Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-04-28

Bezpłatne bilety do kina. Zdobądź je w Magnolia Park!

400 biletów do rozdania na najnowsze hity filmowe i bajki. Już w najbliższy piątek (29 kwietnia) w Magnolia Park będzie można otrzymać bezpłatne podwójne bilety do kina Helios.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-25

Nowy film familijny z Karoliną Gruszką i Piotrem Głowackim już w maju

Pod koniec maja szykuje się gorąca premiera dla całych rodzin. „Detektyw Bruno” to film familijny, który od 27 maja będzie można oglądać w największych kinach w Polsce. W rolach głównych zobaczymy Karolinę Gruszkę, Piotra Głowackiego oraz Iwo Rajskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-25

Atak robotów, asasyni-partacze i staż w Google. Cykl „Dobry wieczór” w Warner TV

Majowy „Dobry wieczór” upłynie pod znakiem produkcji od reżyserów, którzy znają na wylot tajniki rozrywkowego kina akcji, pokazanego w nietuzinkowy i angażujący sposób.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-25

70. Festiwal Filmowy w Trydencie. Jest polski akcent!

Organizowany od 1952 roku Trento Film Festival jest najstarszym i uznawanym za jeden z najbardziej prestiżowych pokazów filmów poświęconych tematyce górskiej. Na festiwalu nie może zabraknąć polskiego akcentu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 kwietnia – 8 maja 2022 r.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-21

Premiera serialu obyczajowego „Dzień za dniem” w Warner TV

Początkowo, tuż po premierze, ten serial sprawiał wrażenie zwykłej produkcji o amerykańskiej rodzinie. Wraz z emisją kolejnych odcinków widzowie szybko przekonali się, że wcześniej ta niepozorna seria jest wyjątkowa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-13

Premiera nowego serialu Viaplay Originals: ‘Wiking – Upadek narkotykowego króla’

Dramat dokumentalny ‘Wiking – upadek narkotykowego króla’ (dawniej Nordic Narcos) to nieopowiedziana wcześniej historia szefa mafii narkotykowej, Clausa Malmqvista. Czteroodcinkowy serial pojawi się na platformie Viaplay już 12 maja.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-12

Wielkanoc w ROMANCE TV

Premiera nowego serialu muzyczno-familijnego „Pałac”, którego akcja dzieje się w latach 80., w podzielonym Berlinie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-12

Zremasterowany Monty Python za darmo online na ARTE.TV!

Zremasterowany hit kina europejskiego: „A teraz coś z zupełnie innej beczki” legendarnej grupy Monty Pythona jest dostępny za darmo na platformie VOD ARTE.tv: https://www.arte.tv/pl/. W
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-12

Accio pilocie! „Harry Potter: Turniej Domów Hogwartu” w Warner TV

Czas na magiczną rywalizację roku. W zawodach wezmą udział reprezentanci czterech drużyn: Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-12

Premiera drugiego sezonu serialu 'Partisan' już 1 maja na Viaplay!

Kolejna część emocjonującego serialu o tajemniczej grupie, kryjącej się pod przykrywką ekologicznego gospodarstwa rolnego Jordnära, będzie miała premierę już 1 maja na platformie streamingowej Viaplay.
czytaj więcej