Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-11-13

Galardia na Black Week rozdaje karty podarunkowe

Od 20 do 25 listopada w CH Galardia odbędzie się akcja Wir okazji na Black Week. Robiąc w tych dniach zakupy w centrum można będzie otrzymać od galerii prezent, w postaci karty podarunkowej o wartości 30 zł, idealnej do wykorzystania w przedświątecznym czasie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-13

ALFA Centrum Gdańsk - Galeria Alternatywna funduje klientom wycieczkę na

W przedświątecznym czasie ALFA Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna ogłosiła konkurs, w którym można zdobyć wyjątkową nagrodę. Klienci oraz uczestnicy programu lojalnościowego galerii mają szansę wygrać wycieczkę na Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-13

CentrumRowerowe.pl świętuje Black Friday!

Niemal 2 tysiące produktów w cenach niższych o nawet 71% sprawia, że Black Friday w CentrumRowerowe.pl jest prawdziwym świętem dla miłośników dwóch kółek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-09

W Atrium Plejada nastroimy Cię na jesień

W Atrium Plejada nastroimy Cię na jesień
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-08

Polska premiera nowej na europejskim rynku marki wearable – Kieslect

Na polski rynek wchodzi nowa marka urządzeń wearable – Kieslect. Polska jest pierwszym rynkiem europejskim, na którym dostępne są smartwatche tej firmy, a jej wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest 4cv Mobile.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-08

Gemini Bielsko-Biała otworzyło pierwszy sklep charytatywny

Gemini Park Bielsko-Biała otworzyło sklep charytatywny „ŚWIETLIKOWO – TO I OWO”. Dzięki współpracy galerii z Fundacją Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” używane rzeczy zyskają nowych właścicieli, a zyski zostaną przekazane na rzecz podopiecznych fundacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-07

W Galerii nad Jeziorem na Black Friday można wygrać podróż marzeń

Galeria nad Jeziorem ufunduje swoim klientom voucher na wycieczkę, do zrealizowania w biurze podróży TUI, a także karty podarunkowe na zakupy w centrum. To wszystko w ramach akcji specjalnej z okazji Black Friday, która startuje już 1 listopada.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-06

Jesień w Westfield Mokotów pełna piękna i nowości

Choć aura za oknem rozpieszcza nas coraz rzadziej, pierwsze tygodnie jesieni w Westfield Mokotów są wyjątkowo gorące. Na klientów czekają nowe marki, jak np. Fluff, Candy Pop czy Just in Case, a także odmienione salony cenionych brandów – Estée Lauder, Elementy czy Mo61.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-03

Najlepiej spożyć przed czy należy spożyć do? Raport stanu wiedzy Polaków

Chociaż większość z nas, bo 58 proc., za każdym razem lub zazwyczaj przed zakupem produktu sprawdza datę przydatności, to w dalszym ciągu mamy problem ze sposobem jej zapisu i tym, co się za nim kryje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-30

Odkryj Włochy na nowo: e-commerce i jego fenomenalny wzrost

Włochy oferują teraz niepowtarzalną szansę na ekspansję, a dynamika ich rynku czyni to przedsięwzięcie jeszcze bardziej kuszącym. To czas, aby odkryć włoski e-commerce na nowo i podbić serca tutejszych konsumentów.
czytaj więcej