Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-11-24

Wyprzedaże nie pozbawiają nas rozsądku. Zaplanowane zakupy w Black Week

Wbrew obiegowym opiniom Polacy rozsądnie korzystają z promocji oferowanych w ramach Black Week – pokazuje najnowsze badanie przeprowadzone na zlecenie VeloBank.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-24

Black Friday, Cyber Monday: jak wykorzystać e-commerce'owy boom?

Właśnie rozpoczął się najgorętszy okres w branży e-commerce obejmujący m.in. Black Friday, Cyber Monday i Święta Bożego Narodzenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-23

L.O.L. Surprise! x Crayola w 2024 roku szturmem wkroczą na sklepowe półki!

Prawdziwa gratka dla wielbicieli lalek L.O.L. Surprise!. Z początkiem 2024 roku, MGA Entertainment wypuści do sprzedaży kolorową serię wyjątkowych zabawek L.O.L Surprise! TM Loves Crayola TM
czytaj więcej
Zakupy LIFESTYLE 2023-11-23

Ulubione święta hackerów? Black Friday i Cyber Monday!

Prawie 80% Polaków i Polek planuje zakupy w nadchodzące Black Friday i Cyber Monday . Niestety brutalna prawda jest taka, że wiele osób wyda znacznie więcej, niż się spodziewa, a ich pieniądze trafią prosto do kieszeni cyberprzestępców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-22

ETC Swarzędz zaprasza na „andrzejki”

Z okazji zbliżających się „andrzejek” swarzędzkie centrum handlowe zaprasza na dzień pełen księżycowych przepowiedni. Wróżąca ściana, przepowiednie z kart czy księżycowe warsztaty to nie wszystkie atrakcje, które tego dnia czekać będą na odwiedzających ETC.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-20

Jarmark Rękodzieła w Atrium Kasztanowa

Jarmark Rękodzieła w Atrium Kasztanowa
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-20

Drugi sklep HARIBO w Polsce otworzył się w Magnolia Park

Kultowa marka HARIBO będąca światowym liderem żelek owocowych i wyrobów z lukrecji otworzyła swój drugi sklep w Polsce. Na jego lokalizację wybrała centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-17

Otwarcie sklepu HARIBO w Magnolia Park we Wrocławiu

Dnia 15 listopada br. we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park otwarty został firmowy sklep marki HARIBO. Dodatkowo, 18 listopada na wielbicieli kultowych żelek czekać będą wyjątkowe atrakcje związane z otwarciem sklepu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-17

Fanex i Yamasa - Smak japońskiej tradycji, teraz łatwo dostępny także w Polsce

Fanex nawiązał ekscytująca współpracę z legendarnym japońskim producentem sosów sojowych - Yamasa. Fanex rozpoczął już produkcję wyrobów Yamasa w Radonicach oraz będzie zajmował się ich dystrybucją na polskim i europejskim rynku HoReCa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-14

Nowy smak Microdrinków Cola od Waterdrop

Waterdrop postanowił sprawdzić: ile wody piją Polacy. Z przeprowadzonej ankiety wynika, że większość z nas nie przyjmuje jej zalecanej dawki do spożycia na dobę, wynoszącej około 2-2,5 litrów. Marka wprowadza limitowaną edycję Microdrinków Cola.
czytaj więcej