Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-14

Bąbelki na ochłodę, czyli wina musujące idealne na upały

Długo kazało na siebie czekać, ale w końcu nadeszło - utęsknione lato! Wkroczyło z przytupem i już od progu zaskoczyło nas niebotycznie wysokimi temperaturami. Ochłodę podczas upałów możemy odnaleźć np. w winach musujących.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-08

VIVO! Piła rozdaje ekogadżety

Ekologiczne śniadaniówki, butelki filtrujące wodę brita lub unikatowe torby z materiałów pochodzących z recyklingu? W dniach 9-10 lipca klienci VIVO! Piła będą mogli je otrzymać przy okazji codziennych zakupów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-01

TK Maxx i Olka Osadzińska łączą siły, aby wesprzeć Akademię Przyszłości!

TK Maxx po raz kolejny wspiera Akademię Przyszłości, która pomaga dzieciom w lokalnych społecznościach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-01

Niezwykłe kadry Jakubowskiej w gdańskim centrum ¬– wystawa fotografii

Fotografia przyrodnicza z roku na rok cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem – przykładem jest najnowsza wystawa prezentowana w przestrzeni Centrum Handlowego Osowa, którą można oglądać do 31 lipca br.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-01

Powitajmy pierwsze dni lata na Jarmarku Żuławskie Smaki

Żuławskie Smaki to wydarzenie, które odbywa się cyklicznie i za każdym razem daje możliwość wypróbowania nowych produktów prosto od najlepszych dostawców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-24

Zaszczep się przy okazji zakupów

Planujesz zakupy na piątek lub sobotę? A może wypad do kina? W Magnolia Park możesz przy okazji zaszczepić się przeciw koronawirusowi. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść do punktu szczepień przed centrum handlowym. Akcja jest bezpłatna.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-23

Centrum Korona rozdaje audiobooki

W najbliższy weekend Centrum Korona zaplanowało dla swoich klientów wyjątkową promocję. Osoby, które zrobią w tych dniach zakupy w sklepach centrum, będą miały szansę zdobyć audiobook dla dzieci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-23

Lato pełne okazji w ETC Swarzędz

Wakacje tuż, tuż. To niemal ostatni dzwonek, by zakupić wszystkie niezbędne rzeczy na planowane, wakacyjne podróże. Teraz dostępne w jeszcze niższej cenie, ponieważ rozpoczęły się sezonowe wyprzedaże.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-22

Butik optyczny Fielmann w nowej lokalizacji w Szczecinie już otwarty!

Już od 17 czerwca mieszkańcy Szczecina mogą odwiedzać butik optyczny marki Fielmann w nowej odsłonie. Niemiecki lider rynku optycznego otworzył swój salon w nowej lokalizacji – przy alei Wojska Polskiego 21.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-18

Rozkręć się na wakacje z Atrium Kasztanowa!

Rozkręć się na wakacje z Atrium Kasztanowa!
czytaj więcej