Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-01-11

Aleksandra Popławska bohaterką projektu #createthepath

Aleksandra Popławska bohaterką projektu #createthepath
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-16

#VOLTAChallenge -

Tysiące osób w mediach społecznościowych było świadkiem nietypowego pojedynku między Adamem Zdrójkowskim, a Filipem Chajzerem. Wszystko za sprawą #VOLTAChallenge i gry EA SPORTS FIFA 20. Nie obyło się bez emocji i… ciekawych zwrotów akcji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-09

Słynni światowi filmowcy: "Stocznia Gdańska zasługuje na UNESCO"

Twórcy wielkich kinowych hitów, m.in. „Informator”, czy „Pokój Marvina” w wywiadach mówią o wolności, solidarności i przypominają, jak ogromną rolę Stocznia Gdańska odegrała w walce o demokrację.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE –SZACHOWE MISTRZOSTWA GWIAZD!

Dnia 27 listopada 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbyły się Szachowe Mistrzostwa Gwiazd! To pierwsza taka impreza, podczas której osoby znane z polskiego show-biznesu miały okazję zmierzyć się przy szachownicy pod okiem pasjonata szachów, Michała Kanarkiewicza!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

Dominik Rupiński w Empiku Supersam

Dominik Rupiński spotka się z fanami w katowickim Empiku Supersam 7 grudnia o godzinie 15:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-27

Bonda, Gałek i Kuźniar - o zbrodni, walce i nadziei | Warszawa

Już 3 grudnia w warszawskiej Hali Koszyki Katarzyna Bonda spotka się z czytelnikami. Autorce towarzyszyć będzie Unkas Gałek – pierwowzór Kereja – głównego bohatera powieści „Miłość leczy rany”. Rozmowę poprowadzi Jarosław Kuźniar.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-19

Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-12

Tego jeszcze nie było! Pojedynek Gortata z Czarkiem Jóźwikiem.

Co ich połączyło? Nietypowy pojedynek na ringu bokserskim! Emocje sięgały zenitu, na szczęście obyło się bez rozlewu krwi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-04

Spotkaj mistrza rzeźbiącego „Grę o tron”!

Rzeczy, które robię w imię miłości… do sztuki - tak słowa Jamiego Lannistera mógłby sparafrazować Salavat Fidai, rosyjski artysta, który wyrzeźbił bohaterów i symbole „Gry o tron” w rysikach ołówków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-28

ROKSANA WĘGIEL& ST.RIGHT z muzyczną kolekcją Earphones by Roxie

Na rynek wchodzi nowa kolekcja artykułów tekstylnych i papierniczych współprojektowana przez Roksanę Węgiel. Earphones by Roxie to zestaw akcesoriów marki ST.RIGHT, której ambasadorką jest młoda gwiazda, pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior.
czytaj więcej