Biuro prasowe

LIFESTYLE 2018-10-15

Znamy nazwiska kolejnych uczestników projektu "Wyobraź Sobie"

Projekt „Wyobraź Sobie” zwraca uwagę na ogromną rolę wyobraźni i kreatywnego myślenia. Do współpracy zaproszeni zostali artyści oraz twórcy YouTube. Osoby, które pokazują, że swoją pomysłowością potrafią przełamywać stereotypy i nie boją się realizować swoich marzeń.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-15

Cały rok z Dawidem Kwiatkowskim!

Już jest – w Empik.com ukazał się właśnie kalendarz Dawida Kwiatkowskiego na 2019 rok! To pierwsza książkowa publikacja piosenkarza.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-09

Projekt Scrabble „Wyobraź Sobie” – daj się ponieść wyobraźni z artystami oraz yo

Projekt „Wyobraź Sobie” zwraca uwagę na ogromną rolę wyobraźni i kreatywnego myślenia w codziennym życiu. Do współpracy zaproszeni zostali znani artyści – osoby, które swoją pomysłowością potrafią przełamywać stereotypy i nie boją się realizować swoich marzeń.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-09-20

The Voice of Poland 9: Moc wrażeń na Śląsku i Opolszczyźnie

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” są już na półmetku. W tym tygodniu o miejsce w programie powalczą wokaliści ze Śląska i Opolszczyzny. Będziemy świadkami wielkich powrotów na scenę, ogromnych wzruszeń i błyskotliwego humoru.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-09-14

PIN UP CANDY, JURORKA „ALL TOGETHER NOW. ŚPIEWAJMY RAZEM” ZATAŃCZY W KIELISZKU!

Pin Up Candy zobaczyć będzie można już 22 września w warszawskiej restauracji Steak House Evil.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-28

Nadmorskie spotkania z rodzinami Gwiazd lato 2018

Jesteście ciekawi jak najpopularniejsze i najbardziej lubiane polskie Gwiazdy kina sportu i rozrywki spędziły tegoroczne wakacje? Przekonać się o tym mogli turyści 7 najpopularniejszych nadmorskich kurortów, do których zawitało Tchibo wraz ze swoją strefą rodzinnych atrakcji
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-27

Jackie Chan w nowej roli na kanale National Geographic

Gwiazdor kina akcji Jackie Chan łączy siły z inżynierem i wynalazcą Arthurem Huangiem. Wspólnie zaprojektowali pierwszą w pełni mobilną maszynę do recyklingu plastiku. „Jackie Chan ratuje planetę” w sobotę 1 września o godz. 19:00 na kanale National Geographic
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-27

Kampania MAKE FILMS NOT WAR - polscy filmowcy przeciwko wojnie

Ruszyła kampania MAKE FILMS NOT WAR - filmowcy przeciw wojnie, zainicjowana przez dom produkcyjny Timecode Film Production. Celem projektu jest wsparcie działań UNICEF w Syrii oraz zwrócenie uwagi na konieczność zajmowania aktywnych postaw obywatelskich.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-24

Wielkie gwiazdy na plaży w Łebie!

12 sierpnia, na zaproszenie marki Tchibo Family do Łeby przybyło jedno z najpopularniejszych gwiazdorskich małżeństw- Cezary i Edyta Pazurów, aby spotkać się z fanami!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-24

Olga Borys i Wojciech Majchrzak poprowadzili nietypowe warsztaty teatralne!

W 5 sierpnia, na zaproszenie marki Tchibo Family, do Dziwnowa przybyło popularne małżeństwo aktorów - Olga Borys, Wojciech Majchrzak oraz ich dwunastoletnia córka Mira, aby przeprowadzić na plaży nietypowe warsztaty teatralne.
czytaj więcej