Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-27

Pełne miłości lato w ROMANCE TV

W lipcu stacja Romance TV przygotowała prawdziwie gorące, pełne uczuć i namiętności cykle filmowe na długie, letnie wieczory.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-26

Premiera nowego filmu z Joanną Kulig i Michałem Czerneckim już w sierpniu

W komedii romantycznej wyreżyserowanej przez Michała Rogalskiego zobaczymy całą plejadę gwiazd: Joannę Kulig, Michała Czerneckiego, Grażynę Szapołowską, Andrzeja Seweryna, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-24

Steven Universe, Ben 10 i inni bohaterowie Cartoon Network

Wakacje na kanale Cartoon Network to czas letnich maratonów, a jednym z nich będą „Kinowe wieczory w Cartoon Network”. Stacja oferuje widzom weekendowy cykl, w ramach którego będą mogli obejrzeć pełnometrażowe filmy z uniwersum swoich ulubionych seriali.
czytaj więcej
Film LIFESTYLE 2022-06-23

Zwycięzcy Papaya Young Creators 2022 wyłonieni.

W środę, 22 czerwca w Fabryce Norblina odbył się Finał 9. edycji Papaya Young Creators. Podczas finału ogłoszono zwycięzców i zwyciężczynie konkursu dla młodych talentów filmowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-22

Filmowe party w Promenadzie!

Pełne zwariowanych pomysłów Minionki, Gru, postacie z bajki SING oraz nieustraszone, tytułowe Zwierzaki z filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych” zapraszają wszystkich swoich fanów na filmowe party, które potrwa od 24 do 26 czerwca w Atrium Promenada.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-22

Nowe adaptacje powieści Rosamunde Pilcher w ROMANCE TV

Latem w ramówce Romance TV nie zabraknie gorących premier romantycznych. We wtorki, 19 i 26 lipca stacja zaprasza do słonecznej Kornwalii, gdzie bohaterowie nowych odcinków na podstawie bestsellerowych powieści Rosamunde Pilcher będą szukać miłości i szczęścia w życiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-22

ARTE.tv w wersji ukraińskiej

Bezpłatna platforma streamingowa ARTE.tv udostępnia najlepsze europejskie reportaże i koncerty nie tylko w wersji polskiej, ale także ukraińskiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-21

Premiera „Everwood” w Warner TV

Widzowie będą mogli śledzić losy Brownów, Abbottów i innych mieszkańców podczas emisji wszystkich 4 sezonów. Premiera w Warner TV już w czwartek 23 czerwca o 17:10.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-13

Czerwcowe spotkanie filmowe z cyklu MOVIE-MY NA GŁOS

W sobotę 25 czerwca w sali konferencyjnej w Muzeum Żydów Polskich POLIN odbędzie się trzecie spotkanie filmowe z cyklu MOVIE-MY NA GŁOS. Tym razem Fundacja Avalon w ramach Projektu Sekson przygotowała seans filmu “Opiekun”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-07

Coroczne święto kreatywności. Finałowa Gala Papaya Young Creators już 22 czerwca

Finałowa Gala, która odbędzie się 22 czerwca w inspiracyjnych wnętrzach Fabryki Norblina na warszawskiej Woli jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy młodych adeptów sztuki filmowej - uczestników i uczestniczek konkursu Papaya Young Creators.
czytaj więcej