Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-08

Prezent na Dzień Kobiet, który wyraża więcej niż milion słów

Zaskocz swoją ukochaną Kobietę w tym wyjątkowym dniu podarowując jej funkcjonalny, a przy tym bardzo osobisty i niebanalny prezent, jakim są bezprzewodowe słuchawki do rozmów i słuchania muzyki z asystentem głosowym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Lange Łukaszuk wyłącznym przedstawicielem firmy Stabila w Polsce

Precyzyjne urządzenia pomiarowe najwyższej jakości, 130 lat doświadczenia i wiele innowacyjnych rozwiązań na koncie – tym szczyci się znana, niemiecka firma. W tym roku obchodzi swój wielki jubileusz, w związku z którym przygotowała… prezenty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-06

Przeżycia, a nie przedmioty. Poradnik prezentowy na Dzień Kobiet

Kilka podpowiedzi na to, jak sprawić zaskakujący prezent, który zachwyci każdą kobietę, niezależnie czy będzie to mama, córka czy życiowa wybranka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-01

6 sprawdzonych sposobów na skutecznie szlifowanie i polerowanie

Wiedza, praktyka i odpowiednie maszyny – tych trzech elementów potrzeba, by zabrać się do solidnego szlifowania i polerowania. Oto zestaw narzędzi, które sprawdzą się w realizacji różnych zadań z tym związanych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-27

Stylowy i sportowy – czyli jaki jest współczesny facet

To, w jakich żyjemy czasach, ma duży wpływ na tryb naszego życia. Z jednej strony coraz szersza oferta technologii pozwala żyć niemal nie wychodząc z domu, robić zakupy przez internet, pracować z domu czy trenować z pomocą wirtualnego trenera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-01

Najlepszy prezent walentynkowy dla niego

Niedługo Walentynki – dzień, w którym bardziej niż w pozostałe dni w roku okazujemy miłość swojej drugiej połówce, spędzamy ze sobą więcej czasu, pokazujemy światu jak bardzo się kochamy, ale także obdarowujemy prezentami związanymi z miłością.
czytaj więcej
Mężczyzna LIFESTYLE 2019-01-24

FIRMA NIKON PREZENTUJE RODZINĘ LUNET NA BROŃ PROSTAFF P5

Firma Nikon ogłasza dziś poszerzenie swojego portfolio sprzętu obserwacyjnego o zupełnie nową linię lunet na broń PROSTAFF P5.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-24

Mikronarzędzia – dlaczego warto mieć je w warsztacie?

Jak wykorzystać potencjał mikronarzędzi? Precyzyjne naprawy, niepowtarzalne prezenty, modelarstwo czy obróbka materiałów. Małe urządzenia dają duże możliwości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

Porządek w warsztacie oznacza bezpieczeństwo

Każde narzędzie ma swoje miejsce, każda śrubka jest pod ręką, każdy ruch jest przewidywalny – taki komfort pracy zapewniają porządne meble warsztatowe. Gwarantują nie tylko porządek, ale też bezpieczeństwo.
czytaj więcej