Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-03-01

Dzień Kobiet 2021: pomysły na prezenty dla miłośniczek sportu

Wiosna tuż za rogiem, a wraz z nią zbliża się wyjątkowy dzień w roku – Dzień Kobiet. Choć wspierać i doceniać kobiety należy cały rok, 8 marca może być pretekstem do szczególnego okazania tych uczuć. Na tę wyjątkową okazję, GO Sport przygotował specjalną promocję.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-26

Podejmij wyzwanie i weź udział w Suunto World Vertical Week.

W dniach 1-7 marca 2021 roku na całym świecie odbędzie się Suunto World Vertical Week. To wyjątkowe wydarzenie i wyzwanie dla wszystkich aktywnych, którzy kochają piąć się w górę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-24

Arctic Lines - przygoda zaczyna się teraz.

Antti Autti fiński snowboardzista, medalista mistrzostw świata i pasjonat ekstremalnych wypraw wraz z marką Suunto zapraszają na wyjątkowy cykl filmów, które zainspirują każdego miłośnika mocnych wrażeń i zimowych, skandynawskich krajobrazów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-19

Większy komfort i reaktywność. Poznaj rodzinę Salomon Sonic 4

Obuwie francuskiej marki Salomon od lat cieszy się ugruntowaną pozycją w środowisku biegaczy górskich. Ostatnie lata pokazały jednak, że Salomon coraz bardziej wyrabia sobie pozycję w segmencie butów szosowych.
czytaj więcej
Sport LIFESTYLE 2021-02-18

Lodowi pływacy zmierzą się w Gdyni

Gdynia Winter Swimming Cup 2021 to międzynarodowe zawody pływackie odbywające się w wyjątkowych warunkach. Uczestnicy będą ścigać się na wyznaczonych w Zatoce Gdańskiej torach, w wodzie o temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza. Partnerem wydarzenia jest marka HAMMER.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-15

Kamil Grosicki ambasadorem marki Dobroplast - informacja prasowa

Tym razem Kamil Grosicki nie czekał do ostatnich minut okienka transferowego. Piłkarz podpisał właśnie trzyletni kontrakt z firmą Dobroplast i został oficjalnym ambasadorem producenta okien i drzwi ze Starego Laskowca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-12

Lodowisko w Centrum Praskim Koneser ponownie otwarte

Na terenie Placu Konesera ponownie zaczęło działać ogólnodostępne lodowisko na świeżym powietrzu. Z bezpłatnego wstępu na „Praską Ślizgawkę” mogą skorzystać klienci Centrum Praskiego Koneser. Wszystkich gości obowiązują obostrzenia sanitarne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-12

Czas na zimowe sporty w zaśnieżonej Małopolsce!

Niekwestionowanymi liderami wśród zimowych, śnieżnych szaleństw są narty i snowboard. Od 12 lutego możemy cieszyć się otwartymi stokami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-12

Z miłości do wypraw w nieznane. Zegarki sportowe Suunto.

Suunto, to coś więcej niż producent zegarków sportowych. To historie pasjonatów przygód, długa tradycja, fiński design i niezawodność. Poznajcie tę wyjątkową markę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-10

Optyczny sensor tętna Polar Verity Sense

Polar Verity Sense to ultra-kompaktowy czujnik tętna, który umożliwia sportowcom monitorowanie postępów. Dzięki technologii Bluetooth i ANT+ najnowszy produkt fińskiej marki pozwala na śledzenie tętna na bieżąco z połączonymi urządzeniami lub aplikacjami.
czytaj więcej