Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-19

Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-12

Tego jeszcze nie było! Pojedynek Gortata z Czarkiem Jóźwikiem.

Co ich połączyło? Nietypowy pojedynek na ringu bokserskim! Emocje sięgały zenitu, na szczęście obyło się bez rozlewu krwi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-04

Spotkaj mistrza rzeźbiącego „Grę o tron”!

Rzeczy, które robię w imię miłości… do sztuki - tak słowa Jamiego Lannistera mógłby sparafrazować Salavat Fidai, rosyjski artysta, który wyrzeźbił bohaterów i symbole „Gry o tron” w rysikach ołówków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-28

ROKSANA WĘGIEL& ST.RIGHT z muzyczną kolekcją Earphones by Roxie

Na rynek wchodzi nowa kolekcja artykułów tekstylnych i papierniczych współprojektowana przez Roksanę Węgiel. Earphones by Roxie to zestaw akcesoriów marki ST.RIGHT, której ambasadorką jest młoda gwiazda, pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-20

MISS WORLD i MISS POLONIA razem dla OMENAA FOUNDATION

Wielki Bal Charytatywny "Piękna z przesłaniem"
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-17

Podróż na „Planetę TikTok”

13 października w Warszawie w klubie Level 27 odbył się pierwszy oficjalny event zorganizowany przez TikTok. 100 topowych influencerów aplikacji bawiło się na pierwszym oficjalnym wydarzeniu w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-16

Muniek Staszczyk z nowym albumem w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

15 października gościem warszawskiego Studio U22 był legendarny muzyk autor tekstów i wokalista – Muniek Staszczyk. Podczas spotkana artysta odpowiedział na pytania dziennikarzy oraz zaprezentował swój najnowszy solowy album – „Syn Miasta”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-04

4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 5 października, VIVO! Stalowa Wola będzie świętować swoje 4. urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów szereg interesujących aktywności i wydarzeń m.in.: modowe spotkanie z Maffashion.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-30

DOMINIKA GWIT WRAZ Z MĘŻEM ODWIEDZIŁA RUMFEST WWA

Dominika Gwit wraz z mężem pojawiła się na RUMFEST WWA, niezwykle kolorowym Festiwalu rumu i kultury karaibskiej!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI

Nespresso jest partnerem głównym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W przeddzień zamknięcia festiwalu, przyjaciele marki i wybitni artyści filmowi mieli okazję uczestniczyć w ekskluzywnej kolacji.
czytaj więcej