Biuro prasowe

LIFESTYLE 2018-12-10

Niezwykła witryna świąteczna SOS Wiosek Dziecięcych

Natalia Kukulska oraz Anna Dereszowska w świątecznym ambiencie dla SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-21

Omenaa Mensah wspiera walkę ze smogiem

Omenaa Mensah wspólnie z mieszkańcami stolicy sadziła drzewa w ramach akcji społecznej „Sadzenie drzew wspiera walkę ze smogiem”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-09

Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei!

Anna Lewandowska, mistrzyni świata w karate, ceniona trenerka i przedsiębiorczyni, dołączyła do #TeamHuawei, grupy influencerów identyfikujących się z marką i używających na co dzień produktów Huawei
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-09

Ponad 60% Polek swój sukces postrzega jako pracę dającą satysfakcję

#SukcesWMojejNaturze takie hasło przyświecało Ogólnopolskiemu Dniu Sukcesu. Z tej okazji w warszawskiej siedzibie Polskiej Rady Biznesu zaprezentowano wyniki badań DNA Sukcesu Polek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-24

NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE HOTELE 2018 W POLSCE WYBRANE!

20 października już po raz drugi nagrodzono najbardziej romantyczne hotele w Polsce. Statuetka Romance TV Award powędrowała w tym roku do pięciu wyjątkowych hoteli.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-23

Natalia Szroeder skacze charytatywnie na Instagramie

Natalia Szroeder opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym razem z Adamem Fidusiewiczem przybrali dość osobliwą pozycję.
czytaj więcej
Gwiazdy LIFESTYLE 2018-10-22

Muzyka, taniec i rum czyli impreza w rytmie Casa Bacardi!

Wśród gości na imprezach Casa Bacardi spotkać można ludzi, którzy tak jak marka Bacardi kochają muzykę! Są to między innymi: Łozo, Tycjana z kobiecego kolektywu DJ’skiego Princess Rap, Dj Neen Nah, Lady Nina z MTV czy Czarek z Abstrachuje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-15

Znamy nazwiska kolejnych uczestników projektu "Wyobraź Sobie"

Projekt „Wyobraź Sobie” zwraca uwagę na ogromną rolę wyobraźni i kreatywnego myślenia. Do współpracy zaproszeni zostali artyści oraz twórcy YouTube. Osoby, które pokazują, że swoją pomysłowością potrafią przełamywać stereotypy i nie boją się realizować swoich marzeń.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-15

Cały rok z Dawidem Kwiatkowskim!

Już jest – w Empik.com ukazał się właśnie kalendarz Dawida Kwiatkowskiego na 2019 rok! To pierwsza książkowa publikacja piosenkarza.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-09

Projekt Scrabble „Wyobraź Sobie” – daj się ponieść wyobraźni z artystami oraz yo

Projekt „Wyobraź Sobie” zwraca uwagę na ogromną rolę wyobraźni i kreatywnego myślenia w codziennym życiu. Do współpracy zaproszeni zostali znani artyści – osoby, które swoją pomysłowością potrafią przełamywać stereotypy i nie boją się realizować swoich marzeń.
czytaj więcej