Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-20

10-letnia Tosia nagrała piosenkę pod okiem Piotra Rubika

Antonina Kraszewska, utalentowana wokalnie 10-latka z Cieszyna, nagrała piosenkę z asystą znanego muzyka i dyrygenta Piotra Rubika. Film ma już ponad 600 tys. wyświetleń na YouTube.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-13

Andrzej Piaseczny korzysta ze słonecznej energii [wideo]

Andrzej Piaseczny, znany polski piosenkarz i artysta, mieszkający w Górach Świętokrzyskich, w filmie przygotowanym przez ekipę Columbus Energy pokazuje swój dom i opowiada o tym, dlaczego zdecydował się na instalację fotowoltaiczną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-09

Stefano Terrazzino wyznaje: KOCHAM POLSKĄ KUCHNIĘ

Stefano Terrazzino zaliczył ostatnio gościnny występ w programie kulinarnym Naturalne Poranki, prowadzonym przez popularnego kucharza – Tomka Jakubiaka. Panowie, przygotowując wspólne śniadanie, postanowili porozmawiać o swoich pasjach i zainteresowaniach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-07

Rusza pierwsza kampania reklamowa ERLI.pl

„Cała przyjemność na naszej stronie” to hasło pierwszej kampanii marketingowej ERLI.pl – nowego marketplace’u na polskim rynku e-handlu. Ambasadorem kampanii został aktor Maciej Stuhr.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Weronika Rosati tworzy swoją markę kosmetyków naturalnych!

Polska aktorka, na co dzień mieszkająca w Los Angeles, współtworzy własną markę z luksusowymi, naturalnymi produktami do pielęgnacji ciała i twarzy pod nazwą Lajuu. Będą wegańskie i nietestowane na zwierzętach, a w sprzedaży pojawią się już w maju br.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-05

Polka, która trafiła do grona największych gwiazd sztuki

Polka, która trafiła do grona największych gwiazd sztuki, jak Damien Hirst czy Jeff Koons.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-29

Suki Waterhouse współpracuje z Waterdrop

Brytyjska aktorka i modelka, Suki Waterhouse, we współpracy z marką Waterdrop stworzyła nową butelkę, która swoim designem nawiązuje do działa francuskiego artysty, Claude’a Moneta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-24

Mistrz branży kosmetycznej i prawdziwy wynalazca kosmetyków

Urodził się w Zduńskiej Woli, a w wieku 14 lat pracował jako pomocnik w drogerii. W Moskwie otworzył swój pierwszy sklep z kosmetykami. Został mistrzem wizażu. Wymyślił podkład w płynie i szminki w sztyfcie. Malował Elizabeth Taylor i Polę Negri.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-18

Bombka od Premiera na licytację

Premier Mateusz Morawiecki pochylił się nad losem chorego dwulatka z Białegostoku i podarował na licytację porcelanową świąteczną bombkę z dedykacją.
czytaj więcej