Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-12-29

Suki Waterhouse współpracuje z Waterdrop

Brytyjska aktorka i modelka, Suki Waterhouse, we współpracy z marką Waterdrop stworzyła nową butelkę, która swoim designem nawiązuje do działa francuskiego artysty, Claude’a Moneta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-24

Mistrz branży kosmetycznej i prawdziwy wynalazca kosmetyków

Urodził się w Zduńskiej Woli, a w wieku 14 lat pracował jako pomocnik w drogerii. W Moskwie otworzył swój pierwszy sklep z kosmetykami. Został mistrzem wizażu. Wymyślił podkład w płynie i szminki w sztyfcie. Malował Elizabeth Taylor i Polę Negri.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-18

Bombka od Premiera na licytację

Premier Mateusz Morawiecki pochylił się nad losem chorego dwulatka z Białegostoku i podarował na licytację porcelanową świąteczną bombkę z dedykacją.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-16

Tomasz Frankowski zadbał o to, by Europosłowie mieli co czytać wnukom na święta

Popularny „Franek, łowca bramek” - polski piłkarz i polityk, aktualnie poseł do Parlamentu Europejskiego IX zawiózł do Brukseli bajkę dla dzieci. Książka trafiła do skrzynek podawczych wszystkich europosłów,
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-16

Znani twórcy internetowi w nowej kampanii InPost

Firma InPost postawiła dziesięciotysięczny paczkomat, który został ulokowany w stolicy Dolnego Śląska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-27

Magia Świąt Wizarding World

Nadchodzące święta do doskonały czas na uzupełnienie swojej domowej biblioteki o prawdziwe perły wydawnicze. Kolekcja 10 filmów to wyjątkowy pakiet zawierający w jednym wydaniu 8 filmów z serii „Harry Potter” oraz 2 części serii „Fantastyczne zwierzęta”!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-24

Piotr Gąsowski ponownie jako prowadzący kalamburów

Piotr Gąsowski wraca do korzeni i ponownie pełni rolę prowadzącego gry kalambury, ale jak na dzisiejsze czasy przystało – w wersji zaawansowanej technologicznie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-17

Natalia Kukulska, Joanna Kulig i Igor Herbut wspólnie śpiewają dla wcześniaków

Trójka wyjątkowych artystów – Joanna Kulig, Natalia Kukulska oraz Igor Herbut wraz z marką Pampers zapraszają do wspólnego śpiewania wcześniakom, aby wspierać ich spokojny sen i zdrowy rozwój.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-12

Dawid Kwiatkowski w „Między nami, misiami: Film” na Cartoon Network!

Znany artysta młodego pokolenia, który błyskawicznie podbił polską scenę muzyczną, po raz kolejny przystąpił do projektu dubbingowego! Dawid Kwiatkowski użyczył głosu jednej z postaci „Między nami, misiami: Film”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-03

Magdalena Różczka apeluje o pomoc dla organizacji dobroczynnych

Ośrodki preadopcyjne, hospicja, schroniska dla zwierząt i dziesiątki organizacji w całej Polsce nieustannie potrzebują naszego wsparcia – apeluje Magdalena Różczka w spocie kampanii #dobrokontrawirus.
czytaj więcej