Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-05-11

Antonina Kraszewska w piosence "Happy" zaaranżowanej przez Piotra Rubika

Kompozytor Piotr Rubik znany jest m.in. z podejmowania licznych inicjatyw na rzecz rozwoju dziecięcych pasji muzycznych. Jednym z jego ostatnich projektów było stworzenie nowej aranżacji piosenki “Happy” Pharrella Williamsa, która została wykonana przez Happy Novakid Kids Choir.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-07

Agnieszka Grzelak rozpoczyna współpracę z agencją WE!RE FANTASY

Jedna z największych w Polsce influencerek o tematyce beauty & travel - Agnieszka Grzelak, nawiązała współpracę z agencją influencerską WE!RE Fantasy. To kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie dołączyła do wrocławskiej firmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-31

Już nie tylko muzyka. Monika Brodka oficjalnie została reżyserką.

Artystyczna działalność Brodki obraca się wokół tak wielu stylów, narzędzi i środków wyrazu, że nie daje się jednoznacznie sklasyfikować. Brodka oficjalnie dołączyła do grona reżyserów i reżyserek reprezentowanych przez Papaya Films.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-16

Natalia Janoszek na banknocie pamiątkowym – rusza akcja „Kobiety na banknoty"

Podczas inauguracji akcji "Kobiety na banknoty" 15 marca zaprezentowano promujący ją międzynarodowy spot z udziałem Natalii Janoszek oraz banknot pamiątkowy z jej wizerunkiem.
czytaj więcej
Gwiazdy LIFESTYLE 2022-03-07

Czy kobieta zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Czy kobieta zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili przeanalizować prawdopodobieństwo tego wydarzenia. Faworytką jest Kamala Harris, która ma 13,33% szans na zwycięstwo w 2024 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-23

Omenaa Mensah w inicjatywie na rzecz równości i tolerancji

Siła tolerancji. Potrzeba akceptacji. Walka z uprzedzeniami, dyskryminacją, stygmatyzacją, ze względu na kolor skóry, na bycie innym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-05

Liderzy przyszłości szykują się do spotkania

1 kwietnia 2022 roku w luksusowych wnętrzach warszawskiego Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw rozpocznie się IV Gala „Liderzy Przyszłości i Firmy Rodzinne”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-01-25

Blowek otwiera sieć wirtualnych restauracji

Karol „Blowek” Gązwa, jeden z największych polskich youtuberów, otwiera sieć własnych wirtualnych restauracji – BlowBurgers. Lokale będą serwować między innymi burgery z autorskimi dodatkami polecanymi przez influencera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-12-29

Kulisy kampanii reklamowej Invest Komfort z Rafałem Królikowskim

Trójmiejski deweloper Invest Komfort w listopadzie br. zaprezentował kampanię reklamową gdańskiej inwestycji Brabank Apartamenty z udziałem aktora Rafała Królikowskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-12-20

UNICEF Polska i Maciej Orłoś w specjalnej akcji na rzecz dzieci w Jemenie

UNICEF Polska i Maciej Orłoś w specjalnej akcji zachęcali do wsparcia najbardziej potrzebujących dzieci w Jemenie. Maciej Orłoś osobiście zadzwonił do części osób, które wysłały sms w odpowiedzi na spot UNICEF Polska emitowany w telewizji.
czytaj więcej