Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-06-11

W Galerii Dominikańskiej #maszokazje na zniżkę każdego dnia!

W Galerii Dominikańskiej #maszokazje na zniżkę każdego dnia!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-09

Shell dodaje energii klientom w ramach nowej promocji

Od czerwca klienci odwiedzający stacje Shell mają okazje kupić napój energetyczny Rockstar z 50% rabatem na drugi produkt. Cały czas, w każdy wtorek i czwartek klienci Shell mogą tankować paliwo premium w cenie paliwa podstawowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-09

CH Rondo zaprasza na letnie zakupy

Letnie torby i sukienki, odzież plażową, eko-kosmetyki, boho biżuterię oraz wiele innych wakacyjnych akcesoriów będzie można znaleźć już w najbliższy weekend na targach rękodzieła w Centrum Handlowym Rondo. Nie zabraknie też ręcznie robionych dekoracji i ozdób do domu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-08

Smakowita promocja w Centrum Korona

W Centrum Korona rusza pyszna promocja! Wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy w dniach 9-12 czerwca będą mogli odebrać voucher do restauracji znajdujących się na terenie galerii o wartości nawet 20 zł
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-08

Smaki lata w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza na czerwcową edycję Jarmarku Produktów Regionalnych. Stoiska ze zdrowymi przysmakami będzie można odwiedzać od środy - 9 czerwca do soboty - 12 czerwca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-08

Turniej „Trafiony, zakupiony” – zgłoszenia jeszcze do końca tygodnia

Wielkimi krokami zbliża się w Porcie Łódź wielka bitwa morska na statki. Turniej „Trafiony, zakupiony”, w którym w rolę okrętów wcielą się meble IKEA, odbędzie się w dniach 17 – 19 czerwca. Na uczestników zabawy czekają gwarantowane upominki, a zgłoszenia potrwają do 13 czerwca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-04

Czysty skład i krótka etykieta – tym kieruj się przy wyborze nabiału

Coraz bardziej doceniane są znane, lokalne marki i artykuły, wytworzone w procesie zrównoważonego rozwoju. Ich zaletą jest także posiadanie czystego składu i krótkiej etykiety. Warto zwracać uwagę na to, co umieszczamy w swoim koszyku podczas zakupów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-01

Karmelki z Wawelu - krucha słodkość

Wyjątkowe, pyszne, ręcznie robione Karmelki nadziewane z Wawelu - Kukułka, Raczki, Fistaszkowe i Miętowe - znów łączą pokolenia! Kruche cukierki są idealnym towarzyszem podczas przerwy w realizacji swoich hobby i pasji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-31

„Twój wymarzony Dzień Dziecka” w Coccodrillo

Dziecięca marka modowa Coccodrillo organizuje z okazji Dnia Dziecka specjalną akcję zakupową pod hasłem „Twój Wymarzony Dzień Dziecka”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-31

Z pupilem do Galerii Młociny? Czemu nie!

Galeria Młociny ma świetną wiadomość dla wszystkich właścicieli czworonogów. Psy, koty, a także inne zwierzęta domowe są mile widziane w bielańskim centrum handlowym, a tym samym mogą odwiedzać części wspólne, strefy restauracyjne oraz wybrane sklepy i salony.
czytaj więcej