Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-15

Wielki sukces aukcji charytatywnej z gwiazdami

W sobotę 12 stycznia w Szkole Podstawowej Gaudeamus w Józefosławiu koło Warszawy odbyła się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadziła znana dziennikarka Joanna Racewicz.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-10

Agnieszka Radwańska nową Ambasador Dobrej Woli UNICEF

Dziś do grona Ambasadorów Dobrej Woli UNICEF dołączyła Agnieszka Radwańska, najbardziej utytułowana polska tenisistka. W ramach współpracy z organizacją będzie wykorzystywała swoją rozpoznawalność do niesienia pomocy dzieciom z krajów rozwijających się.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-08

WIELKA AUKCJA CHARYTATYWNA Z GWIAZDAMI

W sobotę 12 stycznia w godz. 14.00-17.00 w szkole podstawowej Gaudeamus w Józefosławiu koło Warszawy odbędzie się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadzi dziennikarka Joanna Racewicz. Przedmioty na licytację przekazały znane i lubiane gwiazdy show biznesu!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-08

PLAY LIVE SHOW – najbardziej charytatywny show w Internecie

PLAY po raz ósmy wspiera wielki finał WOŚP. W tym roku operator przygotował jak zwykle pełną atrakcji strefę PLAY z ogromnym diabelskim młynem przy Pałacu Kultury i Nauki, a w niedzielę pomiędzy 14 a 19 poprowadzi największy charytatywny show w Internecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-19

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznym nastroju!

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła już okres przedświątecznych przygotowań. We wtorek, 18 grudnia br., gwiazda dołączyła do zespołu AVON Studio w Złotych Tarasach, gdzie pomagała pakować gwiazdkowe prezenty oraz podpisywała świąteczne kartki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-12

Jak błyszczą w sieci polskie gwiazdy? Viva! prezentuje „Wykres sławy”

Czyjego nazwiska częściej szukają w sieci Polacy: Anny Lewandowskiej czy Magdy Gessler? Która polska gwiazda od lat najskuteczniej podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą? Sprawdź na wykresie sławy!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-11

Radzimir Dębski - JIMEK - dołączył do sieci Play

JIMEK nawiązuje współpracę z operatorem Play i będzie od teraz firmować swoim nazwiskiem ich najnowszą ofertę – Play NEXT, która oferuje subskrypcyjny model płatności oraz może być obsługiwana przez dedykowaną aplikację.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-10

Niezwykła witryna świąteczna SOS Wiosek Dziecięcych

Natalia Kukulska oraz Anna Dereszowska w świątecznym ambiencie dla SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-21

Omenaa Mensah wspiera walkę ze smogiem

Omenaa Mensah wspólnie z mieszkańcami stolicy sadziła drzewa w ramach akcji społecznej „Sadzenie drzew wspiera walkę ze smogiem”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-09

Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei!

Anna Lewandowska, mistrzyni świata w karate, ceniona trenerka i przedsiębiorczyni, dołączyła do #TeamHuawei, grupy influencerów identyfikujących się z marką i używających na co dzień produktów Huawei
czytaj więcej