Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-04-07

Najlepsze seriale medyczne na Viaplay

Najciekawsze seriale medyczne dostępne na Viaplay.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-01

ArteKino Classics – klasyki kina europejskiego w ARTE.TV

Zremasterowane perełki kina europejskiego w reżyserii Felliniego, Hanekego, Kusturicy, grupy Monty Pythona i wielu innych znanych twórców można obejrzeć za darmo w ramach cyklu ArteKino Classics na platformie VOD ARTE.tv https://www.arte.tv/pl/.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-25

„Piątki w akcji” w Warner TV

W filmach z cyklu „Piątki w akcji” zwroty fabularne to nie wydmuszki, a prawdziwe zaskoczenia. Początek emisji już od 1 kwietnia o 21:00 w Warner TV.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-25

Nieustraszone: Kobiety walczą z Putinem – nowy dokument już na Viaplay

Nowy dokument o czołowych rosyjskich opozycjonistkach właśnie pojawił się na platformie streamingowej Viaplay.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-25

Kolejne odcinki serialu o przyjaciółce Radwańskiej już w poniedziałek

„Wozniacki i Lee” to zakulisowa historia o tym, jak zmieniło się życie niedawnej numer jeden światowego tenisa - Dunki polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki i jej partnera Davida Lee, byłej gwiazdy NBA, na sportowej emeryturze i po narodzinach córki
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-23

Sytuacja kobiet w nauce – jest dobra czy wymaga zmian?

Neil Armstrong nigdy nie stanąłby na Księżycu, gdyby nie Margaret Hamilton. Między innymi taki przykład kobiety sukcesu poznali uczestnicy spotkania „Nie jesteś typem naukowca”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-22

Kontynuacja mrocznej produkcji – powstanie 3 i 4 sezon serialu ‘Przesłuchanie’!

właściciel Viaplay, zdecydował o powstaniu trzeciego i czwartego – finałowego sezonu mrocznej produkcji z Larsem Mikkelsenem w roli głównej!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-21

Współczesna cyberwojna w ARTE.TV

Ataki hakerskie, fake newsy, programy śledzące każdy ruch ludzi w sieci i wykorzystujące te informacje do celów politycznych, sprzedawanie baz danych międzynarodowym korporacjom, podwójne oblicze mediów społecznościowych. Czy jesteśmy bezbronni w sieci?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-21

W kwietniu premiery nowych seriali w ROMANCE TV

W kwietniu na antenie Romance TV widzowie zobaczą nowe premierowe odcinki i sezony popular-nych seriali romantycznych, komediowych i kryminalnych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-17

BETFAN: cztery Złote Maliny dla Diana Musical

Według analityków BETFAN, polskiego legalnego bukmachera, Diana: Musical zbierze najwięcej Złotych Malin spośród wszystkich filmów nominowanych w 2022 do tej niechlubnej nagrody. Zdaniem bukmachera musicalowa opowieść o Dianie otrzyma statuetki w co najmniej 4 kategoriach.
czytaj więcej