej i social mediów. Słabiej wypadają natomiast w sferze cyberbezpieczeństwa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-28

Trwa plebiscyt Mobility Trends 2020!

Zagłosuj na swoje ulubione mobilne produkty i usługi!
czytaj więcej