Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-02

Blisko 120 aut na otwarcie sezonu WSMP

Inauguracja sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski zapowiada się ekscytująco. Gosia Rdest, Robert Lukas i Mateusz Lisowski to największe gwiazdy weekendu na Torze Poznań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-30

Odkryj swoje możliwości z Polar Unite

Polar Unite to stylowy zegarek fitness do codziennego użytku, który prowadzi i motywuje do osiągania celów treningowych dostarczając precyzyjnych wskazówek i informacji zwrotnych.
czytaj więcej
Sport LIFESTYLE 2020-06-25

Wzrost obowiązków nie musi oznaczać spadku formy

Ostatnie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że większość z nas pozostawała w domach. Czas zaoszczędzony na dojazdach do pracy czy szkoły oraz mniejsza liczba codziennych obowiązków sprawiły, że wielu z nas odkryło w sobie sportowego ducha.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-24

Wilfredo Leon z pierwszą wizytą w Galeco

22 czerwca 2020 roku w siedzibie polskiego producenta systemów rynnowych w Balicach odbyło się oficjalne spotkanie z ambasadorem marki – siatkarzem Wilfredo Leonem. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja prasowa z przedstawicielami czołowych mediów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-22

Międzynarodowy Dzień Jogi z Emirates

Wywodząca się z Indii joga jest praktykowana na całym świecie – to ćwiczenia poprawiające kondycję ciała, umysłu i ducha. Każdego roku, 21 czerwca, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Jogi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-18

Noś kask. Kask jest cool!

W Kaliszu powstało stowarzyszenie Kask jest cool, którego celem jest propagowanie uprawiania sportów rekreacyjnych w świadomy i bezpieczny sposób – w kasku i ochraniaczach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-09

ASICS przedstawia nowe badania w ramach kampanii „Run to feel”

Marka ASICS zainaugurowała kampanię pod hasłem „Run to feel”, przedstawiając nowe badania, z których wynika, że izolacja oraz społeczna kwarantanna jednoznacznie przełożyły się na wzrost popularności biegania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-08

W Ogólnopolski Dzień Boksu Olimpijskiego ustanowią Rekord Polski

Za pośrednictwem Internetu będziemy mieli okazję uczestniczyć w Rekordzie Polski na największy trening bokserski online, który odbędzie się już 10 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-07

27 maratonów na rolkach w 27 dni. Jadą na ratunek chłopcu, który nie czuje bólu

Dwójka rolkarzy - rekordzistów Polski, Agata i Wojtek Miszewscy z Oleśnicy, podejmuje kolejne, charytatywne wyzwanie. Codziennie od 1 do 27 czerwca pokonują na rolkach dystans maratonu. Żeby zebrać pieniądze na operację 12-letniego Krystiana. Chłopca, który nie czuje bólu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-05

Baseny i pływalnie znów mogą działać. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać

W ramach kolejnego etapu znoszenia obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, od 6 czerwca ponownie otwarte mogą zostać m.in. pływalnie i baseny. To doskonała wiadomość nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale także dla amatorów.
czytaj więcej