Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-30

Błyskawiczny sernik z truskawkami na lato

Co zatem począć mają wszyscy entuzjaści ciast, kiedy za oknem temperatury przekraczają 30 stopni celsjusza? Bez obaw, mamy dla Was propozycję sernika na zimno.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-30

Rabarbar, bób, maliny – z warzywniaka Lokalnego Rolnika

Wreszcie w naszych kuchniach robi się kolorowo, aromatycznie i naprawdę smacznie. A to wszystko za sprawą sezonowych plonów z ogródków i sadów. LokalnyRolnik.pl zaprasza do swojego warzywniaka, dzieląc się inspiracjami kulinarnymi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-29

Tarczyński rozbudowuje bestsellerową linię kabanosów Exclusive

Do oferty właśnie dołączyła nowa propozycja – kabanosy o smaku chilli & ser. To jednak niejedyne nowości od popularnego producenta przekąsek białkowych. Wśród unikatowych produktów z linii Exclusive Paluszki konsumenci znajdą teraz dwa nowe warianty – chilli oraz indyk.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Poznaj 3 najważniejsze fakty dotyczące żywienia rocznego dziecka!

Poznaj 3 najważniejsze fakty dotyczące żywienia rocznego dziecka!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Sezon grillowy w pełni. Zaskocz swoich gości nowymi smakami!

Lato, ogród, wakacje i… grill! Chyba niemal każdy z nas uwielbia ten sposób spędzania czasu. Grillowe klasyki, takie jak kiełbaski czy kaszanka, są nam dobrze znane, ale repertuar dań do przygotowania na ruszcie jest znacznie szerszy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

7 azjatyckich przysmaków, w których z pewnością znajdziesz chilli

Dla wielu mistrzów kuchni azjatyckiej jest to jeden z podstawowych składników, któremu dodatkowo przypisuje się szereg właściwości leczniczych, a nawet odchudzających.Mowa o czerwonej, ostrej papryczce chilli, której święto obchodzimy w niedzielę, 3 lipca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Oto najlepszy sernik we Wrocławiu - wrocławska edycja konkursu “Ale sernik!” roz

27 czerwca w Studiu Kulinarnym w Galerii Wnętrz Domar odbył się finał wrocławskiej edycji konkursu „Ale sernik!”, który zorganizowany został w ramach programu „Ja Cię SERniczę!” sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Co jedzą na śniadanie zawodnicy najlepszej futbolowej drużyny w Polsce – Panther

Tym razem wspólne gotowanie z Adrianą Marczewską – w ramach trasy Naturalne Poranki Blisko Natury – odbyło się na Stadionie Olimpijskim w stolicy Dolnego Śląska. To miejsce, w którym trenują i rozgrywają mecze w ramach European League of Football (ELF) zawodnicy Panthers Wrocław.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-28

Wakacje w rytmie „Shake” KFC

Hitem tegorocznego lata niezaprzeczalnie będzie shake. Wielbiciele tego napoju znajdą go w KFC w najpyszniejszych wariacjach smakowych sezonu w ofercie KFC Deluxe Shakes, a fani letnich bitów na pewno zachwycą się najnowszą piosenką „Shake” w wykonaniu Julii Żugaj.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-27

Mariusz Budrowski o witarianizmie, jedzeniu instynktownym i zdrowiu.

W ostatnich latach zrobiło się bardzo głośno o różnego rodzaju dietach, których zadaniem jest pasować np. do naszych pierwotnych uwarunkowań, zapotrzebowania makro i mikroelementów.
czytaj więcej