Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-08-12

Odkryj labirynt kobiecości i celebruj wyjątkowe momenty z przyjaciółkami

Odkryj labirynt kobiecości i celebruj wyjątkowe momenty z przyjaciółkami – zdobądź Labyrinth Magic BOX od Vinex Slaviantsi Poland
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-12

Magia ziół, czyli kawałek świata na talerzu - w podróż zabiera Appetita

Świat jest pełen wyśmienitych smaków i różnorodnych aromatów. Każdy rejon ma swoją własną, niepowtarzalną kuchnię, wykształconą w oparciu o lokalne plony.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-10

Rekord Polski na najwięcej rzepaku zasianego w 12 godzin

Nadszedł już czas na kolejny rekord rolniczy! W tym roku IGP Polska wraz z Agro-Land Mzuri postanowiła ustanowić Rekord Polski na największy areał rzepaku ozimego zasianego w ciągu 12 godzin.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-10

Arbuz – wielka bomba witaminowa!

Uzupełni płyny lepiej niż… woda, jego smak zachwyca, a zawarte w nim witaminy i minerały „zasilą” cały organizm. Mało kto wie, że sok z arbuza możesz wycisnąć razem ze skórką, która także jest dla nas źródłem korzystnych składników odżywczych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-09

DAMASCENA – wyjątkowe wino z Doliny Róż

DAMASCENA – wyjątkowe wino z Doliny Róż
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-06

Śniadanie, które przeniesie Cię na egzotyczną wyspę

Wakacje wciąż trwają. Jako kierunek podróży niektórzy stawiają na wakacje za granicą, wybierając np. egzotyczną wyspę, by poczuć klimat prawdziwych tropików. Okazuje się, że możesz stworzyć sobie namiastkę takiej atmosfery we własnym domu. Jak?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-06

Sprawdzone sposoby na upały

Gdy z nieba leje się żar, termometry wskazują wysokie słupki temperatury, jeszcze chętniej szukamy patentów na zapewnienie sobie lepszego komfortu i schłodzenie. O czym należy pamiętać w tej sytuacji i jak dać sobie nieco wytchnienia? Sprawdź!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-06

Dieta na lato – różnorodna jak pogoda

Dieta na lato – różnorodna jak pogoda Tego lata pogoda lubi nas zaskakiwać. Fale upałów utrzymują się długo, a wskaźniki na termometrach biją kolejne rekordy. W taką pogodę szukamy lekkich dań i przekąsek, które jednocześnie dostarczą nam odpowiednich składników odżywczych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-06

Metalowy kubełek od KFC gadżetem must have wakacji

Czy metalowy kubełek może stać się najbardziej pożądanym gadżetem tych wakacji? Jeśli jego twórcą jest KFC Polska to zdecydowanie tak! Z pozoru zwyczajny, ale dla fanów chrupiącego kurczaka Metalowy „Kubełek za Pół” to nie lada gratka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-06

McDonalds z dostawą do biura i domu w Przemyślu – wszystko dzięki Glovo!

Mieszkańcy Przemyśla mogą korzystać już z dostaw zakupów czy ulubionych dań z restauracji z dostawą wprost pod drzwi domu. Umożliwia to aplikacja Glovo. Zamówienia w McDonald’s ze specjalnym kodem dostępne już dzisiaj!
czytaj więcej