Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-20

Jesień – zielone światło dla chirurgii plastycznej

Jesień to najlepszy moment na poddanie się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej. Dlaczego i jakie operacje na jesień polecają specjaliści z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski w Kołobrzegu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-20

Jak szybko pozbyć się chomików, podwójnego podbródka i poprawić owal twarzy?

Nawet niewielkie depozyty tłuszczu w okolicy chomików i podbródka, w połączeniu z wiotkością skóry i działającą z wiekiem siłą grawitacji, prowadzą do opadania tkanek i utraty młodzieńczego owalu twarzy. Jak sobie z tym poradzić ?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-19

Top 5 składników pielęgnacyjnych na jesienną chandrę

Dopadła Cię jesienna chandra? Jesienią warto zadbać zarówno o swoją skórę, jak i samopoczucie. Na szczęście można to robić jednocześnie. Kąpiele, maseczki, olejki, peelingi - rozgrzewające, pobudzające krążenie, ale też kojące, aromatyczne, uspokajające zmysły, ciało i skórę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-18

CRL LOTION, DP Dermaceuticals

Serum korygujące przeznaczone do pielęgnacji skóry problematycznej. Oczyszcza, kontroluje wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie jednocześnie nawilżając skórę skłonną do trądziku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-08

Gdy emocje trudno ubrać w słowa, wybierz prezenty, które przemówią za Ciebie!

Święta to cudowny czas w roku pełny wspólnych chwil spędzonych w gronie ukochanych osób.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-08

Idealna pora na powiększenie piersi

Każda z kobiet decydujących się na operację powiększenia piersi powinna szczególną uwagDodatkowym aspektem poprawiającym komfort pooperacyjny jest pora wykonania zabiegu.ę zwrócić na bezpieczeństwo wykonywania zabiegu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-06

Poranne TO DO każdej (spóźnionej) kobiety

Nie możesz oderwać głowy od poduszki i z wyrzutem patrzysz na budzik, który bez sentymentów karze Ci wstać? Masz mnóstwo obowiązków i z trudnością udaje Ci się je wszystkie pogodzić?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-05

Doktor Andrzej Ignaciuk prezesem Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej!

Doktor Andrzej Ignaciuk został wybrany na stanowisko prezesa Międzynarodowej Unii Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Médecine Esthétique – UIME)
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-05

WHAT A PEELING!

Aloes, borówki, a może maliny? Intensywność delikatna, umiarkowana czy mocna? Sięgnij po nowe peelingi NIVEA z organicznym ryżem i bio składnikami o trzech różnych intensywnościach, by cieszyć się gładką skórą każdego dnia! To co? Na jaki peeling masz dzisiaj feeling?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-04

Ekocuda – gratka dla fanów natury i naturalnej pielęgnacji

Dla miłośników zdrowego stylu życia już 16-17 listopada br. w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda – największej imprezy tego typu w kraju. Wstęp na targi jest niezmiennie bezpłatny.
czytaj więcej