Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-08-30

#SoDobryDzień tylko z HELIO Natura!

Nie masz pomysłu na śniadanie? Znudziły Ci się kanapki? Sprawdź nasze propozycje śniadań i zacznij #SoDobryDzieńzHELIO! Zastrzyk #so pozytywnej, #so naturalnej energii gwarantowany!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-27

Pomysłowe przekąski na jeden kęs

Rowerowa wycieczka za miasto, a może piknik na trawie lub na plaży? Lato zachęca do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Najlepiej w dobrym towarzystwie – z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi. Warto mieć wtedy także coś do przegryzienia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-27

Lody czekoladowe? Jedz je na zdrowie!

Lody czekoladowe to przysmak, któremu trudno się oprzeć. Deser posiada też wiele właściwości zdrowotnych. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące! Przekonaj się, co takiego kryją w sobie lody czekoladowe, dlaczego warto je jeść oraz po czym poznać te dobrej jakości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-27

Masło i mleko – tajemnicze składniki?

Jaki jest sekret rozpływających się w ustach ciast i deserów? Kluczowe są składniki. Wybitne w smaku wypieki bazują na dobrej jakości jajach, maśle, mleku czy serze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-26

Plono-branie w Katowickiej - degustacje, ekosaszetki oraz nasiona łąk kwietnych

W Miejskiej Farmie w Katowickiej ostatni weekend wakacji upłynie pod znakiem… żniw. Oficjalnym zwieńczeniem działalności zielonej przestrzeni w niedzielę, 29 sierpnia, będzie Plono-branie. W ramach wydarzenia rozdawane będą warzywa i zioła oraz nasiona łąk kwietnych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-24

Daj się zaskoczyć fuzji doskonałości! Suszone pomidory w paskach w oleju z zioła

Daj się zaskoczyć fuzji doskonałości! Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami ze słonecznikiem OLE!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-20

Doskonałość domowych dań z Mąką Krupczatką z Młyna Jaczkowice

Włoski makaron, idealnie kruche ciasto, a może tradycyjne pierogi? Na cokolwiek będziemy mieli ochotę - każde z tych dań możemy z powodzeniem przygotować samemu w domu. Jak to zrobić? Sekretnym składnikiem jest… Mąka Krupczatka z Młyna Jaczkowice!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-19

Twaróg nie tylko do kanapek – sprawdź w jakich daniach najlepiej się sprawdzi

Twaróg doskonale sprawdzi się zarówno w odsłonie słodkiej, jak i wytrawnej. Daje to pole do popisu nawet osobom, którą swoją przygodę z gotowaniem dopiero zaczynają.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-18

Zdrowe śniadanie Polaków: wyniki badania opinii

Jakie jest idealne śniadanie według Polaków? Smaczne – deklaruje 51% respondentów. Zwracamy uwagę także na łatwość i szybkość przygotowania oraz by zawierało porcję warzyw lub owoców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-18

Dania Dalekiego Wschodu podbijają Polskę. W czym tkwi ich sekret?

Wraz z rosnącym trendem i upodobaniami Polaków zaczęło powstawać coraz więcej renomowanych restauracji, które w swoich lokalach serwują dania kuchni tajskiej, wietnamskiej lub japońskiej na najwyższym poziomie. A ich fanów przybywa.
czytaj więcej