Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-05-31

Statki w Łodzi – mega zabawa dla całej rodziny

Jeszcze przez ponad tydzień – do 9 czerwca – będzie można zgłoszać swoją załogę do udziału w zabawie „Trafiony, zakupiony”. Gra z wykorzystaniem mebli IKEA to nie tylko fantastyczna zabawa, ale również inicjatywa charytatywna, która wspomoże łódzki Dom Samotnej Matki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-26

Galeria Zaspa ze specjalną promocją na Dzień Dziecka

Galeria Zaspa z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowała dla najmłodszych prezenty. Już w najbliższą sobotę każdy, kto odwiedzi pasaż handlowy będzie miał szansę odebrać wspaniałe upominki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-25

Badanie AdColony i Mobiem: Dzień Mamy 2021 – zakupowe preferencje Polaków

Dzień Matki w większości krajów na świecie wypada w drugą niedzielę maja, ale w Polsce obchodzimy go 26 dnia tego miesiąca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-24

Jak Polacy przygotowują się do Dnia Mamy?

Początek wiosny to czas, w którym rozpoczynamy poszukiwania prezentów na Dzień Mamy. Według Polaków, upominki, które sprawią mamom największą radość to niedrogie prezenty wykonane odręcznie: słodkości, albumy i kartki z życzeniami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-20

Galeria Młociny obchodzi drugie urodziny!

Galeria Młociny, czyli najnowocześniejsze centrum handlowe w stolicy, obchodzi swoje drugie urodziny i zaprasza do wspólnego świętowania, które potrwa aż dwa tygodnie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-20

Ponadczasowy, pożyteczny i uniwersalny…poznaj hit z listy prezentów komunijnych!

Maj to dla wielu rodzin czas Komunii Świętych. Bez wątpienia jest to wydarzenie, które wzbudza wiele emocji. Rodzice pragną, aby tego dnia ich dziecko czuło się niezwykle wyjątkowo oraz, aby ta data pozostała w ich pamięci na długo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-19

Ruszyły ogródki letnie. Dwa nowe są w Magnolia Park

Absolutna nowość w Magnolia Park. Już działają dwa letnie ogródki, w których można zjeść posiłki z kilkunastu restauracji i kawiarni działających w centrum.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-19

Nowość – aksamitny deser z maślanką od Mlekpolu

Zaskakujące zestawienia smakowe maślanki z kokosem i czekoladą lub tartą cytrynową czy muffinką jagodową już tej wiosny pojawią się na sklepowych półkach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-18

„Trafiony, zakupiony” – gramy dla Domu Samotnej Matki!

Niezwykła instalacja w centrum miasta, meble w niecodziennej roli, dwie popularne influencerki oraz turniej statków XXL, jakiego jeszcze nie było! Port Łódź wystartował właśnie z najnowszą akcją „Trafiony, zakupiony”, w której gramy i pomagamy jednocześnie.
czytaj więcej