Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-10-12

Modowa marka Mai Bohosiewicz uruchomi kolejny butik stacjonarny

Intensywna końcówka roku zapowiada się w założonej przez aktorkę i influencerkę Maję Bohosiewicz marce modowej Le Collet.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-10

Fashion Week w Paryżu okiem Miss Polski 2023

Zakończony niedawno Paris Fashion Week, czyli najważniejsze święto miłośników mody, przyciągnął zagraniczne i polskie gwiazdy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-09

Afera polskich youtuberów – komentarz adwokata

W ostatnich dniach polski internet żyje aferą "pandora gate". Jedni z największych twórców są oskarżani o seksualne kontakty z małoletnimi fankami. Na pytania związane z odpowiedzialnością karną sprawców odpowiada adwokat Katarzyna Bórawska z kancelarii B-Legal.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-08-25

Praca polskiego bodyguarda - za kulisami bezpieczeństwa i prywatności

Niewidoczni w cieniu reflektorów, ochroniarze gwiazd i polityków wykonują zadania, które wymagają wysokiej wiedzy, doświadczenia i szybkiej reakcji. Niemal codziennie stają w obliczu wyzwań, zarządzają sytuacjami kryzysowymi i dbają o prywatność swoich klientów.
czytaj więcej
Gwiazdy LIFESTYLE 2023-08-24

Zaskakująco i odważnie — Maja Kapłon powraca z nowym utworem Bestia!

Premiera utworu BESTIA autorstwa piosenkarki Mai Kapłon.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-08-07

Burza wokół Janoszek nie cichnie. Ponad 108 tysięcy publikacji w trzy miesiące

Kontrowersje wokół kariery Natalii Janoszek pojawiły się w mediach z końcem maja, za sprawą filmu opublikowanego na Kanale Sportowym. More przygotował analizę medialności tego tematu na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-06-14

Adam Giza i Wiola Giza obchodzą 10 rocznicę ślubu na Sycylii

Adam Giza i Wiola Giza obchodzą 10 rocznicę ślubu na Sycylii
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-06-07

Szef Kuchni Nobu Matsuhisa dzieli się wrażeniami z pierwszej wizyty w Polsce

Nobu Matsuhisa, jeden z założycieli sieci restauracji i hoteli, odwiedził hotel i restaurację Nobu w Warszawie. Podczas jego wizyty zorganizowano wyjątkowe wydarzenia, oferując miłośnikom japońskiej kuchni prawdziwą kulinarną podróż, bogatą w niezapomniane wrażenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-06-01

Premiera Baby Shower na Bemowie

25 maja w Warszawie odbyła się oficjalna, medialna premiera, nowego spektaklu, z gwiazdami, tytuł: „BABY SHOWER”. Wyprodukowany przez Katarzynę Piątosa-Kuśmierczyk- Teatr Kultura. Premierę poprowadziła Agnieszka Kałuża.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-05-26

Aktorka Olga Kalicka nową ambasadorką marki Garett

Olga Kalicka – aktorka młodego pokolenia, znana m.in. z serialu Rodzinka.pl, została nową ambasadorką marki Garett, która jest liderem sprzedaży smartwatchy dziecięcych w Polsce oraz dynamicznie rozwija się w segmencie urządzeń do domowej pielęgnacji całego ciała.
czytaj więcej