Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-04

Ekocuda – gratka dla fanów natury i naturalnej pielęgnacji

Dla miłośników zdrowego stylu życia już 16-17 listopada br. w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda – największej imprezy tego typu w kraju. Wstęp na targi jest niezmiennie bezpłatny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-31

Dlaczego Twój krem z kwasem hialuronowym nie działa?

Kosmetycznym hitem ostatnich sezonów są produkty z zawartością kwasu hialuronowego, który według obietnic doskonale nawilża skórę. Jednak wiele użytkowniczek, nawet produktów z wyższej półki czuje się zawiedziona ich działaniem. Dlaczego?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-25

ZMIANY NACZYNIOWE, RUMIEŃ, A MOŻE PRZEBARWIENIA?

Jaki sposób będzie najskuteczniejszy? Spieszymy z odpowiedzią.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-24

Piękna skóra budzi się nocą – nowa marka SLAAP

Kobiety nieustannie szukają sposobu na to, by zapewnić piękno swojej skórze. Marka SLAAP przekonuje, że pierwszym krokiem do tego celu jest pełnowartościowy sen. Zapewniają go wieczorne rytuały pielęgnacyjne i stosowanie preparatów na bazie naturalnych składników.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-23

3 kroki do ukojenia skóry jesienią

Jak właściwie zatroszczyć się o skórę jesienią? Okazuje się, że to wcale nie jest takie trudne!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-22

Jesień idealny czas na peelingi. … i nie tylko!

Jesień to jeden z lepszych momentów na odpowiednie zadbanie o swoją skórę. Razem z dr Elżbietą Młyńską-Krajewską z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzeja Krajewskiego w Kołobrzegu prezentujemy zabiegi, za które Twoja skóra będzie Ci wdzięczna.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-21

Jak radzić sobie z upływem czasu? Jak dbać o skórę?

Jak łagodzić objawy związane ze zmianami hormonalnymi i towarzyszącym im wyzwaniom związanym z wiekiem mówi dr n. med. dermatolog Maciej Krajewski, specjalista medycyny estetycznej z Kliniki Krajewski w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-21

Siła karczocha, alg i bambusa w kosmetykach do pielęgnacji włosów od Prouvé

Mocne i zadbane włosy to nasza wizytówka. Dlatego polska marka kosmetyczna Prouvé stworzyła odbudowująco-ochronny szampon i odżywkę do włosów, bogate w aktywne składniki - Keracyn™ z karczocha, ekstrakt z liści bambusa, botaniczny kompleks 5 alg oraz wodę morską z głębi ziemi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-18

Push up by Remington

Jak się okazuje, styliści fryzur, podobnie jak projektanci mody, uwielbiają podróże w czasie. W tym sezonie stawiamy bowiem na efekt „Push up”, który podbił serca znanych osobowości, chętnie podziwianych na czerwonym dywanie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-18

NIEOPERACYJNY LIFTING Z ESTE DUAL!

Każda kobieta chciałaby zachować urodę. Piękna i jędrna skóra twarzy i ciała niestety z wiekiem ulega zmianom. Wiele pań decyduje się na drogie operacje chirurgiczne, których efekt nie zawsze jest spektakularny. Rozwiązaniem jest Este Dual - niezwykle skuteczny zabieg.
czytaj więcej