Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-23

Pascal Brodnicki: kocham sport motorowy

Dzięki rajdom wyciszyłem się i skupiłem na tym, co naprawdę jest ważne w życiu. Rywalizacja jest wspaniała i daje ludziom mnóstwo pozytywnych emocji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-23

Ustanawiają Rekord Polski z Qczajem w szczytnym celu dla Haneczki

Już 10 sierpnia 2020 roku odbędzie się niesamowita akcja, podczas której ustanawiany będzie Rekord Polski na największą lekcję fitness online. Wydarzenie poprowadzi Qczaj!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-21

Pierwszy etap Milko Mazury MTB w Pasymiu

W najbliższy weekend (25-26 lipca) odbędą się pierwsze zawody w ramach kolarskich zmagań Milko Mazury MTB. W tym roku wielkie otwarcie piątego sezonu nastąpi w Pasymiu – nowej lokalizacji na mapie wyścigu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-21

Tajna broń sportowców

Sportowcy, aby zachować odpowiednią formę spędzają całe dnie na treningach. Dbają też przy tym o dietę, aby dostarczyć swojemu organizmowi wszystkie niezbędne dla niego składniki odżywcze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-16

Wysoka Grzęda Baja Poland - najważniejszy rajd w sezonie

Światowa czołówka kierowców i najszybsze terenowe auta - to nas czeka na początku września w Szczecinie, Drawsku Pomorskim i Dobrej. Rajdowe trasy Wysoka Grzęda Baja Poland będą areną zmagań o tytuły Pucharu Świata FIA, a emocji jak co roku na pewno nie zabraknie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-15

Klasa 505: Pierwsze regaty sezonu

W miniony weekend odbyły się pierwsze regaty sezonu 2020 w klasie 505 w ramach LOTOS Nord Cup. Do boju stanęło 14 załóg z całej Polski. Zawody wygrali zeszłoroczni Mistrzowie Polski, załoga z Legii Warszawa Jakub Pawluk i Marcin Józefowski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-09

Sportowcu, nawodnij się sam!

Każdy miłośnik sportu wie, że intensywnie trenując, zwłaszcza latem, należy dużo pić i uzupełniać elektrolity. Ale czym są te tajemnicze substancje? W tym sezonie sportowym postawmy na świadome nawodnienie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-08

Fitness na tarasie w Galerii Młociny!

Galeria Młociny przygotowała szereg atrakcji, w ramach których w każdy wtorek, środę oraz czwartek na tarasie odbywać się będą darmowe zajęcia sportowe. Wśród nich joga – także dla najmłodszych, pilates oraz zajęcia rolowania z elementami relaksacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-08

505 wraca na wodę!

Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 oficjalnie potwierdza – sezon otwarty! Pierwsze regaty sezonu, wliczające się do Pucharu Polski Klasy 505 – gdański Lotos Nordcup – odbędą się między 11 a 12 lipca.
czytaj więcej
Sport LIFESTYLE 2020-07-06

3 miesiące rewolucji w sporcie

Kwarantanna sparaliżowała świat sportu, dla którego szczyt sezonu przypada na wiosnę i lato. Wiele z zaplanowanych rozgrywek się nie odbyło, a ligi zostały zawieszone. Nadzieją sektora jest wprowadzone warunkowe odmrożenie sektora oraz tęsknota Polaków za aktywnością fizyczną.
czytaj więcej