Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-09

Marcin Muszyński laureatem statuetki „Najbardziej Wpływowa Osobowość Roku 2022”

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2022” jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce. Jednym z laureatów gali został Marcin Muszyński, słynny iluzjonista, który otrzymał statuetkę w kategorii „Najbardziej Wpływowa Osobowość Roku 2022”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-09

Gwiazdy znanych programów kulinarnych w Płońsku

Diamant zaprasza na DNI POLA 2022 podczas których pojawią się takie twarze jak Jakub Steuermark, Dariusz Kuźniak czy Charles Daigneault.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-31

Popularni Twórcy pomagają #StanąćNaNogi OnkoMamom. Kampania "Mama Ma Siłę" na In

Instagramowi Twórcy solidaryzują się z mamami, które każdego dnia opiekują się chorymi dziećmi w szpitalach onkologicznych. Na swoich profilach publikują zdjęcia obrócone do góry nogami - na znak wsparcia dla OnkoMam.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-11

Antonina Kraszewska w piosence "Happy" zaaranżowanej przez Piotra Rubika

Kompozytor Piotr Rubik znany jest m.in. z podejmowania licznych inicjatyw na rzecz rozwoju dziecięcych pasji muzycznych. Jednym z jego ostatnich projektów było stworzenie nowej aranżacji piosenki “Happy” Pharrella Williamsa, która została wykonana przez Happy Novakid Kids Choir.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-07

Agnieszka Grzelak rozpoczyna współpracę z agencją WE!RE FANTASY

Jedna z największych w Polsce influencerek o tematyce beauty & travel - Agnieszka Grzelak, nawiązała współpracę z agencją influencerską WE!RE Fantasy. To kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie dołączyła do wrocławskiej firmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-31

Już nie tylko muzyka. Monika Brodka oficjalnie została reżyserką.

Artystyczna działalność Brodki obraca się wokół tak wielu stylów, narzędzi i środków wyrazu, że nie daje się jednoznacznie sklasyfikować. Brodka oficjalnie dołączyła do grona reżyserów i reżyserek reprezentowanych przez Papaya Films.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-16

Natalia Janoszek na banknocie pamiątkowym – rusza akcja „Kobiety na banknoty"

Podczas inauguracji akcji "Kobiety na banknoty" 15 marca zaprezentowano promujący ją międzynarodowy spot z udziałem Natalii Janoszek oraz banknot pamiątkowy z jej wizerunkiem.
czytaj więcej
Gwiazdy LIFESTYLE 2022-03-07

Czy kobieta zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Czy kobieta zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych? Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili przeanalizować prawdopodobieństwo tego wydarzenia. Faworytką jest Kamala Harris, która ma 13,33% szans na zwycięstwo w 2024 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-23

Omenaa Mensah w inicjatywie na rzecz równości i tolerancji

Siła tolerancji. Potrzeba akceptacji. Walka z uprzedzeniami, dyskryminacją, stygmatyzacją, ze względu na kolor skóry, na bycie innym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-05

Liderzy przyszłości szykują się do spotkania

1 kwietnia 2022 roku w luksusowych wnętrzach warszawskiego Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw rozpocznie się IV Gala „Liderzy Przyszłości i Firmy Rodzinne”.
czytaj więcej