Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-08

Cracow Fashion Square. Moda w sercu Krakowa

Cracow Fashion Square po raz trzeci połączy znanych polskich projektantów, międzynarodowe marki oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-06

MICHAŁ PIRÓG NA COACHELLA 2019

Za nami Coachella 2019, czyli największe święto muzyki, skupiające tysiące osób z całego świata! W słonecznej Kalifornii, wśród festiwalowiczów, bawili się również nasi rodacy – na czele z popularnym tancerzem Michałem Pirógiem i zwycięzcami konkursu marki Absolut.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-03

REMINGTON NA SPORTOWO

Konferencja marki Remington za nami. Prezentowano nowości produktowe na sezon wiosna-lato 2019, rozwinięcie strategii działań marketingowych oraz globalne partnerstwo z jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Europie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-02

Roksana Węgiel - Ambasadorką marki St.Right

ROKSANA WĘGIEL – pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior została Ambasadorką marki ST.RIGHT, dedykowanej dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-21

Nagrody Bizneswoman Roku 2018 rozdane

Niesamowite kobiety zasługują na szczególne wyróżnienia! W jubileuszowej X edycji konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką Inspiratorką Roku została Katarzyna Nosowska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-19

Play razem z influencerami nagrał klasyczne bajki ze współczesnymi morałami

Operator Play oraz współpracujący z nim najpopularniejsi polscy youtuberzy przygotowali nowoczesne wersje klasycznych bajek, które mają przestrzegać najmłodszych przed zagrożeniami, związanymi z nowymi technologiami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-19

Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów

W Teatrze Capitol 20 lutego odbyła się już dziewiąta edycja Gali Mobility Trends – największego prestiżowego wydarzenia podsumowującego technologiczne nowości z minionego roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-12

Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprosza na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Wielki, charytatywny Koncert Nadziei. Dla pacjentów kliniki Przylądek Nadziei wystąpi Anita Lipnicka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

„Dobry start” nowy program Beaty Sadowskiej od 7 marca w Onecie

„Dobry start” otwiera wiosenną ramówkę Onetu i jest pierwszym programem Beaty Sadowskiej po jej powrocie do mediów. Prowadząca w nowym programie podzieli się wskazówkami na temat zdrowego trybu życia, dobrej kondycji oraz tzw. slow life.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-06

W Manufakturze w Łodzi, w ramach Meet My Make Up, biją Rekord Polski

To już kolejna edycja Targów Urody “Meet My Make Up”, które ponownie odbędą się w Manufakturze w Łodzi. Tym razem wydarzenie zaplanowano na piątek i sobotę 8-9 marca 2019 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, również tym razem będzie rekordowo!
czytaj więcej