Biuro prasowe

LIFESTYLE 2018-06-18

White can wait – spotkanie w Sthetic Klinika dr Jagielskiej

W Sthetic Klinika dr Jagielskiej odbyło się spotkanie prasowe „White can wait”, podczas którego zaprezentowana została pierwsza kuracja przeciw siwym włosom, przywracająca kolor od cebulki, dodająca siły i sprężystości, PHYTO RE 30.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-24

Ewa Błaszczyk Osobą Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018

Fundacja na rzecz reputacji marki „Premium Brand” ogłosiła wyniki 13. edycji badania reputacji osób, marek i firm. Decyzją respondentów, tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2018 otrzymała Ewa Błaszczyk.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-22

Andrzej Piaseczny wybrał nowego Lexusa LS 500

W garażu Andrzeja Piasecznego stanął nowy Lexus LS 500 z silnikiem V6 o mocy 417 KM. Piosenkarz wybrał najnowszą limuzynę marki ze względu na przyjemność z jazdy i komfort podróży.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-22

Polski magik Y zaszokował Alvaro Solera

Alvaro Soler niedawno odwiedził Polskę w związku z promocją swojego nowego hitu „La Cintura”. Podczas wizyty muzyk spotkał się z Y – youtuberem i polskim magikiem gwiazd, który dzięki swoim magicznym umiejętnościom poznał i ujawnił jego sekret. Jaki? Jak zareagował na to Soler?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-17

Magdalena Różczka i Endo zapraszają na Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinotece

24 maja o godzinie 19:30 zapraszamy wszystkie Panie na Kobiecy Wieczór Filmowy w warszawskiej Kinotece. Będzie to wyjątkowe wiosenne spotkanie z przedpremierowym pokazem poruszającego filmu „Ella i John”. Kobiecy Wieczór Filmowy to popularny cykl wydarzeń dla pań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-17

Meghan Markle i książę Harry na kartach Top Trumps

Brytyjczycy oszaleli na punkcie Royal Wedding, w którym w „rolach głównych” wystąpią już niebawem Meghan Markle i Prince Harry. Specjalnie z tej okazji powstała limitowana edycja kart Top Trumps, wydana przez Winning Moves.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-15

Baron i Tomson z Afromental w Porcie Łódź! Casting do „The Voice Kids”

Port Łódź zaprasza dzieci i młodzież do udziału w castingu do popularnego talent show „The Voice Kids”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-10

Master Chef i najpiękniejsi Ziemi Łódzkiej

W najbliższą sobotę, 12 maja, w Porcie Łódź pojawią się niezwykli goście. Będą to finalistki i finaliści tegorocznej edycji Miss i Mister Ziemi Łódzkiej oraz finalista trzeciej edycji popularnego programu kulinarnego Master Chef – Mariusz Szwed.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-08

Red Lipstick Monster i Maja Sablewska w Silesia City Center

Red Lipstick Monster i Maja Sablewska w Silesia City Center
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-08

Edyta Górniak twarzą kampanii „My Life, My Choice, My ChiodoPRO”

Edyta Górniak, jedna z najbardziej cenionych artystek na polskiej scenie muzycznej po raz drugi została twarzą marki ChiodoPRO.
czytaj więcej