Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-12

Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprosza na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Wielki, charytatywny Koncert Nadziei. Dla pacjentów kliniki Przylądek Nadziei wystąpi Anita Lipnicka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

„Dobry start” nowy program Beaty Sadowskiej od 7 marca w Onecie

„Dobry start” otwiera wiosenną ramówkę Onetu i jest pierwszym programem Beaty Sadowskiej po jej powrocie do mediów. Prowadząca w nowym programie podzieli się wskazówkami na temat zdrowego trybu życia, dobrej kondycji oraz tzw. slow life.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-06

W Manufakturze w Łodzi, w ramach Meet My Make Up, biją Rekord Polski

To już kolejna edycja Targów Urody “Meet My Make Up”, które ponownie odbędą się w Manufakturze w Łodzi. Tym razem wydarzenie zaplanowano na piątek i sobotę 8-9 marca 2019 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, również tym razem będzie rekordowo!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Wręczono nagrody w jubileuszowej X edycji konkursu Bizneswoman Roku

Uroczystą Galę uświetniły znane i popularne kobiety sukcesu, w tym m.in. Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Maria Sadowska i Omena Mensah.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-01

Filip Chajzer - 200 metrów, na białym koniu, tyłem? Żaden problem!

28 lutego, w stadninie konnej w podwarszawskim Władysławowie doszło do jednego z najbardziej nietypowych challenge’ów w historii polskiego jeździectwa. Ekstremalne wyzwanie rzucone Filipowi Chajzerowi przez markę Old Spice – doszło do skutku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-28

Akcja #pokaPITa. Anita Sokołowska namawia internautów do pomagania

Czy wiecie, że tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% swojego podatku na pomoc potrzebującym? Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i wymyśliła viralową akcję, która uświadamia Polakom, jak ważne jest przekazanie 1% na cel charytatywny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-19

Tomasz Karolak - ambasadorem akcji, w której toczy się gra o życie

„Życie to scena na której każdy z nas może zostać bohaterem. Stań się jednym z nich” – tak brzmią słowa wypowiadane przez znanego aktora, Tomasza Karolaka
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-13

Gala Bestsellerów Empiku już dziś w TVN!

Gala ogłoszenia laureatów Bestsellerów Empiku 2018 już dziś o 20:15 w TVN! Wystąpią m.in. legendarny Slash z Mylesem Kennedym & The Conspirators, Dawid Podsiadło, Brodka, Paweł Domagała.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-25

Dr Irena Eris i Katarzyna Pawlikowska podczas ogłoszenia finalistek X edycji BWR

Kobiety chcą robić karierę i nie boją się awansu - wynika z najnowszego raportu przeprowadzonego przez Fundację Sukces Pisany Szminką „Szanse i bariery dla Polek w biznesie i na rynku pracy”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Wielki sukces aukcji charytatywnej z gwiazdami

W sobotę 12 stycznia w Szkole Podstawowej Gaudeamus w Józefosławiu koło Warszawy odbyła się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadziła znana dziennikarka Joanna Racewicz.
czytaj więcej