Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-04-12

By ubranka były bezpieczne – na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów?

W kwiatki, w samochodziki, w kropki, w paski, różowe, niebieskie, białe, długie, krótkie, body, śpioszki… – można tak wyliczać jeszcze bardzo długo. Mowa oczywiście o ubrankach dla maluchów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-10

Znany budowniczy przyjeżdża do Wrocławia

W Magnolia Park wkrótce rozpocznie się przygoda Boba Budowniczego i jego dzielnych przyjaciół. To doskonała okazja do majsterkowania, zabawy i pamiątkowych zdjęć z Bobem. Wydarzenie dla rodzin z dziećmi już 13 kwietnia. Wstęp wolny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-10

Słynny strażak odwiedzi Gliwice. Zabawa, atrakcje i lekcje dla najmłodszych

Tor przeszkód do pokonania mini wozem strażackim, strefa plastyczna czy nauka zasad bezpieczeństwa dla najmłodszych. To wszystko już 13 i 14 kwietnia w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach, które odwiedzi… Strażak Sam – bohater słynnej bajki dla najmłodszych!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-10

Darmowe warsztaty wielkanocne w Hulakula już w ten weekend!

Już w ten weekend (13-14 kwietnia br.) w Hulakula, czyli w jednym z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie, odbędą się darmowe warsztaty z okazji Wielkanocy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-10

Cukry naturalne i dodane w diecie najmłodszych

Wszystko, co musisz o nich wiedzieć
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-09

Francuska Wiosna w białostockiej szkole

Stroje w kolorach flagi francuskiej, konkursy, prezentacje i francuska kuchnia – uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 włączyli się w obchody Wiosny Francuskiej w Białymstoku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-08

Półkolonie na czas strajku nauczycieli w centrum rozrywki Hulakula

Od dzisiaj, tj. 8 kwietnia aż do piątku, największe centrum rozrywki w Warszawie Hulakula zapewni dzieciom w wieku 6-12 lat opiekę wykwalifikowanych animatorów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-08

Eko pielęgnacja maluszka od pierwszych dni życia

Niemowlę wymaga wyjątkowo troskliwej pielęgnacji już od pierwszych chwil narodzin, dlatego do codziennego mycia, nawilżania i ochrony delikatnej dziecięcej skóry warto stosować niezwykle łagodne, przebadane dermatologicznie kosmetyki ONLYBIO o najprostszym, naturalnym składzie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-08

Wielkanocna Kraina, czyli świąteczne atrakcje w Zielonych Arkadach

Gra w krokieta, królicze kręgle i świąteczne wypieki – to tylko część zabaw, które w dniach 12-20 kwietnia będą czekać na najmłodszych w Zielonych Arkadach.
czytaj więcej