Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-20

Pierwszy w Polsce tytuł Miss Wiedzy!

Miss Polonia Wiedzy Województwa Dolnośląskiego 2019 - tak będzie brzmiał nowy tytuł, przyznany podczas gali finałowej. Jest to pierwszy tytuł w historii polskich konkursów piękności. To odważny krok w przyszłość, który być może zmieni oblicze polskich konkursów piękności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-13

III edycja Cracow Fashion Square z plejadą gwiazd

Już po raz trzeci odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych modowych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu Polski: Cracow Fashion Square.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-09

Joanna Krupa twarzą nowej marki premium! SCAPPA EYEWEAR

Joanna Krupa współtworzy nową markę okularów premium.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-08

Cracow Fashion Square. Moda w sercu Krakowa

Cracow Fashion Square po raz trzeci połączy znanych polskich projektantów, międzynarodowe marki oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-06

MICHAŁ PIRÓG NA COACHELLA 2019

Za nami Coachella 2019, czyli największe święto muzyki, skupiające tysiące osób z całego świata! W słonecznej Kalifornii, wśród festiwalowiczów, bawili się również nasi rodacy – na czele z popularnym tancerzem Michałem Pirógiem i zwycięzcami konkursu marki Absolut.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-03

REMINGTON NA SPORTOWO

Konferencja marki Remington za nami. Prezentowano nowości produktowe na sezon wiosna-lato 2019, rozwinięcie strategii działań marketingowych oraz globalne partnerstwo z jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Europie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-02

Roksana Węgiel - Ambasadorką marki St.Right

ROKSANA WĘGIEL – pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior została Ambasadorką marki ST.RIGHT, dedykowanej dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-21

Nagrody Bizneswoman Roku 2018 rozdane

Niesamowite kobiety zasługują na szczególne wyróżnienia! W jubileuszowej X edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką Inspiratorką Roku została Katarzyna Nosowska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-19

Play razem z influencerami nagrał klasyczne bajki ze współczesnymi morałami

Operator Play oraz współpracujący z nim najpopularniejsi polscy youtuberzy przygotowali nowoczesne wersje klasycznych bajek, które mają przestrzegać najmłodszych przed zagrożeniami, związanymi z nowymi technologiami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-19

Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów

W Teatrze Capitol 20 lutego odbyła się już dziewiąta edycja Gali Mobility Trends – największego prestiżowego wydarzenia podsumowującego technologiczne nowości z minionego roku.
czytaj więcej