Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-27

Królewskie Mleczko Malinowe - czyli bujanie w malinowych obłokach

Królewskie Mleczko z Wawelu poleca się na lato - i nie tylko! Puszyste okrągłe pianki, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel teraz dostępne są w limitowanej edycji o smaku malinowym!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-26

Świadome i przemyślane zakupy spożywcze

Według Food Report 2021 „Eating in 2030” oraz „2021 Trends Report”, ograniczenie marnowania żywności jest jednym z ważniejszych trendów żywnościowych 2021 roku. Rocznie w Polsce marnowanych jest 5 mln ton żywności, z czego za aż 3 mln ton odpowiadają gospodarstwa domowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-26

ToTuart zadebiutował na warszawskich Bielanach!

Galeria Młociny, czyli najnowocześniejszy obiekt handlowy w Warszawie znany z licznych, nieszablonowych inicjatyw przygotowanych z myślą o odwiedzających ponownie urozmaica bogatą już ofertę zakupową.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-26

Nowy salon optyczny w Magnolia Park

Bardzo duży wybór oprawek i soczewek, cenione światowe marki, nowości i atrakcyjne ceny. W Magnolia Park już działa nowy salon optyczny KODANO Optyk, należący do marek grupy Szkla.com.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-23

Dlaczego warto wybierać żywność certyfikowaną?

Żywność naturalna, bio, ekologiczna, bez antybiotyków, bez GMO – dziś jesteśmy zasypani tego typu hasłami. Stając przed półką sklepową, sięgamy po produkty, które w naszej opinii są zdrowe i najbardziej wartościowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-22

Do Portu Łódź z psiakiem na zakupy i na plac zabaw

Podczas zbliżających się upalnych dni, Port Łódź przypomina Klientom o możliwości zabrania swoich pupili ze sobą na zakupy. Pamiętając jednak o tym, że najlepsza dla psów jest aktywność na świeżym powietrzu, zaprasza także do strefy treningowej za budynkiem centrum.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Naturalnie – dla Ciebie i Twojej rodziny!

Dbasz na co dzień, by dieta twoja i twojej rodziny była wartościowa? Poszukujesz produktów, które w łatwy i wygodny sposób wzbogacą Twój jadłospis? Starasz się, by warzywa i owoce stanowiły jak największą część w codziennym menu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-20

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź

Jarmark w Porcie Łódź to smaczna i zdrowa tradycja. O naturalne i pyszne produkty, swoją spiżarnię będzie można uzupełnić jeszcze w te wakacje. Najbliższa ku temu okazja będzie w środę 11 sierpnia, kiedy w centrum pojawią się regionalni producenci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-19

DESEO stawia na łódzką Fuzję

Cukiernia DESEO Patisserie & Chocolaterie wybrała Fuzję na pierwszą lokalizację swojego konceptu poza granicami Warszawy. Marka zajmie powierzchnię 75 mkw. na parterze historycznego budynku tuż obok zabytkowej elektrowni Karola Scheiblera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-15

W Super-Pharm taniej z kodem od PAYBACK

W trwającej do 15 sierpnia akcji promocyjnej uczestnicy Programu mogą otrzymać 10% rabatu na zakupy za min. 50 zł w drogeriach Super-Pharm; a dodatkowo otrzymać +100 punktów PAYBACK.
czytaj więcej