Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-02-18

Mio wspiera strażaków OSP

Rusza 2 edycja akcji wspierającej strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej organizowanej przez markę Mio. W ramach akcji co miesiąc jedna jednostka otrzyma wideorejestator Mio MiVue C512
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-17

Lexus UX - 5 rzeczy, które wyróżniają go na rynku

Model UX jest dostępny w ofercie Lexusa dopiero od trzech lat, a już stał się jednym z najważniejszych aut japońskiej marki na europejskim rynku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-16

30-letnia historia Lexusa

Zaczęło się od pozornie szalonego wyzwania. Efekt jego realizacji przerósł najśmielsze oczekiwania. Znana z produkowania niezawodnych samochodów japońska Toyota postawiła sobie za cel wejście do ekstraklasy luksusowych limuzyn.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-12

Lata 2021 i 2022 będą należały do Lexusa? Japońska marka szykuje istotne nowości

Lexus otwiera nowy rozdział w swojej historii. Japońska marka coraz intensywniej inwestuje w auta elektryczne, przygotowuje nowy napęd AWD i szykuje istotne zmiany w wyglądzie swoich samochodów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-08

Toyota Land Cruiser – wyprawowy kamper, którym zwiedzisz Afrykę

Wielu z nas marzy o tym, by zwiedzić Afrykę lub objechać cały świat wzdłuż i wszerz. Jeżeli zastanawiasz się, jaki środek transportu najlepiej sprawdzi się w takiej podróży, to idealną propozycją jest wyprawowy kamper zbudowany na bazie Toyoty Land Cruiser serii 70.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-05

Lexus szykuje sportową ofensywę? Trzy modele jeszcze w tym roku?

Wygląda na to, że oferta Lexusa niedługo powiększy się o trzy ekstremalne auta, w tym dwie zupełne nowości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-05

Styropian w konstrukcjach drogowych

Większość z nas wie, że styropian jest bardzo dobrym materiałem izolacyjnym, wykorzystywanym przede wszystkim do ocieplenia domów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-04

Brytyjczycy przygotowali specjalnego Lexusa RC F

Lexus RC F to model sam w sobie wyjątkowy. W salonach niewielu marek znajdziemy dziś sportowe coupé z napędem na tył i potężnym, wolnossącym silnikiem V8.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-04

Niezniszczalny pickup na służbie. Toyota Hilux z zabudową dla straży pożarnej

Auta służb ratunkowych muszą być gotowe do akcji w każdej chwili. Nie mogą zawieść w momencie próby, a ich eksploatacja powinna być długa i bezproblemowa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-02

Toyota najczęściej wyszukiwaną marką na świecie w 2020 roku

Google nie tylko ułatwia wyszukiwanie informacji w internecie, ale także analizowanie trendów w zainteresowaniach ludzi na całym świecie.
czytaj więcej