Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-28

Wakacyjny niezbędnik podróży z dzieckiem

Wakacyjne miesiące to idealny czas na podróże z dzieckiem i odkrywanie z nim zarówno bliskiej okolicy, jak i wielkiego świata. Zanim jednak wyruszymy na długo wyczekiwany urlop, trzeba spakować torbę malucha. Co powinno się w niej znaleźć?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

„Dzień Dobry, Wakacje!”, czyli inauguracja sezonu w Silesia Summer Park

Startuje letnia strefa rozrywki Silesia Summer Park, która potrwa aż do 1 września.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

Wakacje czas zacząć! Lato na wrotkach w Porcie Łódź!

W tegoroczne wakacje Port Łódź zaprasza na nową odsłonę swojego letniego hitu – bezpłatnej wrotkarni zlokalizowanej w najbardziej urokliwym miejscu Centrum – na Patio.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-25

Czego dzieci uczą się od ulubionych postaci?

Dzieciństwo to czas największej wrażliwości. Trzeba pamiętać o tym, żeby bohaterowie, na których wzorować się będą nasze dzieci, byli wartościowi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-25

Potrzeby żywieniowe rocznego dziecka – czy umiesz na nie odpowiadać?

Poznaj wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak zadbać o wielkie potrzeby małego dziecka i jak komponować jego codzienny jadłospis, by wspierać harmonijny rozwój młodego organizmu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-25

Sprawdzone sposoby na wprowadzanie nowych produktów do diety niejadka

Choć poznawanie nowych smaków dla większości niemowląt to ciekawa przygoda, niektóre z nich odmawiają kosztowania nieznanych dotąd produktów.
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2019-06-24

5 PRZYKAZAŃ DLA RODZICÓW SPĘDZAJĄCYCH LATO NAD WODĄ

Co roku w mediach pojawiają się zasady zachowania podczas wypoczynku nad wodą. I wydawać by się mogło, że nasze społeczeństwo jest już na ten temat wyedukowane. Jak pokazują statystyki, nie do końca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-23

Pielęgnacja skóry dziecka podczas lata

Skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa, dlatego musi być właściwie pielęgnowana przez cały rok. Szczególną uwagę trzeba poświęcić jej latem, kiedy słońce, wysokie temperatury i suche powietrze mogą powodować podrażnienia, odparzenia i inne nieprzyjemne dla malucha konsekwencje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-21

Jak mądrze wybierać słodkości dla dzieci?

Każdy rodzic pragnie dla swojego maluszka wszystkiego co najlepsze. A dzieci bardzo lubią słodycze. Jakie wybierać, gdy dziecko cierpi na nietolerancje?
czytaj więcej
Dziecko LIFESTYLE 2019-06-19

MediaMarkt po raz kolejny nagradza uczniów

5 zł za każdą ocenę bardzo dobrą i 6 zł za każdą szóstkę – tyle rabatu udzieli MediaMarkt osobom, które podczas zakupów pokażą świadectwo.
czytaj więcej