Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-20

MeetUp®, czyli święto twórców internetowych oraz ich fanów

Najpopularniejsze gwiazdy internetu i tysiące fanów. Spotkania ze sławnymi influencerami cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży na całym świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-17

Najnowsza rola Aleksandry Popławskiej. Aktorka Partnerką marki CUPRA

Aktorka i reżyserka została Partnerką marki CUPRA. Dołącza w ten sposób do Roberta Karasia, światowego rekordzisty w potrójnym Ironmanie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-11

Wakacje influencerów: ile kosztuje urlop w ulubionych miejscach polskich blogeró

Eksperci KAYAK.pl sprawdzili, ile „przeciętny Kowalski” zapłaci za urlop w miejscach najchętniej wybieranych przez najbardziej wpływowych polskich blogerów.
czytaj więcej
Gwiazdy LIFESTYLE 2019-05-29

Karol Strasburger opowiedział o wyzwaniach związanych z byciem opiekunem

W ostatnim odcinku nowego cyklu Bohaterowie codzienności, który zwraca uwagę na potrzeby opiekunów osób chorych, swoim doświadczeniem w opiece nad swoimi bliskimi podzielił się aktor Karol Strasburger.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-27

Joanna Krupa promienieje w ciąży w stylowym outficie i okularach

W Dniu Matki Joanna Krupa pojawiła się pod studiem Dzień Dobry TVN, w którym poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Gwiazda na wizji opowiedziała o tym, jak się dowiedziała o ciąży i o tym, że serduszko maleństwa bije poprawnie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-20

Pierwszy w Polsce tytuł Miss Wiedzy!

Miss Polonia Wiedzy Województwa Dolnośląskiego 2019 - tak będzie brzmiał nowy tytuł, przyznany podczas gali finałowej. Jest to pierwszy tytuł w historii polskich konkursów piękności. To odważny krok w przyszłość, który być może zmieni oblicze polskich konkursów piękności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-13

III edycja Cracow Fashion Square z plejadą gwiazd

Już po raz trzeci odbyło się jedno z najbardziej oczekiwanych modowych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu Polski: Cracow Fashion Square.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-09

Joanna Krupa twarzą nowej marki premium! SCAPPA EYEWEAR

Joanna Krupa współtworzy nową markę okularów premium.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-08

Cracow Fashion Square. Moda w sercu Krakowa

Cracow Fashion Square po raz trzeci połączy znanych polskich projektantów, międzynarodowe marki oraz gwiazdy z pierwszych stron gazet.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-06

MICHAŁ PIRÓG NA COACHELLA 2019

Za nami Coachella 2019, czyli największe święto muzyki, skupiające tysiące osób z całego świata! W słonecznej Kalifornii, wśród festiwalowiczów, bawili się również nasi rodacy – na czele z popularnym tancerzem Michałem Pirógiem i zwycięzcami konkursu marki Absolut.
czytaj więcej