Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-06-14

Zmień branżę z Woman Update

Celem kampanii Woman Update jest dodanie kobietom odwagi i pewności siebie do wyjścia poza dotychczasowe ramy, zachęcanie ich do zdobywania kompetencji cyfrowych oraz wejścia do IT - branży, która ma szansę zapewnić im lepszą i stabilniejszą przyszłość zawodową.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-10

„Spersonalizowana” redukcja szumów w słuchawkach Huawei FreeBuds 4

Automatyczne wykrywanie kształtu ucha i dopasowanie konfiguracji redukcji szumów do potrzeb konkretnej osoby – to nowe możliwości słuchawek bezprzewodowych typu open-fit, udostępnione przez Huawei w najnowszym modelu FreeBuds 4.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-10

Smartwatche z serii Huawei Watch 3 – w Polsce już od 17 czerwca

Na huawei.pl ruszyła kampania promująca start sprzedaży smartwatchy Huawei Watch 3 na polskim rynku. Przedsprzedaż ruszy 17 czerwca. W ramach kampanii, w Społeczności Huawei ruszył konkurs, w którym do zdobycia są koszulki z autografem ambasadora marki Roberta Lewandowskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-07

Huawei prezentuje nowe tablety MatePad Pro i MatePad 11 z HarmonyOS

Huawei zaprezentował dwa nowe tablety działające na HarmonyOS: MatePad Pro i MatePad 11. System zapewnia nowe możliwości współpracy ze sparowanymi urządzeniami, np. laptopem. Podczas globalnej premiery pokazano także smartwatche serii Watch 3 i bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 4.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-02

Huawei MateView i MateView GT - monitory premium od Huawei, w tym dla graczy

Huawei zaprezentował dziś dwa nowe modele flagowych monitorów. MateView GT to pierwszy monitor w portfolio marki dedykowany graczom z wbudowanym soundbarem. Z kolei MateView to zaawansowany monitor do pracy z ekranem 4K+ o jakości Ultra HD.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-02

Huawei FreeBuds 4 – słuchawki z Adaptive Ear-Matching Noise Cancellation

Huawei zaprezentował dziś nowe bezprzewodowe, douszne słuchawki TWS - Huawei FreeBuds 4. To pierwsze na rynku słuchawki z technologią Adaptive Ear-Matching (AEM), która automatycznie dopasowuje redukcję szumów do indywidualnych cech użytkownika.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-01

Huawei MateBook D 15 w nowej wersji z procesorem Intel Core i3 10. generacji

Laptop Huawei MateBook D 15 w nowej wersji z procesorem Intel Core i3 10. generacji jest od dzisiaj dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Do 13 czerwca trwa specjalna oferta na urządzenie, które można nabyć w rekomendowanej cenie 2 499 zł.
czytaj więcej

Jak dotrzeć do osób wykluczonych cyfrowo w opiece zdrowotnej?

Jak dotrzeć do osób wykluczonych cyfrowo w opiece zdrowotnej?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-31

Co czwarty Polak boi się ataku cyberprzestępców

Blisko co czwarty Polak boi się, że w czasie pandemii padnie ofiarą hakerów wyłudzający dane osobowe. Równocześnie blisko 60 proc. respondentów nie wie lub nie jest pewna, jakie działania należy podjąć w takim przypadku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-28

6 powodów, dla których warto postawić na profesjonalny translator mowy

Drukowane rozmówki już dawno odeszły do lamusa. Dziś tłumacze elektroniczne i aplikacje na telefon dużo skuteczniej pomagają w komunikacji. Niestety, elektronika elektronice nierówna i lepiej wiedzieć, na co postawić w rozmowach z obcokrajowcami.
czytaj więcej